İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostinglerden korkuyorum :(

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Bandwidth Allotment: Unlimited
Disk Space Allotment: 10,000 MB

godaddyden 1 seneliğine domain ve hosting almıştım . 10 GB sınır diyor bu ne şimdi ????? belli bir ziyaretçi sayısını geçince site kapanıyormu yoksa :ağla: 10 GB sınır aylık sınırmı yoksa yıllıkmı . bide siteyi nasıl yedeklerim :kahve:

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Trafiğiniz sınırsız, disk alanınız 10 gb.yani gayet uygun özellikler.Yedeklemeyi cpanelden yapabilirsiniz.Backups bölümünden..

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Aldığınız hizmetin/ürünün süresi sonuna kadar kullanabileceğiniz size 10 GB Web Alanı (10 GB Hard Diskiniz varmış gibi düşünün) verilmiş. Bu alanı/diski ister doldurun ister doldurmayın ama 10 GB ı geçemezsiniz. Durum budur. Geneldede dolduracağınızı sanmam onuda sınırsızmış gibi düşünün bence.

Ziyaretçi sayınız kullandığınız scriptin harcadığı işlem CPU'su ile ilgilidir.
Örneğin %10 CPU izni verildi ise bulunduğunuz sunucuda en fazla %10 unu kullanabilirsiniz.Anlık ziyaretçi sayıları ve kullanım hacmi scriptlere göre ve tasarım ile cronlara göre farklılık gösterir herhangi bir kesin olanağı yoktur ve herkesin kendi sitesindeki yaptığı, düzenlediği tasarım ve eklentilere göre bu oran düşebilirde yükselebilirde.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
bide godaddyden korkmaya başladım hostingi kalitesiz diyorlar ya başıma bişey gelirse :( bunu istediğim zaman hostgatora yönlendirebilirmiyim

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
bide godaddyden korkmaya başladım hostingi kalitesiz diyorlar ya başıma bişey gelirse :( bunu istediğim zaman hostgatora yönlendirebilirmiyim

Godaddy iyi bir firmadır. Ama ne zaman isterseniz başka bir hosting firmasına taşıyabilirsiniz. Yalnız tavsiyem düzenli olarak yedek alın.

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Korkmana gerekyok bugüne kadar hosting saldırısından kimse ölmemiş tarihde yazmıyor :)
memnun değilseniz yöneticilere bildirirsiniz bu şikayeti başka firmaya geçmek istiyorumdersiniz yedeklerinizide alırsınız arzu ettiğiniz başka bir firmadan hizmet almaya devam edebilirisniz.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
şu yedek almayı beceremedm bi türlü resimli anlatım yokmu :( godaddy ye veya ftp yemi giriş yapmam gerek ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ftp'ye giriş yapın, public_html klasörünü masaüstüne sürükleyip bırakın ve bu şekilde sitenizin yedeğini alın.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ya herşeyi öğreneceksiniz zamanla ya da vazgeçeceksiniz :D EN BÜYÜK DESTEK google amcandır.aklına ne gelirse ona sor .

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam blogumda 20 yazı var 80 mb gitti.Nasıl becerdin binlerce yazı 200 mb??

sorulması gereken hocam asıl sen nasıl becerdin 20 tane yazıda yazı başı 4 mbyi :S

hostinge gelince o trafikte,o web alanıda çok fazla görünüyor ama göz boyamak için cpu limiti var siteniz azıcık ilgi alaka görünce paket yükseltme uyarısını görürsünüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5