İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HRANT DİNK ÖLDÜRÜLDÜ

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Almanya, Fransa gördünüz mü acaba siz ? Oralar gayet ulus devlet, ulus devletin de babası, babaannesi. Herkes milletine, diline sonuna kadar bağlı. Onların kibar hak hukuk dağıtma komiteleri sadece Kürtler'e, Ermeniler'e çalışır. Bu o kadar aşikar ki bunun ne Türk olmakla ne müslüman olmakla taraflı davranılabilecek bir durumu yok.

Dünya üzerindeki her millet ulus devletlerinin çıkarını korumaya çalışıyor, Ermenistan olsun Yunanistan olsun, Kürtler kendi devletlerini kurmak istiyorlar, yer yüzündeki tek Mozaik Pasta'sı, tek birlikte yaşama -> Türk değil Türkiyeli tribi bizim ülkemizde.

2007 senesindeyiz artık, insanların tepkisi büyük. Nasıl Lübnan çürütüldüğünde, Irak bombalandığında, Karabağ işgal edildiğinde tepkiliyiz değil mi? İnsan hakkıysa, modern dünyaysa işte mücadele işte ezenler. İşte bu iki yüzlülüğün açıklamasını daha bu tepkiyi savunanlardan kimse veremedi. Hemen bir oldu bittiyle, Ermeniler'le dost olmaya çalışma, hoş gözükme tribi. Bir kere bu adam ölmeden önce Türkiye kimliğini öne çıkartan bir adamdı, ben Ermeni değil Türk vatandaşıyım diyordu. Bu kendi kendine gelin güvey olup hepimiz ermeniyiz diyenlerin adamı tanımadığı bile belli. 17 yaşındaki bir çocuğun kafasına esip öldürdüğüne inanıyorsanız zaten allah yardımcınız olsun.

Ve adam misafir değil bu ülkenin vatandaşı. Sanırım nükteli faşizmin hepimiz Ermeniyiz lafında saklı olduğunu da siz ayırt edecek zekaya sahipsiniz.

Biz Ermenistan'ın bize neler yaptığını kusura bakmayın ama unutmadık. Siz ya okumadınız ya da unuttunuz. Eline geçen her fırsatta eline bıçak alan bir toplumdur bunlar. Olmamış bir yalanı dünyaya anlattılar, bizim toplumumuzu bile inandırdılar, yaptıkları katliamları, Asala terörünü çabuk unutturdular (o sevmediğiniz kafatasçı ülkücülerin yükselişini kime borçlusunuz acaba, Asala'ya değil mi?), şimdi de kendileriyle zıt karakterdeki başka bir Ermeni'nin ölmesinden rant elde ediyorlar. Siz çocuk öldürdü deyin, insan haklarını koruyun. Bir gün sizin hakkınızı kim koruyacak bilmiyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İşlenen cinayetten kendi adıma bir Türk olarak utandım .

üzüldümmü ? ;

1970 lerde ermenilerin katlettiği konsoloslarımız ,vatandaşlarımız için ermeniler ne kadar üzüldüyse bende o kadar üzülüyorum.

Medya 70lerdeki medya değil, herşey değişmiş...fakat bu cinayeti işleten kafalar hala 70lerde sürünüyor bence...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşlenen cinayetten kendi adıma bir Türk olarak utandım .

üzüldümmü ? ;

1970 lerde ermenilerin katlettiği konsoloslarımız ,vatandaşlarımız için ermeniler ne kadar üzüldüyse bende o kadar üzülüyorum.
Medya 70lerdeki medya değil, herşey değişmiş...fakat bu cinayeti işleten kafalar hala 70lerde sürünüyor bence...

+ + + rep

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk diyorsunuz hala Müslüman diyorsunuz işte bu zihniyet yüzünden soykırım yapılıyor ve insanlardan Türk dediklerinizden nefret ediyor.

Bu gelişmiş ülkeleri inceleyin. Orada Alman ya da Amerikan yok oralarda İNSAN var İNSAN.

İnsan mı? ne insanı. Batıyı da insancıl yaptınız ya başka bir şey demiyorum. Cezayir Katliamı, Ruanda katliamı, Bosna katliamı, Ksova katliamları, ve bir çok katliamlar size bir şeyler hatırlatıyor mu?

Batının insanlığı kendine. Nerede görülmüş batının batı dışında başkalarına insanlık yaptığı. Batıyı insancıl ilan ederek aslında ne kadar insancıl olduğunuzu da göstermiş oldunuz, tebrikler...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Türk diyorsunuz hala Müslüman diyorsunuz işte bu zihniyet yüzünden soykırım yapılıyor ve insanlardan Türk dediklerinizden nefret ediyor.

Bu gelişmiş ülkeleri inceleyin. Orada Alman ya da Amerikan yok oralarda İNSAN var İNSAN.

sizin sanırım amerikadaki siyah-beyaz sorununda onbinlerce işkence gören, 2. sınıf insan muamelesi gören, öldürülen siyah insanlar hakkında hiç bilginiz yok.

dünyanın her yerinde ne yazık ki faşizm vardır.

N

Naruto

Misafir
sizin sanırım amerikadaki siyah-beyaz sorununda onbinlerce işkence gören, 2. sınıf insan muamelesi gören, öldürülen siyah insanlar hakkında hiç bilginiz yok.

dünyanın her yerinde ne yazık ki faşizm vardır.

bende faşist bi adamim :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
ne mutlu sana, bravo.

mesajımdan ötürü sanırım yanlış anlamadan ötürü pigeon nickli arkadaşım bana -rep yollamış.

HRANT DİNK ÖLDÜRÜLDÜ 2007-01-24 17:30 pigeon ??

-rep veya +rep problem değilde yanlış anlaşılmak istemem, ben bu mesajı tebrik etme amaçlı değil, sitem amaçlı yazdım. kesinlikle yanlış anlaşılmak istemem, faşizm gibi bir düşünceyide bir insan olarak asla kabul edemem. hiçbir ırk komple üstün değildir ve hiçbir ırk komple kötü değildir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
artık böyle başlıklara yazmıyorum, o yüzden sıradan gidiyorum eksilere artılara.. verilmiş bir hak kullanmam çok doğal sanırım.

insanlar bilmeden özgürlükten, insanlıktan, insan haklarından vs bahsediyorlar..
örnek gösterilen gelişmiş ülkelerden; bir ABDnin ya da Fransanın ne kadar özgürlükçü, ne kadar insan haklarına saygılı, ne kadar düşünce özgürlüğüne sahip çıktıklarından, uyguladıklarından birhaberler..
İnsanımız ABD de uçaktan inince neler yaşandığını ya da Almanyada yaşayan Türklerin zamanında ve hala neler yaşadıklarını göremeyecek kadar bulanmışlar ama burada 'insanlık' dersi veriyorlar.
Yakında bu insanlar pkknın kahpe kurşunlarına da özgürlük kurdelesi takacaklar. gelmeyin bu oyunlara, bugün biz ermeniyiz nidaları, yarın başka şeyler.. yaşadığınız coğrafyayı iyi tanıyın.. Osmanlı meşrutiyet dönemlerini andırıyor bu günler, Avrupa sevdası, onlara yaranma sevdası. sonrası Osmanlı da olduğu gibi Türkiye için de kaçınılmazdır!
İnsanlar özgürlük heykeli sahibi bir ülkenin 'özgürlük getirmek' adına Irakta nelere sebep olduklarının farkında bile değiller.
Bizim ülkemizde herkes istediğini söyleyebilirmiş! HADİ ORDAN!
oturun da biraz Nutuk okuyun.. benim ülkemde kimse zırvalayamaz. ama iş Fransa da zırvalamaya gelince onlar, gelişmiş, onlar özgürlükçüler. gitsin o babayiğitler de Fransada ermeni soykırımı yoktur desinler bakalım görelim insan haklarını, herkesin istediğini söyleyebilme özgürlüğünü.. o zaman gitsinler Fransa da yaşasınlar. ben benimkilerle daha mutluyum!

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu birbirinize kazık atıyorsunuz. Arkasından kuyu kazıyorsunuz. (Genel olarak Türkler). O tarihte bize kazık atan dediğin Amerikan firması GOOGLE için kendi milletinin insanını şikayet ederken????

Tutupta bunları nasıl söyleyebilirsiniz.

Bir yaptığınız diyer yaptığınızı tutmuyor.

Bu söz herkese ruen sen alinma.

Bu nasıl bir çelişkidir böyle.

Bu mesaj gözümden kaçmış. "diyer" değil "diğer" olacak. Yapmaman gereken bir hataydı :cool:

Ayrıca bu çelişkiye şunu da dahil etmek gerek. Script dağıtırken açık bırakıyoruz ki sonradan istediğimizi yapabilelim. Değil mi? Bu ne yaman çelişkidir böyle. Aa oo!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tabii canım millet benim scriptlerimi çalsın sonra ben birde açıklarını kapatayım. oley ne güzel.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5