İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

https://5dayfunds.com/

V

vamp2

Misafir
beyler site cokmus sanırım (we are moving to new server) dio , patladıkmı ne diosunuz?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bende hiç açılmadı yine sende bişeler yazmış yaw bende şanssız bedevi gibi hissetmeye başladım kendimi neye elimizi atsak batıyor :( !!!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.hosting2nv.com/

5dayfunds burada host ediliyordu ve ozellikle dun uzun sure pek cok kullanıcı giremedi. Bende ödeme bekleyenler arasındayım ve gecen haftada benzer bisey olmustu, gecen hafta daha cok korkmustum... 1 milyonvdolara ulastıgında site gene acılmadı ve acıldıgında ise, kim ne kadar yatırmıs sol taraftaki sayıları kaldırmısları (yılbası tatili vardı ama o ara)

henuz kacmaları icin erken 2.5 milyon harcanmıs ve harcanmaya devam ederken sitenin kacması zor gibi geliyor bana. Daha fazla kara gecmek isteyeceklerni dusunuyorum..

su an bekleyecez,

bugun benim ödemenin buyuk ihtimal yatması gerekiyordu. Eğer yatarsa haber ederim size

D

domainturk

Misafir
Gozum Korktu :) Tamda yatiricaktim..En iyisi uzak durmak lazIm...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yeniden online dediğim gibi yeni servera taşındılar ;) şu ödemem bir gelse de uykularım kaçmasa artık

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben şahsen bu internetten gelicek paradan dolayı hep başım ağrıyor yine öyle oldu param gelsin 12dailypro.com a geçicem walla uraşamam bu ufak sitelerle.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drstranger
zayıflatti seni bu site eridin kaldin.. : )

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar başta panik yaptım biraz ama :D aslında bence site yeniden açılacak çünkü hatırladımda bu tip sitelerin taktiği böyle hep birgün aniden kapatıyorlar sonra tekrar açıp bakın bizde paranız güvende imajı veriyorlar ve daha büyük para vurup kaçıyolar.O yüzden bence bir süre ödememiz gelicek ve site devam edicek ama yakında kapanıcaktır.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xfatihx' Alıntı:
drstranger
zayıflatti seni bu site eridin kaldin.. : )

baba haklısın :) eridim kaldım yılbasında yedik bi nane girdik bu işe, asıl gecmeyen walla odeme ha oldu ha olmadı saatleri imiş.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldirma buda gelir buda gecer.. alirsin parayi bence :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu bunu bilmemde şuan kapalı

V

vamp2

Misafir
acılmıs beyler,ben paramı alırım bi dahada 5days e ugramam

H

HeeySen

Misafir
Merhaba site tıkır tıkır çalışıyor hatta şimdi sıcak sıcak bi ödeme aldım buyrun bakın
5dayfunds_odeme.jpg
bkz. imza

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
e hangi adresten giriyorsunuz siteye ben yazıyorum adresi giriyorum açılmıyor siz nasıl giriyorsunuz paranızı alıyorsunuz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5