İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

https://5dayfunds.com/

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende deneme olarak 30 yatırdım su an icin ilk gün olarak 7.80 var

hadi hayırlısı çok fazla girmemek ütüp ütüp kaçmak lazım

V

vamp2

Misafir
ben bi 60 dolar yatırdım , ana parayı cektim simdi bi 60 dolar da icerde kazandıgım yatıo bakalım nekadar katlancak onumuzdeki ay gosteririm

H

HeeySen

Misafir
Ark.adaşlar para yatırmışsınız çok güzel de hiç araştırmadınız mı, 5dayfunds 3-4 gündür ödeme yapmıyordu, Allahtan ki bugün ödeme yapmaya tekrar başlamış şanslısınız, ammaan ha dikkatli olun..5dayfunds da son günlerini yaşıyor bence

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:d

100$ yatırmıştım ödememi dün aldım... bakalım şimdi profits4investingtoo'dan 200$ bekliyom (50$'da buraya yatırmıştım)..

H

HeeySen

Misafir
5dayfunds_odeme4.jpg

ödeme aldım, süperrr ya hiç beklemiyodum ama...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bu site ödeme yapmaya devam ediyor sadece minumum ödeme miktarını 50 dolara çekti o yüzden ödeme alamayanlar var parası 50 doları geçen herkes ödeme alabiliyor merak dilicek bir durum yok.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LUGAS' Alıntı:
bu site ödeme yapmaya devam ediyor sadece minumum ödeme miktarını 50 dolara çekti o yüzden ödeme alamayanlar var parası 50 doları geçen herkes ödeme alabiliyor merak dilicek bir durum yok.
min depozit id e 50$ yapmislar
peki iceride 20$ var odeme almak icin 30$ daha yatirip 5 gun daha bekliyecekmiyiz su an bakildiginda hala 5$ depozit yatirilabiliyor gozukuyor

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hcm içerde paran varsa yatırım yapabilirsin ama 50 dolardan az ise cekemezsin

V

vamp2

Misafir
yok kapalı hala ya , acaba ip falanmı banliyo bunlar anladılar anaparayıda cektik kara geccez :)

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gözünüs aydın site park edilmiş durumda. battı gitti. Umarım kaybınız çok değildir.

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site yeniden açılmış acayipte hızlanmış server.. umarım ödemeler devam eder..

5dayfunsda yeni modaya uymuş bakın ne yazıyor..

All withdrawal requests/payouts are processed manually in 120 hours. :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama bu iyi çünkü onların ileriye dnk planları oldugunu gösterir bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5