İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İbrahim Tatlıses

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
bence konunun kapatılması daha iyi olur bu üzüntü üzerine insanların kanayan yarasını deşmeyin en azından

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Senin hakkında böyle birşey dense ne düşünürdün acaba?

sürünerek öleceğine inanıyorum demesi farklı
sürünerek ölür inşallah demesi farklı

kimseye bi zararım olmadığı için rahatım kardeşim

mathi: bitkisel hayat bumudur

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ibrahim tatlıses savunan yada onu kötüleyenler, ibo şuan yazıları okuyordur ve kendisini savunanlar için seviniyor vay be ne sevenlerimiz varmış, aynı şekilde kendisini kötüleyen yada yanlışlarını söyleyenler içinde bak şimdi içim cız etti diyordur.
Arkadaşlar kendinize gelin bir ibo için burda bile birbirinizi kıracak kadar düşüyorsunuz. Yakışmıyor size. İbo kimse kim, Eğer ibo taraftarları varsa burda ve laf söyleyenler oluyorsa taraftarlarına cevap verme hakkı sanırım sizlerde farkındasınızdır ki normal olmalı.
Biri benim dinime yada ülkeme nasıl laf söylediğinde zoruma gidiyorsa aynı şekilde iboya laf söylediğinizde de size cevap verilmesi normal olarak karşılamanız gerekir.
Bu arada iboyu zerre kadar sevmem. Yeri gelir şarkılarını dinlerim ama kötü insansa onu kötülemek için kötü olmam gerekmiyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İbrahim Tatlıses gerçekten büyük bir ses. Fakat benim gözümde sanatçı değil. Her güzel sese sahip olan sanatçı olsaydı bülbüller sanat elçisi olurdu. Özel hayatı konusunda @Tepki ye katılmamak elde değil. Gerçi çokta umrumda olan biri olmadığı için fazla sözede gerek yok :)

Ancak bir aileye sahip sonuçta. Onlar için inşallah eski sağlığına geri döner.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
en tuhafıma giden Bülent Arınç´ın " uyuyordu rahatsız olmasın diye doktorlardan uyandırılmamasını rica ettim " demesi :d ayrıca 7/24 gündemi meşgul edicek bir konu değil daha önemli meselelerinde olduğuna inanıyorum bu ülkede

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İbrahim Tatlıses taş gibi bir adamdır.
Neler atlattı..

Yıllara meydan okuyan o fiziği, dünyanın en ünlü tenorlarına tırnak ısırtan ilahi sesi onu geri getirir.

Ama Beyaz TV’de en son yayında söylediklerini birkez daha hatırlamak lazım.

35 yıldır ne kaldı ki yaşamadığı İbo’nun? Kim onun gibi gözümüzün önünde yaşadı hayatını?..

Hatalarının bedelini, sevdiği kadınları, dövdüğü kadınları, batırdığı işleri konuşmadık mı yıllardır?

Peki ama neden kızamıyoruz herşeye rağmen İbo’ya?

Balçiçek İlter’e savurduğu o ürküten ‘Kalem kırılır’ tehdidine rağmen..

-Çünkü İbrahim Tatlıses bu ülkede “survivor” tanımına giren birkaç kişiden biridir.
-Çünkü bütün Güneydoğu’ya günün birinde onun gibi olabilme umudunu veren adamdır.

1980’lerde İstanbul pavyonlarından gece hayatına sıçrayabildi.

1990’larda PKK’ya haraç verdi diye devletin karalistesine alındı, hatta Susurluk Çetesi tarafından tehdit edildi.

-İşin garibi PKK da muhtemelen o dönemde tehdit etmiştir İbo’yu.

Hatırlayın, çok nadiren gidebildiği Almanya turnelerinde hep olay çıkardı.

-Birileri “Kürtçe söyle” diye slogan atardı.
-O da inatla gelmedi o dönemde provokasyonlara..

-Biraz da onun için liberal aydınlar sevemedi onu.
-O, savaşın en kara günlerinde bile devlete, ülkesine kara çalmayı beceremedi hiç çünkü.

-Kimileri “düzenin adamı oldu” dedi.

*Şimdilerde Şiwan Perwer için kırmızı halılar serenler, bu toprağın çocuğu İbrahim Tatlıses’in içinden geçtiği cendereleri pek çabuk unuturlar oysa.

*Oysa ne kolay olurdu onun için de. Fakirliğine isyan edip çakmak bu sisteme.

*Yağardı ödül üstüne ödül yurtdışından ona da..Ama bu milletin bu toprağın kendisini var ettiğini, hatası günahıyla bağrina bastığını da bilir İbo.

*Kadınları affeder onu hep.. Vatanı gibi..

*Deli doludur.. Dayak atar sonra oturur ağlar.

*İran’lı da hayrandır ona, İsrail’li de.

*CD’leri Paris’te de satar, Erbil’de de..

Bodrum’da kulup açar ortalık yıkılır eğlenceden.
Sonra sosyetenin otelini almak isteyince hemen gizli faşizm devreye girer, yallah musluklar kapanır.

Ama ben hep onu yıllar önce bir Cumhuriyet Bayramında Taksim Meydanı’nda İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ile verdiği konseri ile hatırlarım.

Birinci kemanların yayları ile alkış tuttuğu, nefeslilerin hayranlıkla dinlediği haliyle..

Bir Ramazan’da Allahın ona bahşettiği sesiyle okuduğu Ezanla..

Elvis’imizdir o bizim..Kral’dır..

Bu toprağın çocuğudur.. Uyanır elbet.
Ahu Özyurt

gereksiz227

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibo

arkadaşlar ,siz ne derseniz deyin bu adam iş verdiği insanlara ağzına alınmayacak küfürler eden ,canını sıkan kişilere kurşun sıktıran, kendını insan ! dan üstün gören bi kişilik ve bu adam kolay ölmez .kötü ne olursa olsun kötüdür. bana zararı dokunmamış evet fakat yaktığı canlar ve onların akrabaları şuan büyük bi mutluluk içindedir ,ben bunu bilirim. zararı dokunmadı diyede kötü, iyi değildir.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Doktorların ''Nasılsın'' sorusuna ''İyiyim'' cevabını vermiş ve sağ tarafını hareket ettirebiliyormuş,

İnşallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5