İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 15 Kişiye Ücretsiz Logo

A

abdullahsabit

Misafir
resmen dala geçiyor konyu kilitlesinler ya gerçekten sevindim sitemin logosu olcak diye olmaz ama bu kadar

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
En çok yıldızı beğendim ;)

Teşekkür ederim.

Çalışmalarımızı herkes beğenecek diye bir durum yok. Tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre en iyi çözümü üretmek için çalışıyorlar.

Şirketimiz tüm çalışmaları web sayfasında yayımlayacaktır. Bu konuda bilgilerinizi rica ederiz.

İyi çalışmalar.

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Teşekkür ederim.

Çalışmalarımızı herkes beğenecek diye bir durum yok. Tasarım ekibimiz ihtiyaçlarınıza göre en iyi çözümü üretmek için çalışıyorlar.

Şirketimiz tüm çalışmaları web sayfasında yayımlayacaktır. Bu konuda bilgilerinizi rica ederiz.

İyi çalışmalar.

Ya hocam şakamı yapıyorsun sen yine? ne tasarım ekibi hocam? Yerlerdeyim vallaha.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Arkadaş şaka yapmaya çalışıyor hiç komik değilsin dostum.

21. yıl ibaresini güven sağlaması açısından yerleştirdik. Şayet beğenmediyseniz kaldırabilirim. Komiklik olsun diye yazılmamıştır. Yanlış düşünmenizi istemem.

Değişmesini istediğiniz yerleri iletirseniz elimizden geleni yapacağız.

İyi çalışmalar.

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şuan Hesabınızda 8 Veya 10 Yaşında Bir Veletmi Var ? :D Yani Onları Birtek O Yapar.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Emeğe saygımız sonsuz. Logonuz için teşekkürler. Eğer bu işi makara alıpta yapmıyorsanız kendinizi geliştirmelisiniz ve paintten başka program kullanmalısınız.

Teşekkür ederiz. Kendimizi geliştirmek için devamlı çalışıyoruz. Güncel teknolojilere ve tasarım uygulamalarına adapte olmak oldukça zor fakat ekip olarak öğrenmeyi ve yeniliği çok seviyoruz. Bu açıdan müşteri taleplerini çok net bir biçimde algılayıp, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretebiliyoruz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

serhat54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkür ederiz. Kendimizi geliştirmek için devamlı çalışıyoruz. Güncel teknolojilere ve tasarım uygulamalarına adapte olmak oldukça zor fakat ekip olarak öğrenmeyi ve yeniliği çok seviyoruz. Bu açıdan müşteri taleplerini çok net bir biçimde algılayıp, ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretebiliyoruz.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Hocam Ücretli Olarak Ne Kadara Yapıyorsunuz :D Yaptırabilirimde :D:D:D

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Yaptığınız Bannerler harika,
bana 180*100 çapında bir banner hazırlarmısınız, üzerinde kırmızı don resmi ve osurmadan mıçana helal olsun yazısı olmasını istiyorum site ismi yok sadece çeyizime koymak için istiyorum referans olarak da istediğiniz siteye koyunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5