İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk Cek'im geldi

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hayırlı olsun sıla güle güle harcarsın paranı inş.. benimki 25 de kesild gelmedi daha bakalım beklicez..

S

SILAM

Misafir
sallamazmi? sen oraya defter yaz adsense sana kirtasiye reklamlari gosterir:p love yaz love ile alakali icerikleri verir..conferencerom yaz sana chat reklamlarini verir..ama keyvord/title ve icerigin ayni seyden bahsetmeli.. icerigin neyse keyinde titlende onu yaz..ozaman gorursun reklamlarin zenginligini..

S

SILAM

Misafir
murme' Alıntı:
ayni renkl yapmak yaniltmaya girmiomu
girmiyor..hatta reklam kazancina katkida bulunuyor..sayfa arka planin kirmizi ama senin adsense reklamin beyazli ve cercevesi mavise insanlar onu gereksiz 1 yazi veya free sitelerdeki gibi gereksiz reklam saniyor..ama arka planin pembe'ise sende adsense arka planini pembe yap icerik yazilarin kirmizi'sa sende adsense basliklarini kirmizi yap diger aciklama ve link renklerine ellemene gerek yok..o yazam insanlar sitele alakali bir link saniyor ve tiklamadan kendini edemiyor:)yani sitedeki baska bir sayfa oldugunu dusunuyor..

E

esra11

Misafir
SILAM' Alıntı:
sallamazmi? sen oraya defter yaz adsense sana kirtasiye reklamlari gosterir:p love yaz love ile alakali icerikleri verir..conferencerom yaz sana chat reklamlarini verir..ama keyvord/title ve icerigin ayni seyden bahsetmeli.. icerigin neyse keyinde titlende onu yaz..ozaman gorursun reklamlarin zenginligini..

iyi de içerikle key tutmazsa noluyor? alakasız reklam mı çıkıyor o zaman.. onu da denemişindir sen :)

S

SILAM

Misafir
adsense keyde ne yazarsan onu tanir tanimasinada sitene gelen ziyaretci aradigini bulamayinca neden fazla dursunki sayfada? en yararlisi icerigin neyse keyinde o olmali gereksiz bos keyler koymakla anca key limitini kabartmis olursun..en iyisi icerikle ayni oz ve guzel 1 kac key koy adsensede ziyaretcinde hakkini versin..

serki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 mü, benim sitede 4000 i aşkın sayfa var biz niye az kazanıoz bu kadar :) sevgi sitesi mi kursak biz de ehehehe

S

SILAM

Misafir
serki: demekki gereksiz reklamlari sana vermisler pahalilari bana:p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla günde 100.000 e yakın gösterim oluyor 300 tık anca oluyor ortalama. büyük başarı 15.000 gösterimle 500 tık helal olsun ne diyim. benimde ilk ay çok güzeldi bu ay bozuldu. bir terslik var bu işte.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayirli olsun kardesim ne diyeyim biz turkler herseyin en iyisine sahip olmakla mukellefiz. Kazanin turkler. Dunya bir gun israillerin olacak olsa da kazanin yasayabildigimiz kadar yasayalim yasatalim :)

S

SILAM

Misafir
tum dostlara cok tesekkur ederim..bugun gidicem bankaya bakalim bugunmu baska birgunmu bozacak :)

E

esra11

Misafir
lovemove aynı olay bende de mevcut.. ama ben sorunu anladım.. her sayfada benim adsense include edilmiş durumda. ama millet hep orayı göre göre aşinalık oluşuyor.. Bu yüzden.. Sedo vardı bende. Son zamanlardaki sedo kıvırmalarıdnan sonra salladım onu.. Adsense ile dün gece ilgilendim.. Sitenin her sayfasına göre kod oluşturdum.. Günde 7 dolara düşen adsense hesabım bugun (saat 10 a kadar yarım gün) 17 dolar oldu.. İnsan psikilojisine göre hareket etmeli.. Demekki adamlar bizim adsenselerin hiç farkında değilmiş.. Bence sitendeki yerleşimi bir gözden geçir.. 4 Reklamlık uzun dikdörtgen tıklanmadıktan sonra etkili bir tekli adsense reklamından daha iyi değildir.

A

ayhankiraz

Misafir
esra senin sitenin içeriği ne birde adı ne söylermisin acaba merak ettim bu kadar hit yapan siteyi

E

esra11

Misafir
Hocam reklamı hiç sevmem.. Bilen bilior zaten burda 3-5 kişi..

Bu arada adım esra değil bayan da değilim. Banlana banlana bı nicki aldım.. Bayana hürmet olsun diye.. :) Özelden de asılmayın dalarım... Biraz sert oldu ama öle işte..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi