İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk günde 1k hite yaklasan siteye sponsor araniyor...

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HErkese merhabalr ilk günde 1k hite yaklasmis olan bir sitem vardir ve acil sponsor aranmaktadir ilgilenenler [email protected] adresini msn me eklesinler tek istedigim cpu oraninin yüksek olmasi..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ilk günde nasıl 1 k hite erişebiliyorsun

Siteni ne zaman açtında ne zaman kurdunda ne zaman indexlendinde 1k hite eriştin 1 günde.? merak ettim doğrusu..

esas gelelim konumuza : Hitin kaynağı nedir.? Popup mu yoksa botnetmi.?

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanmiyosan msn mi ekle sayaçturka yi göstereyim site 1-2 günlük açik ama dün açilisi yaptik bugünde 1k ....

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sitenin linkini verebilirmisin ? Siteyi bi inceliyeyim .

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç bir site bir günde 1k hit yapmaz. Çünkü sitelerin hitinin %90'nı googleden gelmektedir

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsor bulundu sponsora sayaçturka kaynagini gösterdim ne pop-up ne botnet hiçbisey yok .
Google da aranacak kelime önemli çok basit bir kelimeydi ve ilk günden ilk siraya çiktim ertesi günde 1k yi geçik hit aldim...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ya iyi de adamlar sana sitenin linkini ver diyor. Ama sen vermemekte ısrar ediyorsun. Versen ne olacak sanki? Şahsen ben inanmıyorum ilk günde 1k hit olduğuna ;) İnanmamız için bize bir kaynak gösterir misin?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende siteyi merak ettim adresini (pm ile de olabilir) paylaşırsan seviniriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi