İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ilk Turk TemplateMonster Dizayneri

S

Sticks

Misafir
Not :
Yasal Uyarı :
Yukarıdaki paragrafta kullanılan isimler ve adı geçen kahramanlar tamamen hayal ürünüdür . Hiçbir şekilde gerçekle alakası olmamakla beraber , Avrupa ve Amerikadaki "Entertainment" yani Eğlence sitelerinde bulunan Gülmek veya Güldürmek amaçlı yazılan Article (Makale) ve diğer yazılardan örnek alınarak yukarıdaki text düzenlenmiştir.
Hiçbir taraf yukarıdaki textte belirtilen konular üzerine konuşma, yorum yapma vb. şartlara maaruz değildir ve yukarıda da belirtildiği gibi ciddiye alınmamalıdır.
Hiçbir şekilde şiddet, hakaret vb kişiliği zedeleyici davranışlarda bulunulmamalıdır, akti taktirde yine bir hayal ürünü olan "Avukat Malkoç Oğlu" Forum Perdelerinden kaldırılarak yerine gerçeği konması sureti ile beraber Savcılıklara "Gerçek" diğer bir anlamda ; hayal ürünü olmayan avukatlar şle beraber işlem yapılacaktır.

Rast Gele
Av. Malkoç Kızı'nın Abisinin Eniştesinin Biraderinin Hala oğlunun yeğeni Malkoç Oğlu.

Sırada
Maço Kızı ve Maço Kızı'nın Abisinin Eniştesinin Biraderinin Hala oğlunun yeğeninin kilise papazı : Maço Papazı

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence FATİ denen arkadas yasal belgeler ile ortaya cikmadikca bu ise inanan heralde pek olmaz burda, en azindan kanitlar gerek, yoksa da bosversin sussun bence

S

Sticks

Misafir
Ufak bir not daha :
AkrepList ark'ımın online diyalogda tavsiyesi üzerine kazancım ile ilgili bilgiler silinmiş olmakla brbr söylemek istediim ufak bişe var :

1: Yapmış olduum işleri övmemdeki asıl amaç sadece bazı şahısların bilmeden ortaya laf atmalarındandır. Bunun dışında megolomanlık söz konusu deildir ve asla olamaz!
2: Bu msjları yazmamdaki asıl amaç sadece "Salak yerine konma" , "Yapılan işim/kimi arkadaşların işleri" hakkında yazılan olumsuz msjlara tepkidir.
3: Hiçbir şeklde kendi profilimi öne çıkarma gibi birşey mevcut değildir, olamaz. Eğer yaptığım işlerin bir şeklde reklamını yapıyor olsaydım bi şeklde onları yazardım ama bu sorunu halletmek için imza bölümümde ble sitelere link blunmamaktadır.
4: Bu konudan yola çıkıp beni kendi gözlerinde belirli bir statüye koymaya çalışanlar olacaksa da onlara : Birebir benimle diyalogda bulunmadan, bilgi paylaşımı içerisinde bulunduum dier arklarımdan fkirlerini almadan böyle bir adım atmayın. Atacaksanız da atın, canınız saolsun

:p

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senle fazla bu konuyu buyutmek istemiyorum. Ok?

Senin gocundugun nokta ne onu hic anlamadim.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben bir sey anlamadim.
acikcasi fati tm de dizayner olmus olmamis pek farketmiyor, benim icin.
olmussa ne guzel.
olmamissa da bana ne.

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hotweb senin gibi insanlara saygim sonsuz.
Adamlara Templatemonsterde dizayner oldum dedim soylemediklerini birakmadilar.
Soyledigme soylemedigme pisman ettirdiler.Bu forum dan da soguttular beni.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sticks ; seni burda nerdeyse herkes tanıyor. Ve herkes işini nasıl yaptığını biliyor. Ve bence bir çok kişi de sana güveniyor.. Bende aynı şekilde yapmış olduğun sitelerin çalışmaların çok çok güzel.. Bunu hiç tartışmaya gerek yok.

Fati ; Seni kimse tanımıyor, ne yaptığını kimse bilmiyor, kimse sana güvenmiyor. Ve hiç kimseye ne kanıt gösterebildin ne de inandırabildin.

Sticks bence kendini yıpratmana değmez. Hiç konuşmana bile gerek yok bence. Fati bence bu foruma ya kendini inandıracak bir şeyler yap. ya özür dile adabınla. çünkü söylediklerin gerçekten hiç hoş değil. bu Tm de designer olman veya olmamanla alakası yok. konuşmaların çok çirkinleşmiş.. ya da bu forumda bir daha fazla görünme derim...

hotweb sana da katılıyorum bizi ne ilgilendirir ha tm nin designeri olmuş ha bizim apartmanın kapıcısı olmuş :) benim için bi şe farketmior... ama buraya bunu yazdıysa gerçekten bunun arkasında olmak zorunda...

kolay gelsin..

S

Sticks

Misafir
Murat yorumundan dolayi tesekkur ederim not gitmesi gereken yere gtmistir umarim.
Sadece vakit gecirmek icin boyle bi geyiğe girdim ki böyle birşey daha önce yapmadığımı bilen bilir.

muratozcirpici ama ufak bir yanlışın var düzeltirsem yanlış anlamazsın inşallah :) Bak arkadaş tm'nin designer'ı olmamış. O , henüz hangi dilde geçtiğini çözemediğim , dizayneri olmuş. :D

S

Sticks

Misafir
Fati' Alıntı:
Senle fazla bu konuyu buyutmek istemiyorum. Ok?

Senin gocundugun nokta ne onu hic anlamadim.

Gocunduğum hiçbirşey yok. İyinet forumları , kurallarına uyulduğu sürece, seviyesiz + terbiyesiz yazılar yazılmadığı sürece vb. tamamen özgür bir ortamdır. Zaten insanlar buraya bu yüzden üye. Eğer biri birilerini kısıtlıyor olsaydı zaten burada insanları tutamazlardı. Ben de bu özgür çerçeve içerisinde hakkım olan , konulara cevap verme hakkımı kullanıyorum.

Ama hoşuna gider , ama gitmez orası benim tercihim. Yeter ki ahlak kuralları içerisinde kalalım.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sticks' Alıntı:
Murat yorumundan dolayi tesekkur ederim not gitmesi gereken yere gtmistir umarim.
Sadece vakit gecirmek icin boyle bi geyiğe girdim ki böyle birşey daha önce yapmadığımı bilen bilir.

muratozcirpici ama ufak bir yanlışın var düzeltirsem yanlış anlamazsın inşallah :) Bak arkadaş tm'nin designer'ı olmamış. O , henüz hangi dilde geçtiğini çözemediğim , dizayneri olmuş. :D

yok yanlış anlamam :)

L

LibRa

Misafir
fati kardes Wizard i taniyorsundur senden once ilk turk oydu ama ingiltereden katiliyordu ;) eywallah

S

Sticks

Misafir
ha iste benim aklım da ona takılmıştı . Yabancı forum olan WHT de ve bi türk forumda konuşmuştuk bunu.

Sağol LibRa bilgi için , valla Makbule geçti. (Fatiyi tutun şimdi salladığı ortaya çıkınca Makbuleyi alıp kaçmaya çalışır şimdi)

Ahahahua - Yok ilk TürkmüşşŞŞŞ!

theCrow_XL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin templateleri ne zaman gorucez burada? :) ayrıca cidden tebrik ederim

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Herkese merhaba,

Konuyla ilgili TemplateMonster ile irtibata geçtim. Konuşma olayını kaydettim ve aşağıda sunuyorum.

Şunu söyleyebilirim ki, kesin olarak Fati rumuzlu üyenin TemplateMonster için çalışıp çalışmadığını öğrenemiyoruz. Bu nedenle, Fati'ye karşı bir cephe almak yalnış, tabii bana göre. Elbette, hak veren veya vermeyen mesajlar gönderilecektir ancak bundan sonra gönderilecek mesajlar için eleştiri boyutunu bir seviyede tutmanız konusunda sizleri uyarmak isterim.

Connecting. Please wait.
Operator will handle your request shortly. Please wait.
20:42:43 <alexander> hello
20:42:52 <guest_8644> Hi alexander.
20:43:08 <alexander> how can i help you?
20:43:53 <guest_8644> There is someone called Fati who says that he works for TemplateMonster. On one of the best Turkish webmaster community, iyinet forums. I want you to confirm this if true.
20:45:09 <guest_8644> This caused some problems. Please, let me know if its true or not.
20:45:21 <alexander> sir
20:45:22 <guest_8644> So, we can handle the situation as moderators group.
20:45:30 <alexander> i do not know all employee
20:45:40 <alexander> but if this person makes design
20:45:49 <alexander> then he must be in New York
20:46:21 <guest_8644> No, he is not from New York.
20:46:30 <guest_8644> so... ?
20:47:52 <guest_8644> Please, wait for a while.
20:47:57 <alexander> ok
20:49:09 <guest_8644> He seems to be from Norway. I got the contact information from his official website; http://www.hitsdesign.com/
20:49:25 <alexander> ok. please wait
20:50:20 <guest_8644> Ok.
20:50:23 <alexander> his design is good
20:50:32 <alexander> he maybe one of our free lancers
20:51:27 <guest_8644> I see. So, you certainly can't say something.
20:51:45 <alexander> no
20:51:52 <alexander> i can not say exactly
20:53:00 <guest_8644> Thanks for your help, alexander. Have a good day!
20:53:10 <alexander> U2!
20:53:17 <alexander> bye

W

W3BMASTER

Misafir
Fati isterse mynette admin olsun sizi geren konu nedir...heee deyin geçin bu kadar büyütülecek nedir ki...Sticks sanada bu arada güvenim sonsuz ama Fati 'de bu kadar uzman kişi varken durup dururken sallamaz heralde bir bildiği vardır heralde ses çıkartmayın takılsın kafasına göre...

B

besiktaslim

Misafir
+ sitesindeki çalışmaların kalite olduğunu söyleyebilirim

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto, forumda ki uyelerin beni elestirmesine bisey demiyorum ama elestiriler kucuk dusurme ve hakarete kadar variyor, beni uzen bu.
Ayrica templatelerim bu hafta sonu TM de yayinlanack, ama Ovetto isterse [email protected] MSN den benle kontaga gecerse bunu ona kanitliyabilirim.

Ben norvec webmaster forumlarinada uyeyim ama hic kimse bana boyle kucuk dusurucu ve hakaretli cevap lar yazmadi, bu da bizim insanlarimizin diger insanlara bakis acisini gosteriyor.

ben sadece bunu kendi ulkemin insanlariyla paylasmak istedim ama bu foruma yazdigim icin cok pisman oldum.
Acaba araniza katilan yeni insanlara siz boylemi davraniyorsunuz hep?

Bunun icin yonetici arkadaslsrin bu kisileri uyarmasini istiyorum.

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi