İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

imzahost ve ekahost'dan uzak durun

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
www.imzahost.com www.ekahost.com

Bu hostcuklara dikkat edin.Birşey bildiklerini zanneden kişicikler bunlar.Bundan 1 ay önce bir hek grubuna şifrelerini satıp ve hostlarında siteleri hekleten bir salak ekip...

Kendilerine hek ekibi diyor bu kişiler. www.milli-harekat.org siteleri.
Ne hekden nede host işinden anlarlar.Ne yedeklerimi alabildim nede ödediğim host ücretini.Bu kadar şerefsiz kişicikler tanımamıştım hayatımda....

Emre BORA ,Ersan ,Alper ,Kartal .... diğerlerinin soy adlarını bilmiyorum ama bu isimlere dikkat edin sizinde emekleriniz bir hiç olabilir.

Saygılarımla...

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben ve müşterilerim mağdur oldu başka kimse olmasın diye uğraşıyorum....

Bunlar kadar işini bilmeyen heklenen hekercık grubu görmedim hayatımda ..Pardon hostingcik ekibi :)

B

Baria

Misafir
bu adamlara ben gülmekten başka birşey yaomıyorum :D

adaların sitesindeki logo dehşet olmuş !!

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mağduriyetiniz için üzgünüm. Kullanıcıları uyarmanızda güzel bir davranış. Fakat kullandığımız kelimelere dikkat edelim. Hakaret etmedende sorunumuzu anlatabileceğimize inanıyorum.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Onlara bu yazdıklarım fazla bile onlar insancık bile olamazlar...

Spamcı olduklarını bilmiyordum:)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklıyken haksız duruma düşmemek için daha fazla hakaret etmemeni rica ediyorum. Hem mağdur olup hem -rep almak iyi değil. Uyarını yaptın. Ben dahil birçok kişi bura ile çalışmayacaktır diye düşünüyorum. Ama hakaret etmen kendilerine söz hakkı verir. Yönetici olarak buna müdahele etmek zorundayım. Kusura bakmayın..

O

oyunkurucu

Misafir
Bence hakkimiz -rep degildi,trextra senin bir anda böyle korumaya gecmene anlam veremedim.Agir kelimeler kullanilmadi.Senin yaptigin ayip.Bulundugun mevkiyi kötüye kullanma.

Mack

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Daha fazla birşey demiyorum...

neden korumaya geçtiğinide anlamış değilim trextra...?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ortada koruma görmüyorum. Salak, Şerefsiz gibi kelime kullanımının yaptırımı bu sadece.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oyunkurucu' Alıntı:
Bulundugun mevkiyi kötüye kullanma.

Böyle bir şüphen ya da iddian varsa, iyinet admine özel mesaj yolu ile iletebilir ya da forumda konu açabilirsin. Ayrıca mevkiimi kullanmadım. Sadece -Rep verdim. Moderatör olmaya gerek yok bunun için.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne zaman doğru düzgün bir şeyler paylaşacağız veya ne zaman doğru kelimeleri kullanarak eleştiri yapacağız çok merak ediyorum birisi başlık açıyor diyor ki bu host firmalarıyla çalışmayın böyle böyle yaptılar fakat bu şerefsizler insancıklar falan ne oluyor ki? burada kimseyi koruyor değilim fakat hakaret edilmesinden pek hoşlanmıyorum. arkadaşında dediği gibi bunları yaparak haklıyken haksız konuma düşmüyormusunuz ? bence eleştiri yaparken veya birşey önerirken yapacağımız eleştirinin dozunu ve kelimelerini iyi ayarlayalım. tamamen haklı olduğunu düşünüyorum gerçekten bu adamların yaptığı ayıp fakat konu açılıyor bu firmayla çalışmayın diye bi bakıyorum konu uçmuş gitmiş yok -rep vermek yok moderatör yetkileri falan filan..... bence bu forum iyiye gitmiyor admine önerim bu sistemin hayata geçmesihttp://forum.iyinet.com/showthread.php?p=211054#post211054
anlaşılan o ki sadece yaptırımlarla düzeleceğiz.saygılar.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
halala enteresan heker lar tarihine kara bir leke olarak eklenecek bunların yaptıgı hazırcılık sistemi

L

LNWServers.com.tr

Misafir
Bizimle Çalışmışlardı Sürekli Problem Yaşıyorduk Problemeler İse Makınamızda Güvenlik Problemi Var vs. Şimdi Daha İyi Anlıyorum
Saygılar..

turkkant

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sayın iyinet admin buradaki konuyu forumunuzdan silerseniz memnun olacağım çünkü imzahost sahibi benim o dönemde buradan cevap yazma olanağımız dahi olmadı parasını ödemeyip bedava host kullanmaya çalışanlar buralara gelip karalama çalışması yapıyor sizden ricam buradaki mesajı silmeniz çünkü seo denen şeyi sisteminize adapte ettiniz imzahost yazınca sizin siteniz çıkıyor böyle rezalete tahammulümüz yok ayrıca burada isim belirtilen şahısları ben şahsen tanımıyorum benim adımda zeki firmamızı ne maksatla karaladıklarını bilmiyorum bu mesajı umarım en kısa sürede silersiniz saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5