İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük kapandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

halilarici

Misafir
İnternette bildiğiniz üzere bir sözlük var.Bu sözlük vatan hainliği yapıyor bunuda biliyorsunuz.Ve saçma bir sürü insan bunu takip ediyor.Saçma bile diyemiyorum beyinsizler takip edebilecek birşey bulamıyorlar.Yine ülke mahkememizin kararı üzerine mahkeme kararıyla kapanmıştır.
busiteye-1024x521.png

Yinede girişim yapılabiliyor.Ama bu [Yasaklı sözcük]larına ders olsun.Ülkenize ihanet etmeyi görün.Şerefsizliğinizi azda olsa engelleyen TÜRK MAHKEMESİNE teşekkürlerimi sunuyorum.

Kaynak:inci sözlük kapandı

H

halilarici

Misafir
dnsleriniz yasaklı sitlere giriş olarak ayarlı olduğundan olabilr mi ? Bunu da mı biz söyliyelim ?

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Çok da iyi olmuş çok da güzel olmuş...

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
inci sözlük köle gibi çalıştırılan faşistlerin eline mahkum emekçilerin kahvelerde sürtmek yerine evlerinde stres atabileceği kuralsız özgür bir ortamdır. Kuralsız özgür bir ortam olan interneti sansürleyenleri kınıyorum.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Gençlere kötü örnek oluyorlar...Daha ne diyim...

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Oops.
@Crazy 13 yaşında olması konu açamayacağı anlamına gelmiyor.
@halilarici mesajın çok asabi :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
inci sözlük köle gibi çalıştırılan faşistlerin eline mahkum emekçilerin kahvelerde sürtmek yerine evlerinde stres atabileceği kuralsız özgür bir ortamdır. Kuralsız özgür bir ortam olan interneti sansürleyenleri kınıyorum.
Altını ser incisi *sever* diyerek katılıyorum, özgür konusmayı kufur olarak alglayanları kınıyorum

H

halilarici

Misafir
Altını ser incisi *sever* diyerek katılıyorum, özgür konusmayı kufur olarak alglayanları kınıyorum

Aynı kelimeleri sana burda ediyim.Özgür konuşma küfür değil ki ? Deme dur edeyim istersen ama özügr konuşma demek bu değil.Özgür konuşma insanların haklarına saygı duyulup onların ailelerine küfür ederek olmaz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sakin olun,konuyu kişisel tartışmaya çevirmeyin.
İnsanların birbirine küfür ettiği bir sitenin kapatılmasına sevinmesem bile üzülmeyeceğim kesindir.

Evan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aynı kelimeleri sana burda ediyim.Özgür konuşma küfür değil ki ? Deme dur edeyim istersen ama özügr konuşma demek bu değil.Özgür konuşma insanların haklarına saygı duyulup onların ailelerine küfür ederek olmaz.

Sen şimdi oradaki küfürleri ciddiye alıyorsan gerçekten sorun var demektir. Orada amaç tamamen stres atmak. İnsanlar strese boğulup eşini keseceğine bırakta alınmadan rahatça küfür etsin. Siz rahatsınız, rahat olmayanları bari rahat bırakın. Ziyaret edip etmemek kullanıcının tercihidir ayrıca. Browser'a adresi yazmadığın sürece seni rahatsız etmez.

H

halilarici

Misafir
Sen şimdi oradaki küfürleri ciddiye alıyorsan gerçekten sorun var demektir. Orada amaç tamamen stres atmak. İnsanlar strese boğulup eşini keseceğine bırakta alınmadan rahatça küfür etsin. Siz rahatsınız, rahat olmayanları bari rahat bırakın. Ziyaret edip etmemek kullanıcının tercihidir ayrıca. Browser'a adresi yazmadığın sürece seni rahatsız etmez.

Bu toplum ülkede yaşayan kişilerin özel bilgilerine saldıracak bir grubu destekliyorsa bu beni deği tüm herkesi rahatsız etmesi gerek.Beni rahatsız ediyorsa kendimle gurur duyuyorum duyarlı bir vatandaş olduğum için.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herkesin dilinde olan popülist yaklaşım ürünü kelimeler ile -vatan haini gibi- bir başlık açıyor ve kendinden çok daha büyük insanlara ahkam kesip, hesap sormaya kalkıyorsun.

Soruyorum, sen kimsin ki;

- Benim gibi İnci Sözlük takipçilerine 'beyinsiz' diyorsun?
- Faşizme çanak tutmayıp, dilekdiklerini özgürce söyleyenleri vatana ihanetle suçluyorsun?

İnci Sözlük'te yazılıp çizilenlerin doğru veya iyi olmadığına inanıyorsan açarsın bir tartışma konusu fikirlerini söyler ve başkalarının fikirlerini dinlersin. Forumlar tartışmak içindir, birilerini birşeylerle yaftalamak için değil.

Unutulmasın ki bu çıkışım, İnci Sözlük'ün kapatılmış olması ile ilgili değil, özgürlükleri kısıtlanmış bir grubun arkasında duranların olduğunu göstermek içindir. Çünkü ben bu çıkışları ve eleştirleri Youtube, İzlesene vb. gibi siteler kapatıldığında da gösterdim.

Beyinsiz, vatan haini, ş e r e f s i z gibi kelimelere muhatap olduğum ve forum yöneticilerinin bu konuyu okuyup hatta yorumladığı halde, bu kötü sözleri sarfedenleri cezalandırmaması da beni derinden üzmüştür.

Halil Arıcı ve türevleri ayıklanmadıkça bir daha bu siteden yardım, destek adı her neyse almayacağım. Kaldı ki ben bu mesajı yazarken bile Halil Arıcı isimli çocuk başka bir arkadaşımıza 'kendinizi satın' gibi bir ifade kullanmıştır.

H

halilarici

Misafir
Herkesin dilinde olan popülist yaklaşım ürünü kelimeler ile -vatan haini gibi- bir başlık açıyor ve kendinden çok daha büyük insanlara ahkam kesip, hesap sormaya kalkıyorsun.

Soruyorum, sen kimsin ki;

- Benim gibi İnci Sözlük takipçilerine 'beyinsiz' diyorsun?
- Faşizme çanak tutmayıp, dilekdiklerini özgürce söyleyenleri vatana ihanetle suçluyorsun?

İnci Sözlük'te yazılıp çizilenlerin doğru veya iyi olmadığına inanıyorsan açarsın bir tartışma konusu fikirlerini söyler ve başkalarının fikirlerini dinlersin. Forumlar tartışmak içindir, birilerini birşeylerle yaftalamak için değil.

Unutulmasın ki bu çıkışım, İnci Sözlük'ün kapatılmış olması ile ilgili değil, özgürlükleri kısıtlanmış bir grubun arkasında duranların olduğunu göstermek içindir. Çünkü ben bu çıkışları ve eleştirleri Youtube, İzlesene vb. gibi siteler kapatıldığında da gösterdim.

Beyinsiz, vatan haini, ş e r e f s i z gibi kelimelere muhatap olduğum ve forum yöneticilerinin bu konuyu okuyup hatta yorumladığı halde, bu kötü sözleri sarfedenleri cezalandırmaması da beni derinden üzmüştür.

Halil Arıcı ve türevleri ayıklanmadıkça bir daha bu siteden yardım, destek adı her neyse almayacağım. Kaldı ki ben bu mesajı yazarken bile Halil Arıcı isimli çocuk başka bir arkadaşımıza 'kendinizi satın' gibi bir ifade kullanmıştır.

Sizin özgürce yazdığınız küfürleri ben özgürce yazınca size birşey oluyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5