İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük kapandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
O sitede yazılan küfürlerin muhatapları gerekli yasal işlemleri yapmadıysa -ki yapan onlarca siyasetçi, işadamı vb. var- bu küfürleri bir nebze sindirebildikleri anlamına gelir. Ben senin yazdıklarını sindiremediğim için böyle bir yol seçtim. Anladın mı çocuk?

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Aynı kelimeleri sana burda ediyim.Özgür konuşma küfür değil ki ? Deme dur edeyim istersen ama özügr konuşma demek bu değil.Özgür konuşma insanların haklarına saygı duyulup onların ailelerine küfür ederek olmaz.
oradaki kufurlerı ciddiye alıyorsan bu yasın itibariyle tabiidir. 18 ine gelince anlayabılırsın demek ıstedım bı an .) bkz. " anne bana bu çocuk pipi dedi "

H

halilarici

Misafir
oradaki kufurlerı ciddiye alıyorsan bu yasın itibariyle tabiidir. 18 ine gelince anlayabılırsın demek ıstedım bı an .) bkz. " anne bana bu çocuk pipi dedi "

'p.p.' dedi.sen annene 'anne bu çocuk bana ordaki küfürlerden en yaygın olanı varya' onu dedi diycek misin ?

karahanli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
tamam sakinim diyelim tartışmaya son verelim :)
Saçma salak bir sözlük için birbirinizin kalbini kırmayın.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
'p.p.' dedi.sen annene 'anne bu çocuk bana ordaki küfürlerden en yaygın olanı varya' onu dedi diycek misin ?

Guzel kardesm yorumu bıle yanlıs okuyorsun kı gelgelelım ıncı sozlukte yazılanlara yorum yapacaksın , git annene bana xx dedıler dıye soyle dyen mı oldu o sadece 0-12 yas ıcın bır benzetmedır , diger acıdan incı sozlugun sıyası acıdan farklı sekılde elestrme yonu one cıkmıstır. Uykusuz dergısı penguen dergısı gıbı dergılerle uzaktanda olsa benzer bır amaç tasır ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Çok sevindim kapanmasına. Bence bu tarz sitelerin kapanması yetmez sadece. Eğer mahkeme bir karar verdiyse siteyi kim yönetiyorsa, yönetimde olanlardan sahibine kadar hepsine adli para cezası verilmeli. Aynı veritabanını farklı bir domainle açması tekrarlandığında ise site sahibine hapis verilmeli. Kimse kimseyle sanalda olsa dalga geçemez hakaret edemez. Cesareti olan zaten çıkar karşısına söyler derdini. Aksi halde traştan küfürle müfürle olmaz bu işler. Bence geç kalınmış bir karar.

H

halilarici

Misafir
Çok sevindim kapanmasına. Bence bu tarz sitelerin kapanması yetmez sadece. Eğer mahkeme bir karar verdiyse siteyi kim yönetiyorsa, yönetimde olanlardan sahibine kadar hepsine adli para cezası verilmeli. Aynı veritabanını farklı bir domainle açması tekrarlandığında ise site sahibine hapis verilmeli. Kimse kimseyle sanalda olsa dalga geçemez hakaret edemez. Cesareti olan zaten çıkar karşısına söyler derdini. Aksi halde traştan küfürle müfürle olmaz bu işler. Bence geç kalınmış bir karar.

sizin gibi olgun insanları görmek güzel bu forumda.

H

halilarici

Misafir
özgürlük dedık fıkır dedık adam ne diyor :) sesli güldüm :D

Özgürlük küfür etmek mi ? Özgürlük küfür etmekse neden Kur'an da küfür etmek günah.Sen müslüman değil misin ? Mason musun ? Atatürkçü değil misin ? Atatürk eğitime önem verirken ordakilerin lise eğitim sınıfıyla dalga geçmesi veya hiç biri değil insan haklarına önem vermeyerek insanları gururunu onurunu zedeleyecek yazıların yazılması özgürlükse ben sana bu platformdan başka yerde aynı şekilde hitap edeceğim.Ve bunları ciddiye al.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Özgürlük küfür etmek mi ? Özgürlük küfür etmekse neden Kur'an da küfür etmek günah.Sen müslüman değil misin ? Mason musun ? Atatürkçü değil misin ? Atatürk eğitime önem verirken ordakilerin lise eğitim sınıfıyla dalga geçmesi veya hiç biri değil insan haklarına önem vermeyerek insanları gururunu onurunu zedeleyecek yazıların yazılması özgürlükse ben sana bu platformdan başka yerde aynı şekilde hitap edeceğim.Ve bunları ciddiye al.

Klavye başında vatan kurtarıp, gerçekte alakası olmayan tiplerden değilsindir umarım..

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Geri kafalarınız oldukça başta kalacaksınız hep.

başa dönen ben değildim sendin :D ya kardeşim git arkadaşlarınla top falan oyna büyü gel sonra bana ulaş ;) saçmalama incilerin vatana millete dine bir gruba karşı bir hakareti yoktur sadece eleştirir; üyeler arasında stres atma gibidir bu eleştiriler ki bundan dolayı küfürlüdür.

Sözlük kavramına uludağ sözlükten başlayabilirsin diyecem girsen o yaşta ondan da bişey anlamazsın.

Geçtiğimiz günlerde "troll bilimi" zımbırtılarını okuyan gören ve gülenlere gerizekalı yakıştırması yapıyordun.Görüyorum ki adem ile havvanın bozulmadan gelen geninden oluşmuş üstün ırksın.Git levent kırcaya gül sen ( ne içerdiğini bilmeden)

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İnci sözlük insanların bir nevi gerçekten stres atma ortamı sözler herşey özgürce dilediğin gibi yazmak serbest binlerce kişi giriyor evet küfür ortamı oluşuyor ne kadar yanlış olsa da bu kişinin sorumluluğunda sizin haddinize değil onları sorgulamak hele ki vatan haini gibi kelimeler kullanmak asla ve asla yanlış olur halil kardeş senin daha yaşın çok küçük şimdi bişey anlayamazsın biraz daha büyü ;)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konuyu kişisel tartışmalara çevirmeyin. Demokratik bir ortamda bulunuyoruz. Herkes, karşısındakine saygılı olduğu müddetçe fikirlerini belirtebilir.

Ben kapanmasına çok sevindim. Böyle bir siteyi asla tasvip etmiyorum. Siteye girmeyin diyenler olabilir. Fakat şunu unutmayın. Bu çeşit sitelere yaşı küçük bir çok kardeşimiz giriyor. Kimi merak, kimi özenti vs.. Türk toplumunun en büyük özelliği, manevi değerlere sahip çıkmasıdır. Bayramlarda el öperiz, büyüklerimize karşı saygılıyız, sevdiklerimize laf söyletmeyiz.

Bana küfür edeni, ettiğine pişman ederim. Bu sebeple de o siteye hiç girmedim. Girmem de. Sadece internet sitelerinde haklarında çıkan haberlerden, yada google da bişey ararken tesadüfen karşılaşıyorum. Aklı başında olan ve bu tarz şeyleri sevmeyen biri zaten girmez. Fakat ya aklı başında olmayan genç kardeşlerimiz?
İsteyen girsin küfür etsin yada kendisine küfür ettirsin çok umurumda değil. Fakat bence deşarj olmak için başka yöntemler bulun arkadaşlar. İnanın Türk toplumuna bu tarz durumlar hiç yakışmıyor.

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İncisözlük arasıra girip eğlendiğim ama pekte hoşlamadığım bir site ancak yani kapatmak hiçbir çözüm değil bugün kapatırsın yarın başka yerde bir araya gelirler :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
avrupa insan hakları mahkemesine başvurdukları sansürleme konusu aklıma geldi, düşünceleri farklı yazdıkları farklı olan biyerdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5