İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inci sözlük şuan türk hek teame saldırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Nesi saldiri ya? Siz saldiri görmemişsiniz! o ayaklari bıraktım yoksa bir gösteri yapardım iyinete:)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Saldırı değil daha çok çomak sokma diyelim:D

Ama internet sansürüne karşı yürüyerek taktirimi kazandılar internetin küfürbaz şımarık çocuğu gibi yaa:D

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
İnternet sansürüne karşı yürümek mi oluyor bu şimdi :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Hangi saldırı hangi başkaldırı yahu. Sokakta görsen kulaklarını çekince ağlamaya başlarlar :D
O yüzden sanal platform tercihleri zaten.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
birisinin ana avrat küfür etmesinin neresi eğlenceli anlamadım ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
inci ya çoluk çocuk iyinete gelsinler bir gün çok bekleriz çok

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar ben küfürlere baktım sitelerinde ki küfürlere de baktım hep "o.ç." diye küfürler var.

Anneler en kutsal varlıklardır bu dünyada. Bu yüzden birisinin annesine küfür eden, kendi annesine 1 gram değer vermiyor demektir. Hele ki bunun ile övünüyorsa.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ya inciyimi takıyorsunuz 15 yaş amelelerini peeh :)

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Arkadaşlar ben küfürlere baktım sitelerinde ki küfürlere de baktım hep "o.ç." diye küfürler var.

Anneler en kutsal varlıklardır bu dünyada. Bu yüzden birisinin annesine küfür eden, kendi annesine 1 gram değer vermiyor demektir. Hele ki bunun ile övünüyorsa.
Dostum çok haklısın.Anneye söven anne sevgisinden mahrumdur.Ve anneye küfür eden kişi, aynı şekilde kendi anasına sövülmeyi göze alan kişidir.Göze alıyorsa diyecek laf yoktur.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bu insan topluluğu çok garip yahu.
İnsanların birbirlerinin analarına,bacılarına,karılarına çoluğuna çocuğuna küfür edip mutlu olunan tek yer.
Geçen denk geldim bir topicde aynen mesajlar böyle.

-selam p*ç
-aleykumselam p*çlerin efendisi

Bu muhabbet mi yahu bunların konularını forumlara açtıkca bu lavuklara prim kazandırıyorsunuz arkadaşlar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
ya inciyimi takıyorsunuz 15 yaş amelelerini peeh :)

Arkadaşım kimsenin bir şey taktığı yok zaten ateş olsalar cirim kadar yer yakarlar. Ortada küfürler var onları söylüyoruz hiçbir anneye küfür edilir mi hocam? Ayıptır günahtır yazık bu gençliğe. Küfür ediyorlar tamam anladık bari annelere sövmesinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5