İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Bunlar uçak ya, hele birde okan bayülgene yaptıklar paha biçilemez, kızın biri arıyor size birinin selamı var -kimin''incis*ker.com un :( falan lı, diğer dengesiz çıkıyor sokak ağzıyla ince her zaman atar, birde bunu söyliyen bayan olunca açıkcası insan biraz tuhaf oluyor şahsen ben arkadaşlarıma izlerken utandım.
aralarında içlerimizden çok kişi var maalesef, benim efendi adam nasıl oturup kalkılacağını iyi bilir dediğim adam eskilerden beri meğer aktifmiş, bir insanın anasına bacısına küfür edince normalde kavga çıkar bunlar eyw. diyor oda ona ediyor eyden ar damarları çatlamış vallahi, bazı arkadaşlarımız için yazdıkları yorumları okuyamadım bile 1 in yanına 100 katıp öyle entry girmeye çalışmışlar..

Şikayetle falan olmaz bunları kendi kanunlarına göre kapatacan en iyisi diğer türlü zor akıllanırlar :)

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Şikayet ettim ve msn üzerinden 2 arkadaşa şikayet ettirdim ;) Kayıtsız kalmayalım.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Moralin bozuk olcak bunların küfürlü tartışmalarını okuyacan. 1. sayfadaki linkte bilen 2. sayfasında birbirlerine ettiği küfürler yetiyor :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Günde 5 k hiti olan biri inci.sozlukspota yönlendirsin açılmayacağına iddasına girerim :D

İncisozlukspottan an itibariyle mesaj :D
MySQL server has gone awayhangi sözlük olduğunu bilmiyoruz.

kötüNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eksi rep olayı aktif olsa da gerekli gereksiz "özgürce" bazı arkadaşları eksilesem :p

Mantıklı olalım. Kimse kimsenin değerine karşı hakaret niteliği taşıyan eleştiride bulunamaz.

bu gidişte eksi rep geri dönecek. iyi admini bu konuda baya bir katı..

r10 alıntısı: 'Neyini savunuyorsunuz bu sitenin anlamıyorum. İnsanlığa bir yararını söyleyin yeterli benim için.

http://inci.sozlukspot.com/w/t%C3%BC...C3%BC-*******/

Bu da mı savunulacak birşey? 2-3 kuruşluk adamların arasında yer almayı marifet olarak görmeyin. Boş boş işlerle uğraşmayı ne kadar çok seviyorsunuz. Verdiğin linkteki yazıyı yazan adamın Pkk ile farkı yoktur gözümde.

27.000 yazar diyorsunuz ya 25 bini işe yaramaz mahlukattan öteye geçemez. 2 bin kişiyi ise ayırıyorum gırgır şamata amaçlı girmiştir sora seviyeyi anlayıp çıkmıştır.

r10'un ise bu sözlükte yazar olanları arasında bulundurmasına anlam veremiyorum. Banlayın gitsin hepsini. '

T

trgy

Misafir
bu gidişte eksi rep geri dönecek. iyi admini bu konuda baya bir katı..

r10 alıntısı: 'Neyini savunuyorsunuz bu sitenin anlamıyorum. İnsanlığa bir yararını söyleyin yeterli benim için.

http://inci.sozlukspot.com/w/t%C3%BC...C3%BC-*******/

Bu da mı savunulacak birşey? 2-3 kuruşluk adamların arasında yer almayı marifet olarak görmeyin. Boş boş işlerle uğraşmayı ne kadar çok seviyorsunuz. Verdiğin linkteki yazıyı yazan adamın Pkk ile farkı yoktur gözümde.

27.000 yazar diyorsunuz ya 25 bini işe yaramaz mahlukattan öteye geçemez. 2 bin kişiyi ise ayırıyorum gırgır şamata amaçlı girmiştir sora seviyeyi anlayıp çıkmıştır.

r10'un ise bu sözlükte yazar olanları arasında bulundurmasına anlam veremiyorum. Banlayın gitsin hepsini. '

Yazar olan kendini söylesin banlarım, gelip benim ve diğer forum arkadaşlarımın içerisinde gayet sakin ve işini yapan bir ortamda seviyesiz birini bulundurmam suç olur benim açımdan.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
açılmıyor böyle gerizekalılara böylesi iyidir saldırıya evet

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yazar olan kendini söylesin banlarım, gelip benim ve diğer forum arkadaşlarımın içerisinde gayet sakin ve işini yapan bir ortamda seviyesiz birini bulundurmam suç olur benim açımdan.

Üye olduğumu söyledim ancak ne alakası var şimdi onu çözemedim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5