İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnci Sözlük

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
inci açılıyor bende. Şikayetlerde gitmeye devam ediyor gördüğüm kadarıyla. Yakında erişimi engellenir. Alışığız zaten bu durumlara. Hoş görüyoruz artık değil mi?

Bu arada iyinet'in çizgiside iyiden iyiye rotasını almış durumda. iyi admini kararlı.. keyfine göre BAN..

forum el değişti değişeli kaç tane ban atıldı haberin var mı da konuşuyorsun, küfür edeni bile banlamıyoruz bilader kafan mı güzel, bize söylenecek en son söz bu :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Malesef Degil Maalesef Diye Yazilir O. Hadi Benim Klavyem Tr Karakter Desteklemiyor. Hadi Ben Türkiyede Okumadim, Türkcem Iyi Degil. Sana Ne Oluyor Türkcesi Kit Herif. Konusma Benle. R10da Gidiyorsun Hakkimda Küfür Yaziyorsun. Sonra Gel Birde Burdami Bana Laf Sokmaya Calis. Sikayet Ederim Seni. Uzak Dur Benden.

Dilini çok iyi biliyormuş gibi millete bulaşma. Önce kendi yazdıgın yazıyı okuda ağla haline sonra bulaş başkalarına.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Malesef Degil Maalesef Diye Yazilir O. Hadi Benim Klavyem Tr Karakter Desteklemiyor. Hadi Ben Türkiyede Okumadim, Türkcem Iyi Degil. Sana Ne Oluyor Türkcesi Kit Herif. Konusma Benle. R10da Gidiyorsun Hakkimda Küfür Yaziyorsun. Sonra Gel Birde Burdami Bana Laf Sokmaya Calis. Sikayet Ederim Seni. Uzak Dur Benden.

haha nerde küfür yazmışım sana göstersene ?

Senin hakkında yazdığım tek şey

http://www.r10.net/1061200332-post66.html

Oda İslam'a küfür ettiğin için.

Videoyu silme arada izlerim baya güldürdün beni :)

free45de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecenin 2 si kız arkadaşımla burayı okurken bütün zevkimiz kaçtı gülmeye başladık :D

admin inciye üye olanları değil ileri gidinleri banlıcam demiş.
olay inci değil son kraliçe olmuş.
Sinirlenmeyin baştan sona okuyun çok yanlış anlama var.
İnci bazı değerlerimize küfür ediyorsa ceza almalıdır

T

trgy

Misafir
gecenin 2 si kız arkadaşımla burayı okurken bütün zevkimiz kaçtı gülmeye başladık :D

admin inciye üye olanları değil ileri gidinleri banlıcam demiş.
olay inci değil son kraliçe olmuş.
Sinirlenmeyin baştan sona okuyun çok yanlış anlama var.
İnci bazı değerlerimize küfür ediyorsa ceza almalıdır

En güzel açıklamayı yaptın, teşekkür ederim. :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Komedi şu olaya bakın daha da birşey demem. :)

http://www.alexa.com/siteinfo/sozlukspot.com#

Bide iyinet'e bakın. Bunca bilginin olduğu bir yer ile küfürlerin seviyesizliğin tavan yaptığı bir yer kapışıyor alexa sıralamasında. :)

Çoğunluk olarak yasaklara bu yüzden karşıyız işte. İnterneti ne kadar illegal şey varsa onun için kullanmak istiyoruz çünkü. Odanın içinde kapıyı kapadıgında bambaşka olan ezik insanlar çok olunca klavye başındaki anarşide böyle tavan yapacaktır.

T

trgy

Misafir
Taktım peep adamlara. Yediremiyorum kendi milletime. Radyocu eziyor çocuğu, ekşisözlük seven birisi radyocu, laflarıyla eziyor. :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
şu best fm i ezsene trgy :) biraz dalga geç gece gece

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
kontorum yok yahu olsa gece gece dalga geçerdim o benle ben onla :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5