İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

indexbilisim protesto

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün 18:30 gibi indexbilisim ile msn den görüştüm domainler ile yarın ilgileneceklerini söyledi , telefonu ise web sitelerinde yazıyor www.indexservers.net yeniden açıldı.
Bilginize..

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bir sonuç çıkmadı en son msn de gördüm tamam yarın ilgileneceğim dedi yok arkadaş yok domain neredeyse düşecek müşteri sıkıştırıyor taa ne zaman alel acele alalım dedim domainsitede kredim yoktu işte acele işe şeytan karışır :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bukadar mı dolandırıcı olurlar ya bunları adam yerine koyanda hata adi herifler bide domainlerimi kendi üzerine geçirmişler neyseki 2 sini kendi mailine geçirmeden transfer işlemlerini başlatmıştım ve aldım.

Bugün Aldıgım Maile Bakın

Selamün Aleyküm
İndexservers firmasıyla bir bağlantınız farmı.Web sitelerimiz bana bir bilgi gelmeden kapanmış.Şu anda açıkta kaldık.Nazım Bey size devretmiş galiba.3 tane site host ediyordum.Bundan sonra ne olcak.Yardımalrınızı bekliyorum.
Sertaç - www.espiyeonline.com

Neden bize devrettiğini düşündüğünü anlamadım arkadaşın ama yine indexservers tarafından dolandırılan arkadaşlardan biri.Hala bunlara güvenen varsa birkere daha düşünsün.Utanmadan iyinete takılmaya devam ediyor server vb satıyor aman ha biz yandık siz yanmayın.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bu kişiye güvenmeyin bende yaklaşık 65 ytl mağduriyete uğradım.İyinettin hala neden banlamadığını anlamış değilim?Gerçekten ilginç adam hala elini kolunu sallayarak buralarda geziyor...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
müşteri girişi yapabilsek zaten gerisi kolay adam hesapları kapatmış ve rezilliğe bakın
Domain Ad?: OZCELIKNET.COM

Kaydedicinin Iletisim Bilgileri:
Index Bilisim ve Internet Hizmetleri
NAZIM ISIK ([email protected])
HAKKARI
HAKKARI
Hakkari,30000
TR
Tel. +543.5566577

önceden benim olan bilgilerin hepsini kendi üzerine geçirmiş gerisini siz düşünün aman ha bu insanlarla iş yapmayın dicem ama insan kategorisine pek girmiyorlar

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
insanın adı çıkağacına canı çıksın derler.
bu Nazım denen şahısısla helbet birimiz birgün karşılacaz. Bakalım ne b.. yiyecek

Y

yokgibi

Misafir
http://support.resellerclub.com/support/supReqForm.jsp

adresinden domain sahibi oldugunuzu bayiye ulasamadiginizi soylerseniz Directi müdahale eder, ICANN yasalarına göre Müşteri olarak siz haklısınız

"I'm owner of the domain which is registered by the sub-reseller of yours (IndexDomain)

This subreseller is currently OUT OF BUSINESS, and i cant contact them. Please advice me something immediately, i want to RENEW and manage my own domain immediately

Please note that, the email of the reseller neither websites of them are NOT WORKING

his customers, we, are aggrieved."

Y

yokgibi

Misafir
baktım sizin Directiye ulaşacağınız yok, anca burada şikayet etmekle yetiniyorsunuz

bu sayfayi Directi'ye gönderdim okumaları için türkçe de olsa bir sorun olduğunu anlarlar :)

MAĞDUR OLAN kimlerse tek tek hangi domainleri olduğunu ve müşteri emaillerini buraya yazsınlar satır satır

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer domain whois bilgileri değiştirilmediyse dediğin yolla çözüme ulaşılabilir.Ancak akonun bahsettiği iki domain transferi bize yapılıyor.Domainleri bize transfer ediyor.

Domainlerin bir tanesinin transfer işlemini başlattık.Domain akon'un adınaydı.OnlineNic'ten gelen onay mailindeki adımları takip ederek transferi onayladı.OnlineNic domainin transfer onayını Direct-i'ye bildirdi ve Direct-i'nin domaini transfer etmesini beklemeye başladı.

Bu süre zarfında bir baktık Nazım Bey domain bilgilerini kendi adına çevirmiş.Transferi önlemeye kalktı büyük ihtimalle.OnlineNic ile görüştüm.Transfer onaylandığı için çok büyük ihtimal gerçekleşir ama siz her ihtimale karşı Direct-i ile de görüşün dediler.

Direct-i'ye konu hakkında ticket açtım.Bütün olup biteni anlattım.Aldığım cevap ise kısa ve netti:

"Domain ile ilgili sorunlarda sadece domainin whois bilgisinde kayıtlı mail adresinden gelen ticketlara cevap verebiliyoruz."

Yani domain whois bilgisi değiştiyse soğuk su içmekten başka şansınız kalmıyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben nazımın yerinde olsam aynen böyle bi site yapar reklamdan kırardım parayı inanmıyorum oraya o indexi atanın nazım olmadıgına.. ki sayfa zaten googleden banlanır içerik yok..

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bu kişilere yatırdığım paramın gittiği gibi almış olduğum domainleri ne transfer edebiliyorum ne de yönlendirebiliyorum.

Herkes zamanla bir takım hatalar yapıyor, bende yaptım zamanında.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim merak ettiğim bu başlıkta yazdığım bir mesaj yüzünden bana özel mesajla tehdit mesajı yollayan nazım beyin avukatları neden artık susuyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5