İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteden yüksek adsense geliri

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
en alttaki bannerle ortadaki banner arasında fark var. sağ alt köşede google reklamı simgesi çıkmıyor.

MasterMind

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer bu kural ihlali ise bunu benim yapmadığım kesin. Siteleri ben seçmiyorum ki ilan veren .

Google kendi belirliyor . Reklam alanıda belli zaten . Neden olduğunu bilemiyorum maalesef

Yinede bilgilendirdiğin için saol

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eğer bu kural ihlali ise bunu benim yapmadığım kesin. Siteleri ben seçmiyorum ki ilan veren .

Google kendi belirliyor . Reklam alanıda belli zaten . Neden olduğunu bilemiyorum maalesef

Yinede bilgilendirdiğin için saol

Anlatamadım. Orada 728 lik alan yok. Alan daha küçük. 728 lik reklam koymuşsun. reklamın yarısı çıkmıyor. daha dar reklam seçmelisin yada alanı genişletmelisin.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Beni iyinete üye yapan paylaşımdır bu yazı, teşekkürler tavsiyeleriniz için üstad.

Spunky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde böyle bir projem vardı. İşi bileninden bilgi almak iyi oldu.

tvsinema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoca şimdi ben doğru mu anlamışım? aylık aranma oranı az ve rekabetin yüksek olduğu kelimelerin geçtiği domainlar alıp siteler kuracağız.eğer doğru anlamışsam bu aylık aranma ve rekabet ortalama ne kadar olmalıdır?

tvsinema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimseler bu topice uğramıyor sanırım..üstteki mesajıma ek olarak bir kaç sorum daha var.bu yöntemi türkçe sitelerde denesek nasıl olur sizce aranma sayısı az rekabet yüksek olan bir keyword domain buldum gen.tr uzantılı.gen.tr demişken bu domainı almak sizce naıldır satmak yasak biliyorum zaten benimde satmak gibi bir düşüncem yok birkaç seneye satmak serbest olacak diyorlar acaba .tr uzantı çıkınca gen.tr bir işe yaramazmı vs. fikirleriniz almak istiyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Aylık aranma hacmini (exact) 30'a böldüğünde günlük arama hacmini bulacaksın. Onun %60 kadarı 1. sırada olursan alacağın hittir. Aylık exact'i 1000 ise, 18-22 günlük hit alacaksın. Buna göre hesaplarsın. Bir konuda alacağın 3 hit diğer konuda alacağın 300 hitten daha karlı olabilir, o yüzden sorunun tam cevabı yok.

D

dreaministanbul

Misafir
illada yabancı site olacak hali yok.
banka ve sigortacılık üzerine site açtıığınız zaman.
çok ciddi reklam gelirleri elde edebiliyorsunuz.
en çok reklam'a yatırım yapanların banka ve sigorta şirketleri olduğunu bilmeyen yok.
site içinde bol bol bankacılık ve kredi ile ilgili konu geçsin yeter :)
para sizi bulur.

Night_Blue

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illada yabancı site olacak hali yok.
banka ve sigortacılık üzerine site açtıığınız zaman.
çok ciddi reklam gelirleri elde edebiliyorsunuz.
en çok reklam'a yatırım yapanların banka ve sigorta şirketleri olduğunu bilmeyen yok.
site içinde bol bol bankacılık ve kredi ile ilgili konu geçsin yeter :)
para sizi bulur.

evet arkadasa katılıyorum hele bu forex tarzı reklamlar cok fazla verebılıyor.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
ben bırakcam adsense işini arkadaş 80 dolara yaklaşınca ban atıyor :) 3.hesapta uçmuş :)

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
arkadaşlar olmuyor olmuyor olmuyor bu amerikalılar nasıl yapıyor anlamıyorum tamam kabul ing içerik türkçeden çok kazandırıyor ama ing içerikten en fazla tbm 0.50$ yakaladım :Dhit yüksekse tabi bu güzel bir miktar:D

tvsinema

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aylık 1 milyon araması olan bir niche buldum yalnız .biz uzantısı boşta nederseniz regleyeyim mi?bir de rekabet oranı hakkında yorum yapar mısınız?

serdar41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hk.

Özgün makaleler için Article Spinner programlarını kullanabilirsiniz. Xgenseo vb programların spinner özellikleri var. Bir az araştırma yaparsanız yabancı forumlarda ücretsiz bile bulabilirsiniz.

Makale rewrite konusunda bestspinner tarzı ve işe yarar program öneriniz nedir acaba? Mesela site tarzı rewrite yapan ve %100 olmasa da makale değeri taşıyacak makale yapıcı site/program öneriniz nedir? Forumlarda işe yarar yaramaz pek çok isim dolaştığı için soruyorum.Şimdiden teşekkürler

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar; konuyu okuduktan sonra bende bir site açmak istedim doğrusu ilk defa site açtım kurması ayarlaması 3 günü buldu :) insan konuya yabancı olunca böyle oluyor . bir şekilde site işine girmemi sağladığı için konu sahibine teşekkür ederim .anladığım bir konu olan forex piyasasıyla ilgili açtığım site tradersignals.org anlatılan herşeyi deneye deneye yapmaya çalıştım. amacım sadece fikrinizi almak olmuşmu olmamışmı,teması ...vb düzeltmem gerekenler nelerdir .

Şimdiden teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5