İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteden yüksek adsense geliri

Hasan Yılmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler hakikaten süper oldu bu. Çok yakın zamanda ingilizce içeriğe yönelmeyi düşünüyorum. Türkçe'de işler kötü :)

serdar41

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyla alakalı site açan ve içerik giren arkadaşlar kazanç muhakkak elde etmişsinizdir, tecrübelerinizi paylaşırsanız çok yararlı olur kanısındayım.

khaldun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ingilizce site ve blogları tutundurmanın hiç de kolay olmadığını -hissediyorum- veya çokca acemilik yapıyorum. hem com, hem bloglarda..

Bloglardan kazanabilen var mı?

haylaz7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler bu tarz makaleler görmek mükemmel iyinet e yeni üye oldum burası favori noktam artık... + 1 bilgide benvermek isterim ki ;

Resim galeri siteleri yapmanız tafsiye edilir :) 2 cümle ile resime yazı yazmanız yeter..

tumc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense yurtdışından tıklamalara daha fazla ödüyor! Mesela TR den türkçe bir reklamı tıklarken 5-15 cent ödüyor, ben almanyadan tıklayınca 0,5-1 euro ödüyor :)

İngilizce içerik o yüzden çok daha iyi!

prkontrol.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet google, ingilizce içerik tıklamaya, türkçe içeriğe oranla 10 kat daha fazla ödüyor.

ElrosTasartir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce siteler tık başına daha fazla veriyor.ingilizce reklamları görebilmek için vps kullanmalısınız..

arge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anlatım güzel ama deneyen arkadaşlar konuyu paylasan arkadaş kadar paylasımda bulunmamış malesef , tecrubeler paylasıldıkça büyüyecektir.

burak933

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hit yakalayailirseniz guze ama denedim hit yakalamak oldukca zor ozgun makaleler yazacak kadar ing bilmeniz gerekiyor kazanmak icin

bassedas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıyı okumadan önce fazladan uyguladığım farklı yöntemlerim de olsa gerçekten kar edebileceğiniz bir yöntem. arkadaşın yöntemini özenli bir biçimde uygulayın.

ozlemerkut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, ben bir blogspot açtım - benefitofloan.blogspot.com
henüz hit yakalayabilmiş değilim. google translate kullanıyorum makaleleri çevirmek için ama cümle bozukluklarını kontrol edip değiştirecek pek zamanım olmuyor. Backlink olayı ile de henüz ilgilenebilmiş değilim. hijyenkolik.com olan sitemde emin adımlarla ilerliyorum ama bu site ile ilgili şu ana kadar olan kazancım 0,49 dolar. Çok fazla zaman harcamadan devam edilebilir diye düşünüyorum.
sitelerim hakkında fikirlerinizi de beklerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5