İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

instan-c |Güvenilir ve çok kazançlı yeni mekân|

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Son bir kaç gündür hakkında forumlardan falan epeyce bilgi edindim. Herkesin ortak karırı güvenilir olduğu yönde. 10'dan fazla ödeme alan çok fazla kişi var.

Bende bugün üye oldum ve $100 yatırdım. İsteyen sözüme güvenerek hemen üye olur, isteyen 15 gün sonra son durumun ne olduğunu bildirmemi bekler.

Aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.
attachment.php

- - - - -
Yatırım seçenekleri:
- 25% Daily For 5 Days - Günlük %25 kazanç Maksimum 5 günlük
- 150% After 5 Days - 5 günde %150 kâr
- 400% After 10 Days - 10 günde %400 kâr
- 700% After 15 Days - 15 günde %700 kâr
- - - - -
Talep ettiğiniz takdirde 24 saat içinde hesabınıza kârınızı yatırıyorlar.
İlk seçeneği (%25 günlük kâr) seçerseniz, talep ederseniz günlük olarak parayı hesabınıza yatırıyorlar.

İşte link: http://instant-c.com/?ref=caper

Bu da sitenin son durumu:
Total accounts 1093 | Toplam hesap
Total deposited $ 76,552.08 | Toplam yatırılan para
Today deposited $ 17,701.95 |Bugün yatırılan para
Total withdraw $ 8,621.56 | Toplam çekilen para
Visitors online 1201
Members online 27
Newest Member phtle22880
Last update Jan 16, 2006

http://instant-c.com/?ref=caper

Daha fazla bilgi almak için özelden ve ya buradan bana ulaşabilirsiniz.

D

dnturkey

Misafir
ee ben zamanında dedim dinlemediler :) şimdi sözüme gelecekler...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende kullanmaya basladım burayı bikaçgunden beri şimdiye kadar hiçbir kötü bişey okumadım bu site hakkında daha yolun başında ilerde ne olur belli olmaz.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben buraya 14 ünde 15 dolar yatırdım %400 lük plana bence ödeme yapıcaklar bende okudum yorumları hep olumlu.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende 15 günlük %700 pşana 100 dolar yatırdım. Ben öedemeleri yapacağına kesin gözüyle bakıyorum diğer herkes gibi.

Bu arada büyüme çok hızlı.

Sitedeki son durum:
Total accounts 1183
Total deposited $ 83,241.95
Today deposited $ 3,612.26
Total withdraw $ 9,639.20
Visitors online 707
Members online 33
Newest Member vraajaa
Last update Jan 17, 2006

http://instant-c.com/?ref=caper :eek:

B

blade1978

Misafir
atma sakın buraya parayı.12dailypro az kazandırıyor belki ama alın teriyle kazanıyorsun.ehuhuhuuu

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blade1978' Alıntı:
atma sakın buraya parayı.12dailypro az kazandırıyor belki ama alın teriyle kazanıyorsun.ehuhuhuuu

bi tarafa atıcam stormpay'ım bile yok bankaya uğradım bugün ay sonunu bulur diyorlar kredi kartı... bende ay sonuna kadar boşa gitmesin diye uraşıyorum... bakalım derdime derman birileri çıkar elbet...

A

amaan

Misafir
Sonuçta HYİP olayı var dikkatli olun bence kimse üzülmesin..

fatihfx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada surf yapmak gerekmiyormu? sadece para yatırıp belli bir gün sonra gerimi alıyoruz ?

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
caper referansınım ama stormpay bulmam lazım :d sonra burayada el atarız

Teşekkürler..

Kredi katrını alana kadar yardım etmek isterim. Özelden ulaşabilirsin ya da instan-c.com'dan mail geldi upline'nın olduğuma dair, wrong.... ile başlayan mail senin ise msn eklerim.

http://instant-c.com/?ref=caper ;)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
caper alt üyenim , bu kadar kesin konuştuğuna göre bir bildiğin vardır 30 dolar bastım 10 günlük plana

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rs635' Alıntı:
caper alt üyenim , bu kadar kesin konuştuğuna göre bir bildiğin vardır 30 dolar bastım 10 günlük plana

Teşekkürler.

Şu ana kadar ödemesini almayan olmamış.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Referans limkimden üye olanlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Biraz önce bir nasıl para yatıracağını sordu. Cevabımı aşağıya yapıştırıyorum.

- - - - -
Nasıl ödeme yapacağını anlatayım.

Siteye giriş yaptıktan sonra,
- "Make deposit" e basıyorsun
- İstedğin planı seçiyorsun ( Günlük planda en az 5 dolar, 5 ve 10 günlük planlarda en az 10 dolar, 15 günlük planda da en az 100 dolar yatırman gerekiyor.) En çok tercih edilen plan %400 veren 10 günlük plan.
- Yatırmak istediğin miktarı aşağıdaki kutucuğa giriyorsun.
- Altında ödeme seçenekleri var. ( Para yatırma seçenekleri.)

- Spend funds from the Account Balance StormPay -> StormPay hesabında ki mevcut paradan yatırabilirsin.
- Spend funds from e-gold -> E-gold hesabındaki mevcut paradan yatırabilirsin.
- Spend funds from StormPay -> StormPay aracılığı ile kredi kartından para yatırabilirsin.

Sana uygun olan bir tanesini seç ve "Spend" tuşuna bas.

- İkinci sayfada doğrulama mesajı alacaksın. Seçenekler doğruysa "Process" yanlışsa "Cancel" tuşuna basarak yukarıdaki adımları yenile.
- - - - -

Aşağıdaki linkten üye olursanız zaten size teşekkür maili ve gerekli açıklamayı yolluyorum. Bu da benim hizmetim.

http://instant-c.com/?ref=caper ;)

V

vamp2

Misafir
arastırdım,alt uyenim 101 dolar yolladım 15 gunluk planına bekliyip gorucez , bol sans herkese

A

amaan

Misafir
La bide millet de para yok diyolar bak bak kirli çıkılar dökülüyolar helal İnşallah bol kazanırsınız.. ;)

L

Limitsiz.Net

Misafir
simdi biz buraya parayı yatırıp 15 gün bekliyeceğiz sonrada paramızı geri alacağız dimi olay bu yani ?

peki bize ödemeyi nasıl yapıyor birde faizi gectik yatırdığımız parayı alamamak gibi bir olay varmı

simdi ben 1000 $ yatırıyım buraya ama önemli olan güven

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5