İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

instan-c |Güvenilir ve çok kazançlı yeni mekân|

L

LNWServers

Misafir
O zaman oraya bir şeyler yazmaları gerek kaybedebilirsiniz diye çünkü başıma bi kere daha gelmişti, bankadan ücretini geri alabilirsin dilekce yazıp gondericeksin bu kadar basit, her zaman banka kendi müşterisinin yanındadır.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin'den mail gelmiş yani yoğun ilgi yüzünden yeni sunucuya geçicez diye. belki ondandır

C

chemeng

Misafir
LNWServers' Alıntı:
yüksek risk dedigin siteyi hemen kapatıp kacmalarımı ? Boyle sey zaten kabul edilemez, yüksek risk demek bence kazanıp veya kaybetmektir bunlarda boyle bir sey yok sadece kazanmak var

yatırımcının kaybetme olasılığı nedir? bütün planlar kazandırıyor gözüküyor...

aşağıdaki siteyi incelersen bu tür birçok site var ve ödemeyenler hakkında yorumlar var. yani bunlar kaçanlar....
kim bilir bunlara da kaç kişi yatırmıştı...

http://www.hyipranking.com/?type=6&HLSID=fa7f26143bc363a67cf72152eab33f6a

L

LNWServers

Misafir
Hiç chargeback duydun mu ? Mesela worldcard ta ödeme itirazı formu var bunu doldurdugunda 15 gün içerisinde para geri yatırılıyor parayı alan şirketin bu konuda yapabileceği bir sey yok yani banka alabilirmiyiz diye sormuyor direk cekiyor, bende 150 $ yatırdım bu siteye , umarım boyle bir sey olmaz

C

chemeng

Misafir
evet. dediğim gibi inşallah parasını kurtarır herkes... bekliyoruz...

D

dnturkey

Misafir
LNWServers' Alıntı:
Hiç chargeback duydun mu ? Mesela worldcard ta ödeme itirazı formu var bunu doldurdugunda 15 gün içerisinde para geri yatırılıyor parayı alan şirketin bu konuda yapabileceği bir sey yok yani banka alabilirmiyiz diye sormuyor direk cekiyor, bende 150 $ yatırdım bu siteye , umarım boyle bir sey olmaz

yanlız şöyle bir şey var. bu tip sitelerin üyelik sözleşmesinde zaten ödememe durumunun olduğunu, hiç bir garantisi olmadığını belirtiyorlar. işlerin iyi gitmemesi durumunda ödeme yapılmaz ibaresi var. üye olurken bunları kabul etmiş sayılıyorsun.

L

LNWServers

Misafir
Eğer böyle bir şey olursa, ben denerim şansımı ondan sonrada sonucu bildirirm fakat buyutulecek bir sey yok.Her site bakım/onarım yapar.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamda sisteme giricektim site şuan açılıyor ama biriniz ödeme almadan elimi oynatabilceğimi sanmıyorum para yatırmak için siteyi açtım açılmadı:D

şuan açılıyor...

C

chemeng

Misafir
evet şu an bende de açılıyor ve giriş yaptım sorun yok :D

L

LNWServers

Misafir
Az önce 12.50 $ ımı için istekte bulundum bakalım ne kadar zamanda gelicek ;) Heyecan bastı bir de bir sey sorucam mesela ben 50 $ yatırdım 5 günlüge 5 gün sonra yatırdıgım 50 $ ıda alabilecegim değil mi ?

A

amaan

Misafir
Olurmu öle saçma şey nasıl kazancını alacak, ne yatırdıysa karıyla alabiliyor.Yanlız yavaş yavaş çekmesi gerekiyor azaltarak ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi