İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

instan-c |Güvenilir ve çok kazançlı yeni mekân|

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amaan' Alıntı:
Olurmu öle saçma şey nasıl kazancını alacak, ne yatırdıysa karıyla alabiliyor.Yanlız yavaş yavaş çekmesi gerekiyor azaltarak ...

sen daha önce aldın mı yatırdığın depozitoyu?
sadece kazancını alabiliyon benim bildiğim. 5$ı %150 plana yatırırsan 7,5$ olarak geri alırsın. 5$+7,5$ olarak almazsın..

L

LNWServers

Misafir
Benim bildiğimde ana parayıda alabiliyorsun neyse 5 gün sonra durumu söylerim :)

A

amaan

Misafir
Benim dediğim sonuçta 5 dolar yatırdın 2.5 dolar karı + 5 dolar, alsana 7.5 dolar aynı hesap ana paran üstünden kar yapıyor ve ana paranla birlikte veriyor :) yani sadece 2.5 dolar almıyorsun .. yanlışmıyım ?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
amaan' Alıntı:
Benim dediğim sonuçta 5 dolar yatırdın 2.5 dolar karı + 5 dolar, alsana 7.5 dolar aynı hesap ana paran üstünden kar yapıyor ve ana paranla birlikte veriyor :) yani sadece 2.5 dolar almıyorsun .. yanlışmıyım ?
kesinlikle böyle olması lazım yoksa sitenin hiç bir avantajı kalmaz gider başka siteye yatırırım paramı

A

amaan

Misafir
Sadece yanlış anlaşılma oldu da, ayrıca başıma bir durum geldi fund4ever diye bir site var ben buraya 3.19 yatırdım ama sadece karını gönderdi bana bu site 1 dolar oda deneme amacıyla yatırmıştım.Anaparayı cebe attı .Böle durumlarda olabiliyor bazan :D

L

LNWServers

Misafir
mrb

kullanıcı adı ve şifremi kullanarak giremiyorum sizcen nedendir ?

A

amaan

Misafir
Database de sorun oluyor böyle arada hiç üye değilmişin gibi görebilir yani daha açık sölim üyeliğin silinmişde olabilir ama düzelir inşallah böyle sorunlar oluyor arada ..

L

LyricsTurkCom

Misafir
ya beyler ben 10 dolar yatırdım ama hiçbir yerde göstermiyor 20 dolar yatırdığımı stormpaydan yatırdım 10 günlük sistemi seçerek yardımcı olurmusunuz?

L

LyricsTurkCom

Misafir
yok ordada hiçbişi gözükmüyor bi yardımcı olun ya No transactions found yazıyo.. paramı stormpaydan geri çekmesini falan isteyim olmadı nası yapıcam ?

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Deposit historye bak eğer orda yoksa account balance ada bak belki direk hesabına girmiştir bir plana yatırmadan. zaten para yollayınca parayı aldık diye otomatik mail geliyor. geldimi sana mail?

LyricsTurkCom' Alıntı:
yok ordada hiçbişi gözükmüyor bi yardımcı olun ya No transactions found yazıyo.. paramı stormpaydan geri çekmesini falan isteyim olmadı nası yapıcam ?

L

LyricsTurkCom

Misafir
yok hiç biyerde yazmıyo bana gelen tek email stormpaydan geldi yollandı diye.. lütfen yardımcı olun ya

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde mail gelmesi lazım ödeme alın diye. Site adminine mail at kısa sürede cevap verecektir.

Bu arada 15 günlük plana minumum ödeme miktarı $1000 olmuş. Ama bu plan değişikliğinden önce yatırım yapanlar bu değişiklikten etkilenmeyecekmiş.
http://instant-c.com/?ref=caper

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi