İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

instan-c |Güvenilir ve çok kazançlı yeni mekân|

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım duzelir cunku artık bir hyip sitesinden odeme almak istiyorum. Ben boyuna ufak ufak batırıyorum paraları :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
Umarım duzelir cunku artık bir hyip sitesinden odeme almak istiyorum. Ben boyuna ufak ufak batırıyorum paraları :)

buraya para yatırmadım ama sana katılıyorum ufak ufak benide temizlicek galiba bu hyip siteleri... 12dpden şaşmıyayım ben...

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Al benden de okadar , hyip sitelerinin en kötü zamanına denk geldik sanırım .

L

LNWServers

Misafir
Sanmıyorum adamların forumlarından okuduğum kadar ile web hosting şirketleri ile ilgili problem , umarım düzelir.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LNWServers' Alıntı:
Sanmıyorum adamların forumlarından okuduğum kadar ile web hosting şirketleri ile ilgili problem , umarım düzelir.

Hepsindede aynı sorun ne tesadüfmüş bunların hepsininde hostlarıyla problemi var... ben başladığım gibi bırakıcam bu olayı... en temizi adrenalin derken sağı solu hyip sitesi görmeye başladım...

L

LNWServers

Misafir
Çünkü cogu hyip sitesini aynı firma host ediyor belki nedeni budur?

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
Aynen . Ödeme alamadan batıp gideceğim

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya hem 5dayfunds hem instant-c de yatırımım vardı ikiside giderse 110 dolarım gidicek :(

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
unut derim benim 10$ ı 10 gunden beri bekliyorum. Tum rating sitelerinde ödeme yapmadığı yazıyor. Bide surekli forumundan bana serverla ilili maili gelip duruyu. Ne hikmetse tum hyip siteleri serverla ilgili problem yaşayıp parayı odeyemiyo !

HeeySen' Alıntı:
benim profits4itoo da 440 dolar bekliyo ya o nolcak :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
instant-c ye guvenmemistim ama ödeme alanlar olunca en azından 3-4 hafta kalabilir diye dusunuyordum. İyiki girmemişim.

V

vamp2

Misafir
bence biraz cabuk su koyuveriyosunuz, 3-4 gun bekleyin, site bu arada hic acılmazsa hep beraber soguk suyumuzu iceriz

K

kahvenet

Misafir
instant-c de server problemi var demisti admini nitekim acildi. para yatiranlarin gozu aydin :D

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Instant-c'nin kadrosunda yabancı foumları takip ediyorsanız, makalelerinden sıkça alıntı yapılan, e-bookları binlerce satan, bu işi bilen insanlar var.

Benim kullandığım bir çok site var fakat bu foruma sadece instant-c'nin adını vermem gerçekten güvendiğimdendir. Tabiki eninde sonunda kapanacak fakat bu sürenin çok yakın olmadığını düşünüyorum.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bnm içn 3 gün daha dayansın sonrası bni ilgilendirmiyor paramı cekicem bir dahada ugramam

D

dnturkey

Misafir
walla 10 günlük planımın bitmesine sadece 30 saat kaldı :) bu siteye burdan ilk para yatırandım. inşallah ödeme alırız. ama şu anda site açılmış. giriş yapılmıyor. bilginize...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umarım paranızı alırsınız arkadaşlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi