İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Bankacılığında En İyi Bankalar.

İnternet Bankacılığında En Başarılı Banka Sizce Hangisi ?

• Garanti Bankası

Kullanılan: 64 59.3%
  • YapıKredi Bankası

Kullanılan: 13 12.0%
  • Vakıfbank

Kullanılan: 1 0.9%
  • Ziraat Bankası

Kullanılan: 4 3.7%
  • FinansBank

Kullanılan: 4 3.7%
  • Akbank

Kullanılan: 12 11.1%
  • Halkbank

Kullanılan: 1 0.9%
  • TEB

Kullanılan: 2 1.9%
  • HSBC

Kullanılan: 7 6.5%
  • DenizBank

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    108

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Arkadaşlar Merak ettiğim bir konu aslında bana göre tartışılmaz olan bir banka var Garanti.. ama bir anket uygulamak istedim diger bankalarıda yazarak bakalım sonucu ne olucak..

saygılar..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bence garanti hem anlaşılır hemde kolay

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iş bankasını eklemeyi unutmuşum admin arkadaşlardan biri şu devlet bankalarından birini kaldırıp şapsa iyi olur :) ben düzenliyemedim anketi .

webrlis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bitek işbankasını kullandım gayet başarılı listede olmadığından oy veremedim

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiye finans en iyisi hem eft 5 e kadar oluyo hem bedava bir da para transferlerinde para alınmıyor :)

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de tercihim İş Bankası. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım.
Yanlışım yoksa İş bankası Internet bankacılığını Türkiye'de ilk uygulayan banka (1996). Bu yüzden arayüz ve fonksiyonlar konusunda zayıf görülebilir. Ancak oturmuş bir yapısı var.

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ziraat kullandım bi tek hiç sorunla karşılaşmadım güvenilir ..

S

salim_aslan

Misafir
7 bankada hesabım ve internet şubesi var, Garanti yi tek geçerim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
HSBC banktan hayatta vazgeçmem
tek kelimeyle mükemmel, internetten eft ücretsiz ve netten alışveriş yaptıgınızda sizi cepten arıyorlar onaylayıp onaylamadıgınız soruluyor

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süre garanti bankası sanal kart , eft , döviz , fon vs. gibi işlemleri çok rahat kullanıp garanti internet bankacılığını herkese övdükten sonra , sanal kart ile ilgili yaptığı değiklik ile beni kredi kartımla alışveriş yapmaya zorlaması garanti bankası ile münasabetimi azalttı. sanal karta alışmasaydım problem olmayacaktı kredi kartı kullanmak. ancak bir anda zorluklarla uğraşıp onları aşmak yerine sorunları yaratan sanal kart sistemini kullanılmaz hale getirmeleri bende iyi hisler uyandırmadı.

artık akbank kullanıyorum. tüm işlemler ücretsiz. başka bankaların kredi kartlarını çok rahat bir şekilde ödeyebilmemiz için çok güzel ve kolay bir ek menüsü var. ayrıca çek bozdurma dönemlerinde tüm çekleri (Domainsponsor ve Adsense) sorunuz bir şekilde bozdukları , bu bozdurma esnasında garanti ve diğer bankalardaki müşteri temsilcilerinin yüzlerinde gördüğüm şaşkınlık ifadelerini akbank müşteri temsilcilerinde görmemiş olmam da akbank konusundaki pozitif düşüncelerimi arttırdı.

ne yapalım artık sabancı'ya para kazandıracağız :)

D

dilberler.com

Misafir
Garanti bi harika zaten hep onunla çalışıyorum tek eksi tarafı yurtdışından gelen ödemelerden y üksek komisyon alması ve paranın geç düşmesi.

İş bankası bir sürü teferruat ile uğraştırır bir eft yapmak için 4 5 işlem gerektiriyor.sms filan

Akbank gerekli bilgiler eksik açıklamalar yok

Yapıkredi Koç bankla birleşti internet siteleride değişti pek incelemedim umarım oda iyidir.

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5