İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet Bankacılığında En İyi Bankalar.

İnternet Bankacılığında En Başarılı Banka Sizce Hangisi ?

• Garanti Bankası

Kullanılan: 64 59.3%
  • YapıKredi Bankası

Kullanılan: 13 12.0%
  • Vakıfbank

Kullanılan: 1 0.9%
  • Ziraat Bankası

Kullanılan: 4 3.7%
  • FinansBank

Kullanılan: 4 3.7%
  • Akbank

Kullanılan: 12 11.1%
  • Halkbank

Kullanılan: 1 0.9%
  • TEB

Kullanılan: 2 1.9%
  • HSBC

Kullanılan: 7 6.5%
  • DenizBank

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    108

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti bankasını ve Akbank ı kullandım. İkisi arasında tercih yapmam gerekirse Akbank ı tercih ederim ve ettim.

S

Sitebul

Misafir
Özel bankaların hemem hepsinin internet subesini kullandım.

Garanti teknoloji olarak gercekten ust seviyede , fakat bankacılık ile ilgili abuk subuk hareketleri sebebi ile kesinlikle uzak durulması gereken bir kurum.

Yapı Kredi ; KOÇ Banksına geçene kadar gercekten cok kaliteli hizmet veriyordu , fakat yaşana son durumlar malum fazlası ile madur olduk.

Benim tercihim HSBC , gerek işlem ucreti almaması gerekse kullanım kolaylıgı acısından favori bankamdır.

DunG@oN35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anket seçeneklerinde en önemlisi olan İşbankası yok ve tabiki İşbankası

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti teknolojiyi çok iyi takip ediyor. Özellikler kredi kartı kullanıcıları için bir özellik söylüyeyim; eğer kartınızdan bir alışveriş gerçekleştiği zaman aynı dakika online işlem merkezinde görebiliyorsunuz. bence bu süper bir özellik diğer bankaların çoğu en az 1 gün sonra gerçekleştiriyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti ve İşbankasını kullanıyorum. Garanti daha iyi gibi görünüyor.

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende garantibankası kullanıyorum. ama bu yorumlardan sonra HSBC geçmeye karar verdim!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bankacılık konusundada İnternet bankacılığı konusundada İş bankası tercihim bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
garanti uzak ara önde.. bende garanti kullanıcısıyım... herhangi bir sorun yaşamadım bir çok işlemimi kolayca yapabiliyorum...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hergün garanti bank ile milyarlarca transfer yapıyoruz hiçbir sorun yaşamadık.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapıkredi, oyakbank, akbank, işbankası ve garanti bankasının internet şubelerini kullandım, teknolojik açıdan en kapsamlı ve en hızlısı ve bence kullanımı en kolayı garanti bankası, ama eft ücreti olarak 1,2 YTL alması dezavantaj, yapıkrediyi işlem ücretleri düşük diye seçmiştim onlar da eft'yi 0,5'den 1YTL'ye çıkardılar ve son birleşme fiyaskosu ordan da soğuttu beni, akbankın da komisyonları çok düşüktü hatta geçen seneye kadar hesap işletim ücretleri yoktu eft ücretsizdi ama şu anda eft'den 2 YTL ve havaleden 0,5YTL komisyon alıyorlar, işbankasını nasıl seviyorsunuz anlamadım çek zamanı google çeklerinden 80 dolar masraf istedikleri oluyordu, Türkiyede internetten yapılan eft'lerden ücret alan ilk banka işbankasıdır, her türlü ücret ve komisyonda fahiş fiyatları vardır, tabi bazı şirket müşterilerini bunun dışında tutabiliyorlar ona bişey diyemem kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez hesabı..
Durum böyle olunca şöyle bir araştırdım ve Finansbanka geçmeye karar verdim çünkü internet şubesinden yapılan hiçbir işleme ücret almıyorlar ve Otomatik Hesap diye bi olay var bedava otobüs/uçak bileti veriyolar 3 ayda bir, Türkiyede bankacılık işlemlerinden en çok puanı ve parayı kazandırdıklarını söylüyorlar yarın şubeye gidip detaylarını öğreneceğim, beni çeken diğer bir yanı takdir ettiğimiz garanti bankasının internet şubesi ile aynı yazılımı kullanıyor olması, ben demo şubeye girdim pek bi fark göremedim neredeyse aynı..
Bunlar benim tecrübelerimden çıkardığım görüşlerimdir BENCE'dir saygılar..

maxcilopez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vakifbanktan şaşmayın hera internet bankacılından 24 saat para yatırma eft yapma özellikleri var

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankası kullanıyorum memnunum :D (inşallah orda bilgi işleme girerim ümidininde bunda etkisi büyük tabi ;) )

havaleden ücret alınmıyor eft de 75ykr diye biliyorum bence normal (adsense çekleri hakkında bilgim yok)

schumifan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Finansbank tek geçerim hem kolay kullanım hemde herşey ücretsiz.

biton paramızı adamların bankasında tutuyoruz eftye para alıyorlar.

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti çok iyi zaten ödülleri var.Güvenlik konusunda da yapı kredi derim..Her işlemden sonra kartla belirlenen işlem şifresi olayı gerçekten başarılı..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ankete inanarak garanti hesabı alayımmı yok yorumlara bakılararak finans hesabımı alayım?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5