İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten Para Kazandıran Adres Erol Çorap GDI

bozic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle selam arkadaşlar şu an çalışmakta olduğumuz 2 firma var

erol çorap ve gdi firmaları çoğunuz biliyorsunuzdur zaten bu firmalarla detaylı bılgı almak ıcın www.internettenpara.org adresine bakabilirsiniz ayrıca para kazanma yöntemlri için birde forum kurduk herkezi bekleriz

www.internettenpara.org/forum

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaka maka siz yok 10 cent, yok 2$ derken parayı götürüyorsunuz ya..
Allah çok versin :p

bozic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaka maka siz yok 10 cent, yok 2$ derken parayı götürüyorsunuz ya..
Allah çok versin :p

arkadfasım erol corap ıosınde 10 cent falan dııl uye basına 5 ytl alıyorsun turk lırası alıyorsun bunu bılmek ıcın de fırmanın sayfasını hıc dıılse bır kere zıyaret etmen gerekmez mı ? eger arastırmıyorsan boyle cevaplar yazmaya hakkı nerdne buldun ...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadfasım erol corap ıosınde 10 cent falan dııl uye basına 5 ytl alıyorsun turk lırası alıyorsun bunu bılmek ıcın de fırmanın sayfasını hıc dıılse bır kere zıyaret etmen gerekmez mı ? eger arastırmıyorsan boyle cevaplar yazmaya hakkı nerdne buldun ...

yani diyorsunuz ki bu işte çok para zengin olabilirsiniz :p

Aldığınız ödemelerin ekran görüntülerini koyabilir misiniz ? Bakalım ne kadar çoOOk kazanmışsınız. Ona göre bizde girelim bu işe...

bozic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani diyorsunuz ki bu işte çok para zengin olabilirsiniz :p

Aldığınız ödemelerin ekran görüntülerini koyabilir misiniz ? Bakalım ne kadar çoOOk kazanmışsınız. Ona göre bizde girelim bu işe...

kimse yanılmasın bu ısde havadan para yok calısıcaksın reklam yapıcaksın fırmayı tanıtıcaksın oyle bedavaya para kazanmak yok tabıkı kısme zengın olursunuz da demıyor calısırsan hakettıgın parayı alırsın ben sıstemde 20 gunluk uyeyım ve yırmı gunde 12 uyem oldu buda 60 ytl yapıyor belkı z gelebılır ama ben 20 gunde 12 uye yaptım 12 uye 20 gunde 12 ser uye yaparsa ne olur ısthe bunun adı network marketıng olur ama dedıgım gıbı reklam yapıcaksın fırmayı tanıtıcaksın kımse sana gunde 10 saat de calıs demıyor :) kımse aldanmasın bedavaya para yok sonucda bu tıklama basına para veren salak suluk sıtelerden de dııl yerlerı bayrampasa da sırket sahıbı ıle telefonda da gorusebılırsın fırmanın yerıne de gıdebılırsın buda buyuk bır avantaj eger dolandırıcı bır fırma olsaydı ptc sıstemı yapardı deılmı :D

sandow35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
erol çorapı bilmem ama GDI (Global Domains International) kazandıran bir sistem.
www.sandow35.ws buda benim sitem kazanç örnekleri sitemde mevcut.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
çorapmı? :D
öldüm gülmekten valla :p
allah bol kazanç versin umarım çok satarsınız

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Aslında şuan ayağımdaki çorap yırtılmış. Bir tane alsam mı :p acaba. kaça satıyorsunuz...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Erol corap ile bir ara calışmaya niyetlendim erol corapta bir corap pakedi alıyorsunuz ve bu corap pakedine para oduyorsunuz. daha sonra bu corap pakedindeki corapları web siteniz uzerinden pazarlayarak satıyorsunuz baya uzun iş diğer turlu uye başına 5 ytl falan olduğunu dusunmuyorum ben acıkcası

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Erol corap ile bir ara calışmaya niyetlendim erol corapta bir corap pakedi alıyorsunuz ve bu corap pakedine para oduyorsunuz. daha sonra bu corap pakedindeki corapları web siteniz uzerinden pazarlayarak satıyorsunuz baya uzun iş diğer turlu uye başına 5 ytl falan olduğunu dusunmuyorum ben acıkcası

Satamazsan da o çoraplar elinde kalıyordur. Geri alacaklarını da hiç sanmıyorum.

En güzelini gokhans19 söyledi...

Başımıza çorap örmeyin
!

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Satamazsan da o çoraplar elinde kalıyordur. Geri alacaklarını da hiç sanmıyorum.

En güzelini gokhans19 söyledi...

!

okadarını bilmiyorum ama uye olduğunuz zaman telefon edip teyyit ediyorlar telefon numaranız ve adresinizi ben uye olmustum para isteyince bunlar benden caydım :D

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
her gördüğüm yerde erol çorap tanıtımı sıktı artık..

sandow35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar eğer eleştiri yapçaksanız yada kötüleme yapçaksanız en azından sağlam kanıtlar bularak kötü eleştiri aypın. Tekrar söylüyorum erol çorap işini bilmem. AMA GDI (Global Domains International) şirketi süper bir sistem yapmış. Size kimse bu işi yapın demiyor ama en azındaa herhangi bir arama motoruna şirketin ismini yazmak o kadar zor olmasa gerek. oturduğunuz yerden sallamak kadar PARA KAZANMAKTA KOLAY yeterki araştırma yapın BAŞKASININ FİKİRLERİNE SAYGI DUYUN. en azından doğrumu değilmi araştırın. KANITSA KANIT www.sandow35.ws kazanmak sayfası gelen ödeme örnekleri.
sizin yaptığınız bişey varmı TAKTİR ETMEK istiyorum Tabi oturduğunuz yerden bilgilerin doğruluğunu araştırmadan SALLAMAK DIŞINDA...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
arkadaşlar eğer eleştiri yapçaksanız yada kötüleme yapçaksanız en azından sağlam kanıtlar bularak kötü eleştiri aypın. Tekrar söylüyorum erol çorap işini bilmem. AMA GDI (Global Domains International) şirketi süper bir sistem yapmış. Size kimse bu işi yapın demiyor ama en azındaa herhangi bir arama motoruna şirketin ismini yazmak o kadar zor olmasa gerek. oturduğunuz yerden sallamak kadar PARA KAZANMAKTA KOLAY yeterki araştırma yapın BAŞKASININ FİKİRLERİNE SAYGI DUYUN. en azından doğrumu değilmi araştırın. KANITSA KANIT www.sandow35.ws kazanmak sayfası gelen ödeme örnekleri.
sizin yaptığınız bişey varmı TAKTİR ETMEK istiyorum Tabi oturduğunuz yerden bilgilerin doğruluğunu araştırmadan SALLAMAK DIŞINDA...

Madem o kadar çok para kazanıyorsunuz, hemde kolay bir şekilde, o zaman buralarda reklam bedavaya reklam yapmayın. Gidin superonline, ekolay vs.. gibi büyük siteler ile özel reklam anlaşmaları yapın... Nasılsa PARA KAZANMAK KOLAY ve KAZANIYORSUNUZ...

İşte size en basit KANIT...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi