İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ipod Nano 140 ytl Açık arttırma...

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
ULAN diye başlayan cümleler kurdurtmayın bana...

Zookkiiieeee denen şahsiyet bana burda hakaret etti. Gereği yapılsın.
SEN KİMSİN bana dolandırıcı diyorsun?

konu kapansın ankara dış kapıdan alın siz....... bakın satıyorlarmış. zokkiee sen bana benim sattığım şeyi 150 ye getir getiremessen adam değilsin.

Bu forumda böyle karalamaları hep gördüm ve bana da yapıldı. en sonunda ...........

töbee töbe.

:D asıl sen kimsin.

http://www.webdenal.com/store/view.jsp?idProduct=24499&idCategory=235&topnavCategory=36

370 liralık aleti 140 liraya verdiğini iddia ediyosan,

ya alet sahte, ya sen insanları kandırıyosun. yok bunlar değilsen en iyi ihtimalle gümrükten vergisiz mal kaçıran kaçakçısın. ben sözlerimin arkasındayım.

insanlar soru sorduğunda, cevap vermezsen sükut ikrardan gelir diye bir söz var tabi biliyorsan.

hadi sana iyi traşlar.

E

eTre

Misafir
resimlerini görebilirsek ve özelliklerini herhangi bi alman sitesinden okuyabilirsek düşünebiliriz hep birlikte sanırım zokkie arkadaşım sende bence boşu boşuna sabote ediyorsun konuyu ne olursa olsun insanlar salak değil sahte olsada ne olursa olsun görürler elbet

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ek olarak iddia ettiğim şeyde israrcıyım.

http://www.apple.com/ipodnano/features.html

ipod nano (orjinal) video oynatmaz, dahili radyosu bulunmaz.

bu da taklit olanın linki,
http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=2266312

video oynatıyor, radyosu var. üzerinde ipod yazanlarını da bulabilirim. görüntü nanoya benziyor ve daha kalın. pazarlıkla ortalama 100 liraya alınabilir.

ben sana 100-120 lira aralığında istediğin kadar çakma ayPOD bulacağım.

Şimdi sende elindeki radyolu, video oynatan IPOD Nano'nun orjinal olduğunu kanıtlayacaksın. Yoksa Sen Adam değilsin.

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
orjinal olamazki daha en basta söyledim cakma oldugunu apple ın ipod ürünlerinde öyle bir ürün yok malesef olsa piyasayı siler süpürür orası ayrı :)

M

MasterTR

Misafir
apple mi$ ipod mu$ hepsi gereksiz

son e505 aldim (440 ytl) keyfim rahatim yerinde :p

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zok..

seviyemi düşürmeyeceğim. bu işlerle uğraşçak ne zamanım var ne de bu kadar düştüm.

ben sadece almak isteyen vardır diye size ilettim. almanyadan 88 euro 'ya kuzenim 20 tane almış. biz kendimize aldık birer tane 8 tane falan arttı. dedim 140 a satayım kar olsun.

daha da açıklama yok resim yok satmıyorum.

konu kilitlenebilir yoksa zokye konuşacak daha.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide adam gibi bi açıklama yapman gerekmiyormu herkes öyle bir model olmadıgını söylüyor ama sen bu konuda tek kelime etmiyorsun ve kaçıyorsun konu kitlensin diyorsun madem var koy şuraya resimlerini özelliklerini tam modelini falan herkese kapak olsun bence

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
eğer bahsettiğin özelliklerde, apple üretimi bi ipod olsaydı ben sana 150 değil 250 lirada veriyim.

doğru hiç düşmemişsin forumda AYYYYYYpod satıyosun :D

düşündüğün gibi olmadı, kimse kanmadı.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zokkie' Alıntı:
eğer bahsettiğin özelliklerde, apple üretimi bi ipod olsaydı ben sana 150 değil 250 lirada veriyim.

doğru hiç düşmemişsin forumda AYYYYYYpod satıyosun :D

düşündüğün gibi olmadı, kimse kanmadı.

Bu Beyaz Ipod Nano 1 GB özelliginde

http://www.geizhals.at/a186819.html

Bu da Siyah Ipod Nano 1 GB özelliginde

http://www.geizhals.at/a186818.html

Satis yeri Avusturya. Radio ve video oynatma özelligi yok. Ipodlar originaldir ve Avusturyadaki minimum ücreti 144€.

F

fatihhk

Misafir
ulé bizde heveslenmiştik ipod alacağız diye:)
şimdi satmıyormusun ugug?

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
UguG adlı kullanıcı replika ürünleri orjinal gibi göstererek insanları kandırmaya çalışıyor bende bu kişinin uyarılmasını istiyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fantazi mi yapıyorsunuz ki banlanacağım?

Bir arkadaş satın aldı sonucu size iletecektir bu akşam hemen yolladım adresine.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
gördün mü bak bi kişi kandırmayı başarmışsın.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoğun istek üzerine sorulara cevap veriyorum.

1. IPOD'un 1 gb lığı yokmuş ?

http://www.apple.com/ipodnano/features.html

buyur burda 1gb 2 gb ... gibi kapasiteli olanları olduğu yazıyor

(..p to 14 hours of battery life(1). 1GB, 2GB or 4GB of storage.(2) A bright color display. The Apple Click Wheel. A Dock conn..)

2. yarın akşama screen shotını ekliyeceğim. siyahınıda beyazını da.

3. istanbulda olanların eline teslim edebilirim. ankarada olanlarında 1 hafta gecikmeli olarak teslim edebilirim.

başka cevap yok. ben dolandırıcı falan değilim :)

adresim belli reim yurdum telefonum ev telefonum ev adresim...
isteyen alır istemeyen almaz. üzerindeki ipod yazısına zumluycam buraya koycam bakalım IPQD mu yazıyor IPOD mu. şunu da söyliyeyim ben bu aletlerden fazla anlamam. Kuzenimden aldım. Size satıcam. (ama cihazın çalıştığına dair garantiyi veriyorum ben denedim hepsini)

Garantisi yok çünkü bunlar Türkiyeye hediye olarak getirildi biz kuzenlere... bizde hepsini kullanamadığımızdan satalım dedik.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"buyur burda 1gb 2 gb ... gibi kapasiteli olanları olduğu yazıyor"

var ama bunlar video oynatmıyor sanırım yoksa benmi göremedim

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oynatmıyor? bilmiyorum açıkçası bakıcam. bendeki oynatıyor ama bu 30 gb sanırım. diğerlerine bakayım 1 gb lik ve 2 gb lik diğerlerinin hepsi.

F

fatihhk

Misafir
hepsinin paketi açılmış vaziyettemi?
birde istanbuldaysan elden halledebiliriz;) ben ankarada zannediyordum seni.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5