İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc serverdan iyi anlayanlar buyrun!

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lovemove : Bu üstteki mesaj bu nickin asıl sahibine ait. Onun üstündeki ise bana ait. Yani bu kullanıcı adını 2 kişi kullanıyoruz.
Ben senin siteni aşşagılamadım. Bu 1.
Çekememezlik felan yaptığım yok. Bilgi dersen bilgi ile, tecrübe dersen tecrübe ile, kullanıcı dersen kullanıcı ile seni bir teraziye koyarsam benim potansiyelim daha agır gelir.
Siten önceden Mp3 sitesi idi. O bakımdan söyledim Mp3 olayını.-Ki eski bir mp3 sitesinin sahibiyim. O zamanlar irc serverimde vardı. Neyin, ne oldugunu iyi biliyorum.
Kullanıcı adının gerçek sahibi o isimle marka olamazsınız demiş. Ben kararsızım. Ama haklı gibime geliyor.
Adam "yanlış anlaşılmasın" "benim görüşüm" gibi kelime toplulukları yazmış. Fakat sen aşşağılandıgını düşünmüşsün.
Bu ne demek oluyor biliyormusun ?
Sende aşşağılık kompleksi var.
Umarım öyle değildir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada kimseye kendi görüşünüzü bildirin yazmadım arkadaşım. ben burada bir iş için çağrı yaptım. insan gibi bu işten anlayanla rbenimle görüşsün dedim. yok bilmem öyle olmaz böyle olmaz. size bunumu sorduk şimdi? bunlar özele gelinip konuşulacak şeyler. burada bir iş için adam arıyorum ben yapmayın artık bazı şeylerin bilincinde olun. ettiniz içine her zamanki gibi forum yine amacı dışına taştı. şu forumda ne zaman insanlar konuşmalarını sözlerini ne zaman nerede kullanacaklarını öğrenecekler anlamadım. arkadaşım özelden msn nini yazarsan ordan devam edelim lütfen ben burada bu konuların konuşulmaısnı uygun bulmuyorum. valla insanı çileden çıkartırsınız.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada aynı kişi iki yüzlü çok güzel oynuyorsun biri sanık diğeir avukat bravooo :)

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım TurkTR nin yazdığı ilk mesaja sonuna kadar katılıyorum... Bende IRC aleminden gelmiş birisi olarak, IRC de mütevazi olmayacağımı söyleyip iyi olduğumu söyleyebilirim... Ama senin istediğin gibi IRC de iyi bir birikime ve geçmişe sahip olan kişiler böyle bir şey de bulunmaz... Kendi domainleri altında kendi sunucularında çalışırlar... Ama linkleme konusuna gelirsen eğer bir link yapabiliriz...

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
bu arada aynı kişi iki yüzlü çok güzel oynuyorsun biri sanık diğeir avukat bravooo :)
Bu son mesajım bu başlığa.
Anladım ki yaşın 16 / 17 yi geçmez.
Akıl yaşının durumu daha da vahim gerçekten.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
umit lafların hakaretlere yönelmeye başlıyor bilemem farkındamısın? asıl çocuk sensin tartışmayı bilmiyorsan forumdaki mesajlara yazı yazma olurmu? kimseyi meşgul etmeye hakkın yok! sen zaten benimle konuşabilecek bir insan değilsin IQ seviyen yetersiz. yaş muhabbetine girmeyeceğim yaşım oldukça olgun bir yaş bunuda çocukluğuna veriyorum.. yanlız kendi çocukluğunu başkalarına vurmak ne derece doğru onuda kendin düşün...

sempatix arkadaşım irc birikimi iyi olan birçok kişiyle görüştüm. bu işte profesyonel olan bir çok kişiyle görüşmelerim oldu. en iyi seçimi yapmak için hala görüşmelerim devam ediyor. sizin düşüncelerinizi çürütecek bir çok kişiyle görüştüm. bizim kalitemiz ortada.. bu tez bizim için geçerli değil.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umit' Alıntı:
Irc.Eturkiye.Org Her türlü Irc Yardımda BuLunabiliriz..

bu arada neden çamur attığın anlaşıldı. çünkü mesajına yanıt alamamak seni çok etkilemiş olmalı. yazık yazık başka bişey demiyorum.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o mesaji ben yazmistim o yazmamisti Yani gercek Umit senin tartistiğin ise arkadasim Umit sen o isimle bir halt edemessin bunu biliyorum.. + sana karsı bir kastim da yok yani seni tanimam etmem sende beni tanimassin bir alis verisimiz de olmadi ama o isimden bir sey olmaz

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi arkadaşım başka kapıya... milleti dalaverelerinizle meşgul etmeyin yok o umit başka umitmiş sanki iyinetcom size 1 kullanıcı adı hakkı sunuyor gibi 1 tanesini kullanıyorlarmış. biz mğneccimmiyiz nerden bilelim sen aynı kullanıcı adını kullanıp kulanmadığını... üçkağıtçıların yorumu kaale alınmıyor.. daha yazmayın yorumunlarını kendine sakla ok.

S

SempatiX

Misafir
lovemove' Alıntı:
sempatix arkadaşım irc birikimi iyi olan birçok kişiyle görüştüm. bu işte profesyonel olan bir çok kişiyle görüşmelerim oldu. en iyi seçimi yapmak için hala görüşmelerim devam ediyor. sizin düşüncelerinizi çürütecek bir çok kişiyle görüştüm. bizim kalitemiz ortada.. bu tez bizim için geçerli değil.

demekki konuştuğun kişiler gerçekten profesyonel değil yada başka amaçları var... ben yıllarımı irc alemine vermiş biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim... her neyse umarım istediğin gibi olur... kolay gelsin...

S

SempatiX

Misafir
Sen irc de çok iyi oalcan, büyük bir birikimin ve geçmişin olacak, bazı kesimlerce tanınacan ve tujtup ayda 25 milyon vermek yerine başkasının domaini altında ona çalışacaksın... Bir profesyonelden bu hareketi bekler misin akli dengesi yerinde ise ? Haa bizim sitemiizn hiti var osu var busu var , sunucu büyük olur kullanıcı iyi olur diyeceksen zaten ircde profesyonel olan birisi 0 dan açtığı sunucusunda bunu 2 haftaya rahatlıkla yapar... Neyse dediğim gibi gönlünce olsun...

Lose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempatix +1

irc geçmişi olan biri ( ki 98 den bu yana irc alemindeyim ) kesinlikle gidip bir başkası için bedava çalışmaz , çalışıyorsada onun profesyonelliğinden şüphe ederim , zaten profesyonel olduğunu legalpara eden kişilerin kendi serverları mevcuttur ( ki artık günümüzde önüne gelen irc server açıo ) , ama çok istekli ircoplar bulup onları istediğin gibi çalıştırabilirsin diye düşünüyorum

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lose
Junior Member

çok güzel bravo :) ustama baksana sen alkış helal :) ya artık gülüp geçiyorum. yeter artık yapmayın şu çoluk çocuk hareketlerini...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempatix kardeşim herkes senin gibi düşünecek biye birşey yok. yani adam hitle ziyaretçiyle bilmeme neyle uğraşmayacak. hem ilerleyen günlerde bu çalışmamız noter huzurunda tasdiklenecek. yani gerçekten çok ciddi bir girişim düşünüyorum her işimde olduğu gibi. tabi sende haklı olabilirsin ama web olmadan irc kendi başına bir hiçtir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte senin seviyen bu. sana artık bişey demiyorum. onlarca nick kullanıyosun milletle dalga geçiyosun. işte seviyen...

Lose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
Lose
Junior Member

çok güzel bravo :) ustama baksana sen alkış helal :) ya artık gülüp geçiyorum. yeter artık yapmayın şu çoluk çocuk hareketlerini...

mesaj sayısı ile usta vs olunmaz neyse sana başarılar umarım büyük bi serverın olur ama sana ufak bi tavsiye burda boşboş mesaj atacağına git biraz kendini geliştir irc konusunda

Lose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum şizofrensin sanırım, kim neyi anladı bana bi anlatırmısın ? sana kötü bişide yazmamışımki ilk mesajımda ne bu gerginlik?

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ordan 3 tane mesaj yazmışsın 3 üde buraya aynı kişi 100 tane nick kullanıyo hadi ordan adilik yapmayın uzayın... sizle uğraşamam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5