İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc serverdan iyi anlayanlar buyrun!

G

Gulbahce.Net

Misafir
Lose' Alıntı:
mesaj sayısı ile usta vs olunmaz neyse sana başarılar umarım büyük bi serverın olur ama sana ufak bi tavsiye burda boşboş mesaj atacağına git biraz kendini geliştir irc konusunda
Aynen katılıyorum.
Sen umutsuz vakasın lovemove.
Senin dengen bozuk. Git bi tatile felan çık.
Ayrıca adilik yaptıgımız yok. Sana adi diyecegim ama sana az kalır.
Bak sana nicklerimi söyleyeyim : ARKaDaS, QuicK, Bedava.in, Erhan, Efes vs vs. Onlar kendi kullanıcı adlarım.
Umit, Gulbahce.Net, ArkadaSyeri, eg-zotikler.com bunlarda arkadasyeri.com un sahibi Umit'in. Benimkiler tarih oldugu için Umit'in nickleri ile idare ediyorum. Lose'i R10 dan tanıyorum az buçuk. Eger Lose ile benim aynı kişi oldugumu düşünüyorsan şunu söyleyeyim ;
Ben Lose isem sen beni,
Değilsem hem Lose, hemde ben seni öpeyim.

Lose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gulbahce.Net' Alıntı:
Aynen katılıyorum.
Sen umutsuz vakasın lovemove.
Senin dengen bozuk. Git bi tatile felan çık.
Ayrıca adilik yaptıgımız yok. Sana adi diyecegim ama sana az kalır.
Bak sana nicklerimi söyleyeyim : ARKaDaS, QuicK, Bedava.in, Erhan, Efes vs vs. Onlar kendi kullanıcı adlarım.
Umit, Gulbahce.Net, ArkadaSyeri, eg-zotikler.com bunlarda arkadasyeri.com un sahibi Umit'in. Benimkiler tarih oldugu için Umit'in nickleri ile idare ediyorum. Lose'i R10 dan tanıyorum az buçuk. Eger Lose ile benim aynı kişi oldugumu düşünüyorsan şunu söyleyeyim ;
Ben Lose isem sen beni,
Değilsem hem Lose, hemde ben seni öpeyim.

+1 :)

lovemove' Alıntı:
hadi ordan 3 tane mesaj yazmışsın 3 üde buraya aynı kişi 100 tane nick kullanıyo hadi ordan adilik yapmayın uzayın... sizle uğraşamam.

buraya yazı yazmamın sebebi irc ile uzun zamandır ilgilenmemdir ayrıca bilgili olduğum konuda yorum yaparım olmadığım konuda yorum yapmam

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKADAŞLAR kim olduğunuz ne olduğunuz hiçmi hiç önemli değil. istersen paşa ol istersen padişah. önce adam olun sonra gelin tartışın bu kadar.. başkada bişey demiyorum bu son mesajım. çünkü uğraşacak bir sürü işlerim var bu konu hakkında görüşmek isteyenler özelden görüşebiliriz burasını çorbaya çevirdiniz yeterince... kişiliksiz neyi nüyü belirsiz insanlarsınız... biz burada müneccim deiliz kimin kim olduğunu bilelim. yazacaksan adam gibi kendi nicklerinle yaz. önce kendinizi bi değerlendirin sonra başkasına laf söyleyin. umutsuz vaka sizlersiniz kişiliğiniz yok çünkü... öpme konusuna gelince dikkat et çok kötü öperler bir gün seni... BU BAŞLIK ALTINDAKi SON MESAJIM...

Lose

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu yukardaki mesajından 10 15 yaş arası bir genç olduğunu ve çok heyecanlı olduğunu görüyorum :) bu yaş aralığındaki bir kişidende adamlığı öğrencek yaşı çokdan geçtim , insanlara ithamda bulunurken bence çok dikkatli ol bir gün seni biri kaale alabilir ve sonra çok üzülürsün ( bi abi nasihatı )

irc hakkında bilgi edinmek isteseydin her türlü yardımcı olabilirdim dim diyorum çünkü o amaçla buraya mesaj atmıştım ama sen yardım istemek yerine çok bilmişlik taslayıp hakaret etmekde buluosun herşeyi ve işin ilginç yanı karşındakinide kışkırtmayı iyi beceriyorsun

neyse umarım çok profesyonel kişiler bulup ,onlarla harika bir network kurarsın ,userin bol olur ,sayılı ircler arasına girersin Trde :)

G

Gulbahce.Net

Misafir
Lose' Alıntı:
neyse umarım çok profesyonel kişiler bulup ,onlarla harika bir network kurarsın ,userin bol olur ,sayılı ircler arasına girersin Trde :)
Bi tane adam bulamaz. Gider kendi yaşıtlarından (12 / 13 ) bir kaç tane Ircop bulur. Onlarıda yazamaz zaten. Başkalarına yazdırır.
Yazılanlarda kill / kline nedir bunun serverinde öğrenirler.
Kişilik konusuna gelince : Kimin kişiliğinin + akli dengesinin minimum düzeyde oldugunu herkes görüyor çocuk.
Gamend : Nerdesin olm şuna 2 kova kum getir de oynasın :D

G

Gulbahce.Net

Misafir
lovemove' Alıntı:
öpme konusuna gelince dikkat et çok kötü öperler bir gün seni...
:) Ben çok adama adres verdim. Kimse de gelip öpemedi. Ben öperim diyorsan sanada vereyim adres. Ama adres isteyipte gelmeyenler için hazırladığım etek'leri evlerine gönderiyorum haberin olsun.
Sende gelecek olursan yedek pantolon getir.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gulbahce.Net' Alıntı:
Bi tane adam bulamaz. Gider kendi yaşıtlarından (12 / 13 ) bir kaç tane Ircop bulur. Onlarıda yazamaz zaten. Başkalarına yazdırır.
Yazılanlarda kill / kline nedir bunun serverinde öğrenirler.
Kişilik konusuna gelince : Kimin kişiliğinin + akli dengesinin minimum düzeyde oldugunu herkes görüyor çocuk.
Gamend : Nerdesin olm şuna 2 kova kum getir de oynasın :D

Tatil bitti ama senin için Antalya'dan birkaç çuval kum getireyim ?

S

SempatiX

Misafir
Mesajların alt alta gelmesi nedeniyle yanlış anlaşılma olmuş o yüzden mesajımı siliyorum.... Herşey gönlünüzce olsun...

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aRk yaHu sakin oLun Biraz :) ben kendi serverimde var 1 yıldan fazladir Unreal versiyonuysa eLimden qeldiğince yarımcı oLmaya çalişirim eğer dediğin kadar hiti yuksekse İrcd sempati duyan biriyim vede yeni büyük yerlerin katılıMını sverim eLimden bişi gelecekse yardımcı olmaya çaLişirim Bunu admin olmak hevesiylen deil ne düşünürssen düşün OperLikte şart deil Böle büyük irc Olsun yeterLİ

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5