İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc serverdan iyi anlayanlar buyrun!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba irc server işlerinden iyi anlayanlar... işte size mükemmel bir fırsat bu işe gönül verenler. bu işi ince detaylarına kadar bilenler. www.lovemove.com (10.000+ hit) sitemize irc sunucusu açmayı düşünüyoruz. fakat irc sunucumuzla ilgilenecek kişiler lazım bize... ben bu işi çok iyi biliyorum gönülden yaparım diyenler varsa buyursun gelsin görüşelim...

buraya yazarsanız özelinize msn adresimiz gönderilecek!!!

T

TurkTR

Misafir
lovemove' Alıntı:
Merhaba irc server işlerinden iyi anlayanlar... işte size mükemmel bir fırsat bu işe gönül verenler. bu işi ince detaylarına kadar bilenler. www.lovemove.com (10.000+ hit) sitemize irc sunucusu açmayı düşünüyoruz. fakat irc sunucumuzla ilgilenecek kişiler lazım bize... ben bu işi çok iyi biliyorum gönülden yaparım diyenler varsa buyursun gelsin görüşelim...

buraya yazarsanız özelinize msn adresimiz gönderilecek!!!

Bu irc aleminde iyi anlayanlar zannedersem gönüllü geleceklerini zannetmiyorum çünkü o düzeyene gelene kadar bir çok yerden geçiyorlar ve artık kendi serverları haricinde çalışmıyorlar. Ama gelenler olacaktır kimseyi yanıltmak istemem lovemove.com un kalitesi ortada serverıda güzel olur inş. Şahsen benimde irc bilgi düzeyim fena sayılmaz ona dayanarak söyledim bazı şeyleri.

iyi çalışmalar.

C

c4®

Misafir
Zamanımın tamamını ayırmam mümkün değil ama ; ihtiyacınız olduğu konularda müsait olursam yardım edebilirim. ( kurulum , kullanım , saldırılara önlem vs vs.. )
Benim önerim;
http://forum.lantar.net 'e Yönetici ve Link arayanlar bölüme ; başlık açarsan orda daha çok IRC tutkunu var ; Sağlam bir yönetici kadron olmadan , pek bir adım atman mümkün değil , onun için admin ve ircopların çok sağlam olmalı..

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irc op yazarsan yardımcı olmaya calısırım bir ara irclik yaptım eger istersen chat bölümündende sitemden link veririm benimde niyetim vardı o işe ama cok ursamam diye vazgectim güzel bence benim niyetim sadece forumdakilere özel olacaktı ama olmadı neyse basarılar

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
c4® sana msn adresimiz gönderildi.

Turktr
Evet zaten aradığımız kişiler bu işten iyi anlayan sağlam kişiler; tüm olanaklar sağlanacak bu kişiye sadece bu serverın koruması ilgilenmesi serverı yönetmesi kalacak.
dediğin gibi zaten sitenin kalitesi ziyaretçisi yüksek bir site; kısa bir sürede yüzlerce insanın bulunduğu sohbet ortamı olacak.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu işi yaparım zaten böyle bir fırsat bekliyordum diyenler sizleri bekliyoruz...

T

TurkTR

Misafir
lovemove ;

c4timer arkadaşımızın dediği gibi http://forum.lantar.net 'in yönetici ve link arayanlar bölümüne bi başlık aç istersen sonuçta orasıda IRC forumu, IRC tutkunları daha çok umarım gönlüne göre birilerini bulursun.

C

cappytoi

Misafir
açıkçası bir zamanlar irc ile baya uğraştım daha sonra bıraktım. ircop olabilecek düzeydeyim. adam toplayın falan demiyorsanız belli saatlerde serverda durup milleti kovalayabilirim :)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
talepler değerlendirilmeye devam ediyor. kadro kurulmadan hiç bir işlem yapılmayacak. sağlam bir kadro kurulduğu anda irc serverı açılacak. talepler değrlendiriliyor yeni talepleride alıyoruz.

ReksNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence IRC serverını birisine veremeyi düşünme IRC'de site hiti hiç önemli değildir açsan bile pek faydası olmaz sitendeki ziyaretci kalitesi çok düşük onun için serverda en fazla 15 20 kişi olur şöyle yap bir serverin webchat(eschat) ini al sitene ekle birde o serverda lovemove diye bir kanala yönlendir bakalım kanal dolu olucakmı olursa zaten millet direk zıplar. Bende yardımcı olurum aynı zamanda.

R

REdBuLL

Misafir
bence tam yerinde bir karar çok daha iyi yerlere gelecek bence Lovemove.
Bende adayım
yaklaşık 5 yıldır irc alemindeyim hala devam da ediyorum
Msn adresim [email protected]

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
irc'de shell komutlarının %15'inden çakarım :D kanal yönetimi hakkında bilgiliyim

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam tekrardan uzun zamandır tatilde olduğum için bu konuya bakamadım şimdi gelelim yanıtlara

-------------
Bence IRC serverını birisine veremeyi düşünme IRC'de site hiti hiç önemli değildir açsan bile pek faydası olmaz sitendeki ziyaretci kalitesi çok düşük onun için serverda en fazla 15 20 kişi olur şöyle yap bir serverin webchat(eschat) ini al sitene ekle birde o serverda lovemove diye bir kanala yönlendir bakalım kanal dolu olucakmı olursa zaten millet direk zıplar. Bende yardımcı olurum aynı zamanda.
------------

Arkadaşım bu söylediklerine kesinlikle katılmıyorum ziyaretçimiz kesinlikle kaliteli ziyaretçidir. aksini ıspat edemezsin. edebileceksen buyur görüşelim. zaten ilk ayda test yayını olacak. eksik hit olursa sağlanacak.

Diğer katılımcılar msn lerini buraya yazarsa onlarlada görüşeceğim. baya bir kişiyle görüşüldü bu konuda detaylı ayrıntılar anlatılacak. birebir görüşmeden sonra hemen hazırlıklara başlayacağız...

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
aksini ıspat edemezsin. edebileceksen buyur görüşelim. zaten ilk ayda test yayını olacak. eksik hit olursa sağlanacak.
Bunun kolayı var. Bence de önce herhangi bir servere yönlendir sitenin chat bölümünü. Bak bakalım kaç kişi online oluyor. Duruma göre açarsın bir irc.
+
Deneyimlerime dayanarak şunu söyleyeyim :
Irc işine gireceksen ya hiç bırakmayacaksın yada hiç başlamayacaksın. Bir çok negatif yan etkisi var irc'in. Aklında bulunsun.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece lovemove.com tek basina bir iş yapamaz mp3 sitesi bildiğim kadari ile oraya girenler pek chat e girmez sen popup vs acmak istersin ama o girenlerde cıkar en iyisi +1 site acicaksın o siteyide lovemove'den besliceksin bu sekilde sağLam Chat user'e sahip Olursun Onun disinda pek iş yapamassin yukarida belirttiğim gibi ya hep ya hiç

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umit' Alıntı:
Sadece lovemove.com tek basina bir iş yapamaz mp3 sitesi bildiğim kadari ile oraya girenler pek chat e girmez sen popup vs acmak istersin ama o girenlerde cıkar en iyisi +1 site acicaksın o siteyide lovemove'den besliceksin bu sekilde sağLam Chat user'e sahip Olursun Onun disinda pek iş yapamassin yukarida belirttiğim gibi ya hep ya hiç

kendi sitemizi bizden iyi biliyormuş gibi tarif ediyorsun arkadaşım. 1. si mp3 yok artık. 2. si bizim amacımız chat odası açmak değil. irc konusunda marka olmak bunuda zaman gösterecek zaten. senin olguların yanlış bu konuda.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde lütfen ben bu konuda yorum istemedim... sadece ilgili görev yapabilecek arkadaşlara çağrı yaptım.

Umit arkadaşım senin dediğin
-------------
Bunun kolayı var. Bence de önce herhangi bir servere yönlendir sitenin chat bölümünü. Bak bakalım kaç kişi online oluyor. Duruma göre açarsın bir irc.
-------------

ben girdiğim her işten alnımın akıyla çıktım bu iştende işallah öyle çıkacağım. daha fazla yorum yapmıyacağım. lafla peynir gemisi yürümüyor, icraatlara başlamam gerekiyor. ilgili arkadaşlarla görüşmelerim devam ediyor.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sey diyim yanLıs anlasilmasin O isimle Bir marka oLamazsiniz Kime ne derse desin Bu sadece benim görüşüm..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi arkadaşım taşlayacak başka bir malzeme bul kendine çekememezlik yapma. eleştirininde bi dozajı var. seninki artık aşağılama moduna giriyor. tama arkadaşım daha yazma sen işine bak bizde işimize bakalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5