İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil'in Ne Olduğunu Anlayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye - domain - duyulmuşluk - popülerlik - fiyatlar güzel - hizmet güzel - anında domain aktivasyonu ve transferi daha ne olsun?
bunlara + olarak hızlı bi şekilde domain panelinden domain ucmasıda var.
whois cekip sabaha domain alacagımda domain sabah reglenmişti. neyse sen kuzenin calıştıgı icin savunuyosun kuzenin sana özel domainde veriyodur belki bu yüzden menfeaatin varsa savunursun ama genel olarak bakarsan isimtescil hakkında kac konu acılmış bi arastır. konuyu dagıtmayalım isim tescilin yaptıgı buyuk bi ticari ahlaksızlıktır. bunun savunulacak tarafıda yoktur.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isimtescil karpuz satsa yine almam artık :)

destek 0 - anlayış 0 - müşteriyle konuşma tarzı 0

doymuşluk dediğin şey parayı bulmuşluksa diycek bişi yok o zaman ticaret ahlakı diye birşey var.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
S

SrcnCkr

Misafir
tüm domainlerim türkticarettedir. Kim kötülerse kötülesin bana karşı bir tepkileri, anlayışsız tavırları olmamıştır. Her konuda desteklerini almışımdır. Mail attığımda ilgilenmemeleri hiç olmadı, mesai saatleri içerisinde o gün işlemlerim yapılmıştır. Bana göre türkiye'nin en iyi firmasıdır.

isimtescil'de fan nickli arkadaşımızla bir anımız oldu :) Benim kredi kartım ile ve kendi beyanım ile alışveriş yaptık ve nedense üyeliklerimiz durduruldu. İlginçtir ki 1 haftada açtırabildik. Bizzat kendim diyorum ben kullandım, o an işlem yapanda benim kişisel tüm bilgilerimide veriyorum yok anlatamadık adamlara.

Gider daha pahalıya başka yerden alırım ama isimtescilden almam. Bir tane domainim kaldı orada onuda boş bir vaktimde türkticarete taşıdım mı gönlüm rahat olacak :)

Gee, kuzenin değil sen bile orada olsan yine bu tutumu asla değiştirmez. Seni tanımıyoruz ki kuzenini niye sallayalım. Ayrıca sen kimsinde sana ve kuzenine güvenerek isimtescile güven duyalım :D

G

Gee

Misafir
Valla destek 0 diyonuz ama ben mail atınca 2 dk sonra cevap geliyo.

Ayrıca daha fazla şikayetin olması doğal tabi. Ama gelip kimse olumlu yanı var diye konu açmaz çünkü öyle konu açarsa saçma olur. Hem tuttuğunuz diğer domain siteleri markum ihs vs. vs. kaç üyesi varki şikayeti olsun?

10 üyesi olan bir firmadan 2 şikayet geliyosa
100 üyesi olan bir firmadan 20 şikayet gelir.. Eee isimtescilde böyle çok fazla üye olunca doğal olarak şikayetlerde artıyo. Ha isimtescil yine herşeyiyle aynı olcak sadece üye sayısı çok az olcak emin olun şikayetler gözünüze çarpmaz.

Herneyse forza isimtescil. Yeni domain aççaklar bilmeyenler güvenin bu firmaya Türkiyenin en iyisi. Gidip Türkiyeyi kötüleyen bizi aralarında istemeyen yabancılardan alcağınıza kendi kanınızdan toprağınızdan alın ;)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
tabii , kuzen kadriye de orda nasılsa :p

Ayrıca daha fazla şikayetin olması doğal tabi. Ama gelip kimse olumlu yanı var diye konu açmaz çünkü öyle konu açarsa saçma olur. Hem tuttuğunuz diğer domain siteleri markum ihs vs. vs. kaç üyesi varki şikayeti olsun?

100 üyesi olan bir firmadan 20 şikayet gelir.. Eee isimtescilde böyle çok fazla üye olunca doğal olarak şikayetlerde artıyo. Ha isimtescil yine herşeyiyle aynı olcak sadece üye sayısı çok az olcak emin olun şikayetler gözünüze çarpmaz.

Herneyse forza isimtescil. Yeni domain aççaklar bilmeyenler güvenin bu firmaya Türkiyenin en iyisi. Gidip Türkiyeyi kötüleyen bizi aralarında istemeyen yabancılardan alcağınıza kendi kanınızdan toprağınızdan alın ;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

isimtescil , Dırecti üyesi yani Türklerden Kâr elde ediyor. Parayı yurt dışına yine yolluyor.

Bunu bi bil. 10 üyesi olan dediğin firma İHS ise ICANN lisansı olan bir firma. Çalışmasamda kaliteli bir firmadır.

Bu işler "forza" demekle olmuyor. Takım tutmaya benzemez hizmet işi.

Kısacası Görünen köy klavuz istemez. Uzatmanın anlamı yok.

G

Gee

Misafir
Ee tabi bi yeri tutuşan hıncını çıkarmak için kötülerde kötüler. Bence ihs dandik. Bi domain transferi yapcaktım 1 ayda yapamadılar. Yok tc kimlik istiyolar yok ev adresi yok sabit telefon yok annemin kızlık soyadı. İsimtescil anında transfer oh ne güzel .. Kıskananlar çatlasın

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ee tabi bi yeri tutuşan hıncını çıkarmak için kötülerde kötüler. Bence ihs dandik. Bi domain transferi yapcaktım 1 ayda yapamadılar. Yok tc kimlik istiyolar yok ev adresi yok sabit telefon yok annemin kızlık soyadı. İsimtescil anında transfer oh ne güzel .. Kıskananlar çatlasın

Ben olaylara objektif bakıyorum. Elinizde delil kanıt ve kayıtlar olmazdan bir firmayı karalamak o firmanın size karşı dava açma hakkını doğurmaktadır. Sizin bir şikayetiniz var ise onu bu konuda değil. Başka bir konuda acarak belirtiniz. Konuyu saptırmayınız. Ayrıca belirttiginiz durumu kıskanmak benim durumumda birinin en son yapacağa bir iş olduğunu bilmeni isterim. (mesajımdan sonra yazdığınız için üzerime alındım) Forumda ki kişilerin meslek ve iş ortamlarını bilmezden bu tür komik cümleler kurarak bizi bu saatte eğlendirdiğiniz için teşekkür ediyorum size.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gee yaş kaç ?

biraz düşünerek yazarsan komik duruma düşmezsin.

G

Gee

Misafir
Vallla elimde kanıt var. Benim attığım mailler ve adamların bana yolladıkları var 1 ayda bi domaini arkadaştan alabildim. Ayrıca sanki benimle evlencekler gibi tüm bilgilerimi istiyolar. Bidaha kullanmam zaten ihs

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Vallla elimde kanıt var. Benim attığım mailler ve adamların bana yolladıkları var 1 ayda bi domaini arkadaştan alabildim. Ayrıca sanki benimle evlencekler gibi tüm bilgilerimi istiyolar. Bidaha kullanmam zaten ihs

Bilmelisiniz ki ; Kurumsal çalışan bir firmanın bu tür bilgileri sizden istemesi kadar doğal bir mevzu yoktur. Güvenliğiniz için firmanın bunu yapması sizin yararınıza bir durumdur. Lütfen elinizde ki kayıt ve evraklarla yeni bir başlık açınız. Hepimiz görelim.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

bu eleman ya isimtescilde calışıyo yada oranın sahibi :)

G

Gee

Misafir
Ya ne uğraşcam açmak için. Ben kimseyi başkaları gibi kötülemiyom hem sanki bu konuyu açan size çok kanıt sunmuş hemen inanıyonuz

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44

Madem isimtescil süperdi, basindan beri niye kullanmiyordunuz? IHS ile ne işiniz vardi? Komik komik mesajlar.

Hepsi bi yana, sonuc olarak isimtescil veya ihs, ikiside API kullaniyorlar. Gorende bunlari registar zannedecek.. :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya ne uğraşcam açmak için. Ben kimseyi başkaları gibi kötülemiyom hem sanki bu konuyu açan size çok kanıt sunmuş hemen inanıyonuz

B*k atın izi kalsın kelimesiyle yola çıkmamaktayız. Arkadaşımız bir durum belirtti. Diğer arkadaşlarımızında mesajlarını okursanız bir çok kanıt bulabilirsiniz. Şimdi hizmeti alamadığınızda bundan şikayetci olmuyorsanız ,sonrasında bu tür konulara başka firma isimleri katmanız etik bir hareket değildir. "forza" gibi fanatiksel kelimeler kullanarak , firmayı fanatiksel savunmak ayrıdır. Ben ne dersem diyim sizin gözünüzde en iyi firma isimtescildir. Yalnız bu başlıga 15 kişi mesaj yazmış sayalım.Siz bunlardan sadece birisiniz. yani 14 kişi bu firmadan ağzı yanmış kişiler. Mantıksal olarak firmanın kalitesi ortada. Merak ettiğim siz neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5