İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İspiyonculuk olayı değil ama hoşuma gitmiyor bi bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Burda nerde yazıyor reklamlara tıklama iseniz üyeliğiniz iptal edilir ben göremedim?
Sende zeka Problemimi var ???Şuan Seni Kafaya alan bile Yok
Ben Sana Diyomki İlk Yanıtını Oku Ondan Sonra Verdigin cvp ları oku sacma sacma konu ile alakasız cvp verme...İlk v Verdigin cvp ne Şimdiki [Burda nerde yazıyor reklamlara tıklama iseniz üyeliğiniz iptal edilir ben göremedim]NE
Kabul eder özür diler insan be bu kadar olmaz

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sende zeka Problemimi var ???"

Hala hakretlerine yanıt vermiyorum.. Boşuna yırtınma.. Anlamayan sensin bu sistemde yargıladığın taraf neresi.. İlk linte adam google reklamı veriyor tıklamayanı atarım diyor bende ise bambaşka bir konu ortak nokta ne?

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vps sistemide Konuşmak icin hak deyilmi?bipr Post bir VPS aynı yola cıkmıyomu zorla teşeppüs Adam illaki vsp tıklamak zorunda..kesin bize reklamları tıklamıyoz diye banlamışsın:)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır senin neden banlandığın belli.. burda olsa yine banlarım insanlara zarar vermek isteyen herkeisn karşısındayım.. Tüm sitede herşey sınırsız katılıma açıktır ancak foruma katılımı elimizden geldiğince kapıyoruz.. Çünkü foruma katılım zaten yeterince iyi ve senin gibi düzeyi bozan insanlar mevcut dğeil böylede temiz kalsın istiyoruz..

Bu yüzdende sitemin sistemi bu şekilde çalışıyor.. Kimseyi zorla da sokmuyoruz beğenmeyen girmez ancak yüzbini aşkın üyesi olan bir sistem ve sitedeki herkes çok memnun..

Bak sana bir link vereyimde sayfa sayfa oku insanlar ne diyor ne düşünüyor site hakkında..

http://www.vazgectimsenden.com/topi...nden%2ECom%27la+Nas%FDl+Tan%FD%FEt%FDn%FDz%3F

istatistiklere dikkat et.. Sitenin hit kaynağı arkadaş tavsiyesi... Yalnızca iyi şeyler tavsiye edilir...

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hehehe güldürme beni o sitede o zaman o kadar seviyeli insanlar vardı senin gb 70 milyon orada bir kişi etmezdi...

hadi ben şimdilik kacar kendine iyi bak gelince görüşürüzz :) ama cok palavra kesme yakında BOM olacan muhahaha

seviyesiz mi dedin sen bendeki seviye sennde olsa adam olmayı ögrenirdir..Şer...Olmayı deyil

hayatında başarılar bu arada imzanda site kalkmış koy koy güzel duruyoodu muhahah

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu kisisel Tartismaya Dokmenin Anlami Yok
Vezgectimsenden
O kisi mail atip Google reklamlarini Gostermis Tiklamaya tesvik icin
sende Vps kazanmak icin reklamlara tiklamaniz yeterli diye yazmissin(buna benzer) tiklamaya tesvik etmek icin
Sonucta sen o kisinin yaptigini elestirirken ayni seyi sende yapiyorsun
Adsense ye mail atarak sorabilirsin yaptigin adsense kurallarini ihlal ediyormu veya tesvik varmi yokmu istersen Sor
sitende istatstikleri tavsiyesinden geliyor yada surdan geliyor diye tartisilmiyor Sonucta reklamlara tiklamaya tesvik ediyormusun adsense kurallarini ihlal ediyormusun burda konusulan konu bu

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable gerçektende aynı yöntem tebirkederim.. birebir.. Bu arada adsense reklamlarına tıklayın yazmıyor orda bu tamamen sana ait bir yorumdur..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
culpable gerçektende aynı yöntem tebirkederim.. birebir.. Bu arada adsense reklamlarına tıklayın yazmıyor orda bu tamamen sana ait bir yorumdur..
ben diyorum ki ikiside Reklama tiklamayi tesvik ediyor
uzatmanin anlami yok kese daha fazla tik olsun sitende keske gunde 10bin$ kazan Allah kazancina kazanc katsin

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet, bence her iki hile arasında en ufak bir fark yok, niyetleriniz aynı, sen de reklama tıkla demenin başka bir yolunu bulmuşsun ve diğerini eleştirmeye hakkın yok, artı kelime oyunlarıyla tartışılacak bir yer değil burası emin ol herkes yeteri kadar zeki.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bu forumda dürüstüm diye geçinen bi webmaster bozuntusuda bu tarz bir yöntem kullanıyor... aç olanlar genelde bu tür olaylara baş vuruyor...

bende bundan bahsediyordum ne tesadüf ki bi yerlerde bi şerefsizlik varsa insanlar onu rahatlıkla görebiliyormuş... vsp kazanmak için gel beni tıkla nihohoho gülünçsün can açsın açç...

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bende bundan bahsediyordum ne tesadüf ki bi yerlerde bi şerefsizlik varsa insanlar onu rahatlıkla görebiliyormuş... vsp kazanmak için gel beni tıkla nihohoho gülünçsün can açsın açç...

Bir tek VSP mi keyfinebak.com ? :D

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
Bir tek VSP mi keyfinebak.com ? :D

çok dürüst biri yani öle biliniyor bu arkadaşımız o yüzden bulaşmak istemiyorum... bu ve bunun gibi bencilliğe kapılmış zihniyetlere laf sölediğimde millet -rep vermekten çekinmiyor kavgaya teşvik ediyorum diye... konunun başında buna değinicektim ama uraşmadım, ama ben görmesemde gören çıkıyor... diğer konularıda bizi ilgilendirmez... haksızlık eden ama bu dünyada ama bu dünyadan göçünce karşılığını muhakkak alır...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Zaten google banlar bunu sikayete gerek bile yok. Google son sene icersinde butür seylere agirlik verdi.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
-15 -20 katkı puanlı arkadaşlarım iyinet admin sağolsun siteye girişinizi yasakladı.. Ne kadar sözünüze güvenilir görülüyor..

Sitemi anlatmaya bile gerek duymuyorum bilen zaten biliyor..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla doğru söliyeni 9 köyden kovarlar misali olur bu mevzu eğer atılırsam... -14 mevzusunuda çözebilmiş değilim, +3 var -4 var kontrol panelinde ama ne hikmetse bizim rep -14 sağlık olsun... ama senin yaptığın olayda düpedüz diğerleri gibi haksız kazanç... sitenin kalitesinden bahsetmiyoruz dikkat edersen... kaliteli bir sitede yaptığın haksız kazanç olayından bahsediyoruz... neyse sözü fazla uzatmaya gerek yok görülen köy klavuz istemez... adwors kullanıcılarına yazık...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bende bundan bahsediyordum ne tesadüf ki bi yerlerde ................ insanlar onu rahatlıkla görebiliyormuş... ........................

sırf sana ve foruma saygımdan iyinetadmin özür diliyorum bu mesaj adına...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
alan razı veren razı. olan reklam verenlere oluyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
çok dürüst biri yani öle biliniyor bu arkadaşımız o yüzden bulaşmak istemiyorum... bu ve bunun gibi bencilliğe kapılmış zihniyetlere laf sölediğimde millet -rep vermekten çekinmiyor kavgaya teşvik ediyorum diye... konunun başında buna değinicektim ama uraşmadım, ama ben görmesemde gören çıkıyor... diğer konularıda bizi ilgilendirmez... haksızlık eden ama bu dünyada ama bu dünyadan göçünce karşılığını muhakkak alır...

doğruyu savunmaya devam ettiğin sürece kazanırsın tamam kolay olmaya bilir ve kaybediyor gibide görünebilirsin ama savunulan şey doğru oldugu sürece kazanç kaçınılmazdır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5