İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İspiyonculuk olayı değil ama hoşuma gitmiyor bi bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Burada site ismi vermiyeceğim ama nasıl tezgah dönüyo hayret ettim ilk olarak bu sitede üyeler reklamlara tıklamazsa üyelikleri iptal ediliyor ve hergün üyeler tıklayıp bir başlık altında tıkladım yazıyor tıklamazsa ve o listede adı olmazsa üyeliği kaldırılıyor bakınız yollanan özel msj

xxxx nickli arkadaşımız benim için özel bir reklam sayfası hazırladı buradaki reklamlar özenle seçilmiş olduğu için tıklandığı zaman daha fazla para veriyor sitedeki reklamlara tıklamayın sadece aşağıdaki linkteki SİYAH KUTUNUN İÇİNDEKİ reklamlara tıklayın lütfen

Linki :
linki burada vermiyorum ama ekran görüntüsü vereceğim
ekran Görüntüsü:

((Görüldüğü gibi full forex ..))

bu linki lütfen sık kullanılanlarınıza alın ve oradan açıp tıklayın google araştırıp buradan gidildiğini anlarsa hesabımı iptal edebilir

"Reklamlara tıklayan ve buraya yazan lütfen reklamlara tıklama saatinize bakın ve ertesi gün mümkünse bu saatten sonraki bir zamanda reklamlara tıklayın.İlk tıklamanızla ikinci tıklamanız arasında 24 saat geçmesi gerekiyor "

Lütfen üşenmeyin ve hergün sadece bir kere şu reklamlara tıklayın ve tıkladığınıza dair isimlerinizi buraya yazın.

Desteğinizi esirgemeyeceğinizi düşünüyorum

Sonra Bu reklamlara tıklamayınca Gelen Özel msjları göstereyim...

Merhaba

Son 15 günlük kayıtları incelediğimizde bir çok VIP/PLATIN üyemizin destek linklerine tıklamadığı yada tıkladığı halde adını yazmadığı anlaşılmıştır.Destek linklerine tıklamayan şuan için toplamda 122 VIP/PLATIN üye 27.04.2006 tarihi itibari ile normal üye seviyesine düşürülecektir. Önemle bilginize sunarız.(Son inceleme 27.04.2006 tarihinde yapılacak ve gerekli değişiklikler gerçekleşecektir)

Burada Bunları siteyi teşhir etmek için yapmıyorum zaten site isminide vermedim ama olayların bu kadar abartıldığını görünce herşeyi hile ile yaptığımızı düşünmeye başladım bakın yorumu siz verin

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yuh yani başka bir şey değil...google banlamayı bırak vursa yeridir böyle adamları...bu kadar mı yüzsüz olur insan...utanır insan...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu kadar da aç olunmaz ki !!!!

anladık para kazanma felamda, yani bu kadar yuhh artık...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu forumda dürüstüm diye geçinen bi webmaster bozuntusuda bu tarz bir yöntem kullanıyor... aç olanlar genelde bu tür olaylara baş vuruyor...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu xxxx nick li kişi ben mi oluyorum? bu konuya bir açıklık getirirmisiniz?

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zan altında hissettim kendimi !!!! ama olmuyo ki!!!!

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresini sormuyorum ama merak ettim, acaba bu site ne üzerine?
Yani bu Platin/Vip üyelerin normal üyelere göre ne avantajı var.

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle adamlar para icin herseyini satarlar...ben hiçbir türk webmasteri şikayet etmem istedigi kadar hile yapsın herşey müstaahak google'a ama bu arkadaşın yaptıgı resmen şerefsizlik onurunu ayaklar altına almaktır...
bu kadar para için küçülmek için insanlık güdülerini kaybetmesi lazım insanın

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
bu forumda dürüstüm diye geçinen bi webmaster bozuntusuda bu tarz bir yöntem kullanıyor... aç olanlar genelde bu tür olaylara baş vuruyor...
Ama saniyorum banlanmis simdi google reklamlari cikmiyor simdi sitesinde
Kredi kazanmak icin google reklamlarina tiklayin seklinde iyi guzelde google reklamlarina tiklayinca uyenin hesabina nasil kredi geciriyor onu merak ediyorum
Forumda kendisine sorsan sutten cikmis ak kasik gibi :)

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
xxx senden bahsetmiyorum tabiki :D ölesine yazdım yani

ya belli msj sayısına ulaşınca öle özel üye oluyosun ben atıldım gerçi tıklamadım diye ama ne tıklıcam o kadarda düşmedik

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında verip teşhir edeceksin böyle şerefsiz, hırsızı. ben olsam verirdim adresi ve direk şikayet ederdim google a.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Ama saniyorum banlanmis simdi google reklamlari cikmiyor simdi sitesinde
Kredi kazanmak icin google reklamlarina tiklayin seklinde iyi guzelde google reklamlarina tiklayinca uyenin hesabina nasil kredi geciriyor onu merak ediyorum
Forumda kendisine sorsan sutten cikmis ak kasik gibi :)

aynı kişidenmi bahsediyoruz acaba gerçi öle şerefsizlerden bahsetmekte istemiyorum ama neyse... biraz daha insanlar bu konu hakkında görüşlerini bildirsin zamanı geldimi o şerefsizide açıklarım...

dediğin gibi yaparlar yaparlar buraya geldilermi sütten çıkmış ak kaşık misali olurlar...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site ismini ver rezil olsun ve ayrıca googleye sıkayet et aslında bi nevide googleye iyi oluyor en basit kendi reklamına tıklayanları banlıyor boyle adamlara para oduyor bı arada cocouk esırgeme ıcın bı sıte yapılmıstı .be uzantılı forumdada yazılmıstı hatta adamlar catır catır aldı paraları bu kadar ac olunmazkı hadın bı gezın bakın ne kadar saglam yabancı sponsor varsa turklerı almıyor adımız sahtekara cıktı boyle ınsanların yuzunden.

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
adwordse para verip site hedefli reklam yapmayacağım bir daha haybeye millet tıklıyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5