İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İspiyonculuk olayı değil ama hoşuma gitmiyor bi bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok burda doğruyu savunmak konusu sapabiliyor, 2li tartışmalar oluşabiliyor onunda yakışığı kalmıyor, hepimiz aklı başında yaşı olan insanlarız ama sonuçta yanlış olan bir şey görülüp söylendiğinde ;

1- teşekkür bilmiyordum öğrenmiş oldum
2- hadi len sen ne biliyon ki bu doğru sen beni karalıyon

şimdi bu tezatlıkta gidiyoruz. geçenlerde bi abimiz yayınlamıştı bu reklam olayları ile ilgili sanırım 3ncü dünya ülkelerinin bile gerisine atılmışız sıralamalarda.

neyse sonuçta birbirimizi yanlış yaptığımızı yada yapıldığını düşünüyorsak uyarıcaz anlaşılabileceğimiz bir dilde (bazen sen beni karalıyorsun densede uyarmakta fayda var)

iyiler her zaman kazanır...

Saygılar...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
-15 -20 katkı puanlı arkadaşlarım iyinet admin sağolsun siteye girişinizi yasakladı.. Ne kadar sözünüze güvenilir görülüyor..

Sitemi anlatmaya bile gerek duymuyorum bilen zaten biliyor..

evet - rep vermişsiniz az önceki yazım için ne yani şuan sizden yüksek olan rep gücümle bende sizemi veriyim size ters gelen her konuya eksi repmi vericeksiniz? eğer öyle yaaprsanız elbetteki insanlar foruma giremez ama burda sizin yaptıgınız size zararı dokunabilicek insanların bu forumdan temizlenmesi... burda karşılıklı olarak - repmi vericez siz bana ben size? araştırmadan yazmakdan bahsetmişsiniz ben gördüm ve arkadaşın yaptıgı şeyi onayladım ben arkadaşın doğruları savunuyor olmasını hileye karşı olmasını ödüllendirdim ve bunu neden yaptıgımı ona ve tüm foruma anlattım çünkü benim düşünceme göre insanımız bilinçlenmeli hile yapmadan sponsorlardan para kazanmayı marez script kullanmadan site açabilmeyi öğrenmeli hile yapanların karşısında durabilmeli onlara gerekli tepkiyi gösterebilmeli... siz mesaj atmak için herhangi bir reklama nasıl tıklatıyorsanız o adamlarda forumu gezmek için reklamlara tıklatıyor siz arada çok büyük farklar oldugunu savunabilirsiniz ama farkındaysanız bi çok kişi arada bi farkın olmadıgını vurgulamış... bencede arada fark yok ve keyfinebak.com a da sonuna kadar destek veriyorum ona destek verdiğim için - rep almam ise bence incelenmesi gereken bi konu...

iyinet admin bu forumun diğerlerinden farkını ortaya koymuş.. gerekli ilgiyi göstermiştir.. bize saygın bir ortamda paylaşım yapma şansını tanıdığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyorum

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ yada - repleri lütfen kişisel mesele dönüştürmeyelim admin bi yaptırım uygulasın lütfen yani herkes toplanıp sevmediiği adamlara -mi versin yapmayın böyle şeyler.iyinete oyun parkı acalım bare orda - ve +oyun bölümü olur

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
evet - rep vermişsiniz az önceki yazım için ne yani şuan sizden yüksek olan rep gücümle bende sizemi veriyim size ters gelen her konuya eksi repmi vericeksiniz? eğer öyle yaaprsanız elbetteki insanlar foruma giremez ama burda sizin yaptıgınız size zararı dokunabilicek insanların bu forumdan temizlenmesi... burda karşılıklı olarak - repmi vericez siz bana ben size? araştırmadan yazmakdan bahsetmişsiniz ben gördüm ve arkadaşın yaptıgı şeyi onayladım ben arkadaşın doğruları savunuyor olmasını hileye karşı olmasını ödüllendirdim ve bunu neden yaptıgımı ona ve tüm foruma anlattım çünkü benim düşünceme göre insanımız bilinçlenmeli hile yapmadan sponsorlardan para kazanmayı marez script kullanmadan site açabilmeyi öğrenmeli hile yapanların karşısında durabilmeli onlara gerekli tepkiyi gösterebilmeli... siz mesaj atmak için herhangi bir reklama nasıl tıklatıyorsanız o adamlarda forumu gezmek için reklamlara tıklatıyor siz arada çok büyük farklar oldugunu savunabilirsiniz ama farkındaysanız bi çok kişi arada bi farkın olmadıgını vurgulamış... bencede arada fark yok ve keyfinebak.com a da sonuna kadar destek veriyorum ona destek verdiğim için - rep almam ise bence incelenmesi gereken bi konu...
cok guzel ve yerinde bir mesaj ayni sekilde bende onun sitesinde yaptigi olayi buraya yazdigim icin bu banada eksi rep vermis ve bunu yazmis mesaj olarakda :Sacma konusmak ben burda nerde sacma konustum anlama veremiyorum baslikta bahsedilen kisi de reklamlara tiklamayi tesvik etmis vazgectimsenden de tiklamaya tesvik etmis bunu yazmak gostermek sacmalikmi ?
vazgectimsenden in reklamlara tiklamaya tesvik ettigini aylar oncesinden gordum buray kalkip yazdikmi hayir neden yazdim baska tesvik eden bir insani elestirdigi icin
Iyinet admini forum iyinet bolumunde aciklama yapmis haksiz yere - rep verildigi zaman PM atin diye iyinet admine pm de attim ozellike ama sonuc 0
- yada + rep farkeden bir sey yok ama kendisine dokunulan konulara bu sekilde - rep vererek bir nevi benim hakkimda yazma yazarsan -rep veririm gibi tehdit Doguyor
bu rep belki paylasimi arttirmak icin yapilmis bir olay ama bu sekilde kotu amacli kullanildigi zaman kaliteyi dusuruyor
ben gereksiz bir mesaj mi yazdim ?? birilerine iftirami attim -rep verilcek ne yazdim ?? sadece gercekleri yazdim forumda gercekleri yazmanin karsiligi -repmi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5