İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Portalı için mükemmel bir domain

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Hayret ettim konu hakkında bilgisi olanda olmayanda fikrini söylemiş..

15 tl diyen ve reg fee ve 2 katı diyen arkadaş, neden bilmediğiniz konuda bilmiş gibi davranma gereği duydular anlamadım.. Birşeyi bilmiyorsanız yorum yapmayın yada biliyormuş gibi davranmayın..

Sırf bu sebebten dolayı uzun zamandır satış konusu acmıyorum.. Bilende bilmeyende yorum yapıyor..

Arkadaşım domain son kullanıcı, projesi olan domainden anlayan biri bu fiyatı size verebilir..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Biz fikrimizi yazdık söyledik. Arkadaş da açıklamasını yaptı. Satış baltalamak gibi bir niyetimiz yok. Satış neden baltalanır, senin elinde benzer bir ürün vardır onu daha iyi bi fiyata satmak için, benzerlerini kötülersin. Kaldıki buda karaktersizlerin yapacağı birşeydir. Ben fiyatı pahalı bulduğumu ve bana göre ederini söyledim 1 hafta önce. Eğer dediğiniz gibi projesi olan biri bu fiyatı verebilecekse, biz değil alan kişi işi biliyorsa zaten bizim söylediklerimizi önemsemez. Yapıldı gitti. Siz neden bu kadar galeyana gelip, bizleri yerden yere vuruyorsunuz onu anlamadım. Sizin bu yaptığınızda satış baltalamaktır. Bırakın madem almayı düşünenler mesaj yazsın konuya çok iyi biliyorsunuz ya bu işleri.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Hocam ben zaten yazdığım yorumdan pişman oldum. Moderatörede bildirdim. Gereksiz mesajları sildiler. Ama hala aynı konu dolaşıp duruyor. Benim yaptığım sadece fiyata şaşırıp bunu beyan etmemdi. Allah herkesin gönlüne göre versin. Konu sahibi arkadaştan tekrar özür dilerim.

samsun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 liradan bul sen bana böyle 01den 99a kada alayım hepsini :)
fiyatı bence 1000 Dolar falan de duz olsun hocam saygılar yada 999 de az gozuksun :)

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
15 liradan bul sen bana böyle 01den 99a kada alayım hepsini :)
fiyatı bence 1000 Dolar falan de duz olsun hocam saygılar yada 999 de az gozuksun :)

Geçen gün godaddy açık arttırmada 9sh.com 825 dolardan kapandı.
Domain için 1400 dolar iyi fiyat bence , 1000 dolara vermem mümkün değil. Zaten birkaç hafta satılmazsa güzel bir proje yapacağım. Tavsiyelerinizi yazarsınız. :şekil:

merih.izmir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem 3 karakterli olacak hemde 34i gibi istanbulu çağrıştıran bir anlamı olacak... Çok iyi domain.

En az 1000 dolar eder. Ben olsam daha düşük fiyata satmam.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat pahalı diyenler varsa i34.com fiyatına bir baksınlar. 8000 dolar isteniliyor bu domain için.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fiyat 1100 dolar olmuştur geçici bir süre için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5