İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Saldırı Timleri Saldırıııın

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hah hadi bakalım iki kişilik doldurdum. şöyle bi ay havuz yeme içme bedava falan olursa onları da bekleriz ibrahim :p

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calıstıranlarda kalite benzıyor valla orda olsaydım gıderdım kacırmayın

I

IRCForum

Misafir
the_alorak' Alıntı:
10 dakika kalmıştı galiba açıklanmasına ayrıca Zonguldak için olanı da bekleriz :)

ok anladım.Çok kaliteli bi yer olduğu kesin.princess otel-maslakta herkesi bekleriz :D

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
sporu bırakmıştım... ama artık dönmem gerekiyor.. vucut çok hamlıyor çünkü... acaba bu salonla çalışmayamı başlasam :D ama yoq yoq bağımlılık yapar buraya parayı nerden dayandıracağız.. Arkadaşın salonunda çalışırız :D paylaşım için teşekkürler ibrahim köknar...

F

fatihhk

Misafir
Arkadaşlar benide aradılar.
Kısmetse cumartesi 12.00 de oradayım.Geleceklerle görüşelim.Hatta iyinet havuz partisi yapalım:D
Yanlız dikkatimi çekti arayan kişi dediki biz tanıdım yapacağız yani bizi öyle saldım çayıra mevlam kayıra diye aletlerin içine salmayacaklar.
Büyük olasılık müze gibi gezdirecekler 3000 m2 yeri :D sonrada bu imkanlardan yararlanmak için xxx ytl ödemeniz yeterli diyecekler.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Jakuzinin kenarına bir laptop bir tanede soğuk triplesec :]

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sadece gezdirecekler mekanı galiba bende ümitlenmiştim havuza falan gircez diye . Fiyatı mutlaka uçuk bir rakamdır. Adam bu kadar ısrar ettiğine göre. Onun için hiç gitmeye niyetim yok :)

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bugün telefon geldi banada.Ufuk Demir adında bir yetkili aradı.1 günlük hizmetin tanıtım turumu yoksa ücretsiz tesisden faydalanamakmı diye sordum.Ufuk bey küçük bir tanıtım turu olduğunu bunun ise tesise ilk defa gelen kişilerin tesisi daha iyi kullanabilmesi için küçük bir tur olduğunu turdan sonra 1 gün boyunca havuz,sauna gibi aktivitelerden ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğini söyledi.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
downtr.org' Alıntı:
bugün telefon geldi banada.Ufuk Demir adında bir yetkili aradı.1 günlük hizmetin tanıtım turumu yoksa ücretsiz tesisden faydalanamakmı diye sordum.Ufuk bey küçük bir tanıtım turu olduğunu bunun ise tesise ilk defa gelen kişilerin tesisi daha iyi kullanabilmesi için küçük bir tur olduğunu turdan sonra 1 gün boyunca havuz,sauna gibi aktivitelerden ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğini söyledi.
İstanbulda olsam giderdim:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5