İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbulda bir kişi için iş arıyorum ( Sevabı büyük )

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugün nette tanıştığım bir kişi için sizden iş istiyorum.
Kendisi kız 17 yaşında ne annesi nede babası var.
1 kız arkadaşıyla beraber aynı evde oturuyolar ve 175 ytl kira veriyolar.
Kız aynı zamanda okuyor ve okul çıkışları çalışıyor 200 ytl maaş alıyor.
Sizlerden onun için bir iş bulmanızı istiyorum kendim nevşehirli olduğum için böyle bir imkanım yok ama bu forumda ben çok iyi kalpli çok temiz insanlar biliyorum ve bilmediğimde bir çok arkadaşımızın olduğuna inanıyorum bu yüzden size böyle birşeyi söylemek ihtiyacı buldum.
Okul çıkışları ve hafta sonları çalışabileceği bir iş yeri bulmanızı rica ediyorum.
Ciddi şekilde yardım edecek arkadaşlar bana pm den ulaşsınlar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
umarım.....(çalıştırabilecek kişler veya bulabilecek varsa bunu yapmalı bence)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
eğitimiyle ilgili biraz daha bilgi yollayabilirsen sevinirim. hatta mümkünse cv çok iyi olur. istanbula gittiğimde eşe dosta veririm.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
aslında bi kaç kişiyle konuştum + o yaştaki bi kızın akrabası yoksa yurtta kalması gerek ve yurt bu olanakları ona sağlıyabilir (barınma,okula gitme vb) + akrabası varsa evden kaçmış olma ihitmali fazladır ve başına bazı arakdaşların hatırlattığı gibi kötü şeyler gelebilir banada cv sini yollarsan biraz araştırma yapablirim

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200ytl maaş nereden alıyor? çalışmıyor mu? çalışıyorsa biz ona iş nasıl bulalım?

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cv derken neyi kastediyorsunuz arkadaşlar kusura bakmayın anlamadım...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbulun neresinde ? anadolu yakasında ve yakınlarda ise benimlede çalışabilir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu yaştaki birisi için öncelikle devletin ilgilenmesi gerekiyor, kişiye bir iş verilmesi problemi çözmüyor.
Öncelikle devlet tarafından korunmasına yönelik adım atılması lazım, akrabası varsa bulunması lazım, çalışsada onların yanında çalışmalı.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sağolsun forumdan birisi konuyla çok yakından ilgileniyor.
%90 aradığımız kişiyi buldum hepinize ilginizden dolayı teşekkürler.
Son durumdan sizi haberdar edeceğim...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bugün internetten tanıştığın ve henüz 18 yaşını doldurmamış bir genç kız için nasıl kefil oluyor ve onu tanımadığın kişiler ile tanıştırıyorsun?
bu çok tehlikeli ve çok anlamsız bir durum.
bunu düşünemiyorsanız uyarmak isterim.

18 yaşını doldurmamış her kişi, ailesinin kontrolünde olmalıdır..

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bu kız nasıl olurda ilk tanıştığı kişiden, hemde internette tanıştığı birinden yardım isteyip tüm hayatını anlatabilir.
Umarım başınıza problem almazsınız!

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kız nasıl olurda ilk tanıştığı kişiden, hemde internette tanıştığı birinden yardım isteyip tüm hayatını anlatabilir.

Benden yardım istemedi ben yardım etmeyi teklif ettim.
Fakir ama birisine yalvaracak kadar gurursuz değil...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Bunda bir kumpas var da , bunu söylediğimizde tecrübesiz arkadaşlarımız tepki gösterecektir.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Benden yardım istemedi ben yardım etmeyi teklif ettim.
Fakir ama birisine yalvaracak kadar gurursuz değil...
Fakir insanın ev tutmak gibi işleri olmamalı. Fakir insan fakir olduğunu bilir ve istanbul gibi bir yerde 2 kız arkadaş ev tutmaya kalkmaz. Bilirsiniz internette insanlar ne verirse o kadarını alırsınız. Sakın tanıdım bu çok iyi biri gibi bir yanılgıya düşmeyin.
İstediği gibi görünüyor olmasın sakın. İnternete pek güven olmaz bunu sizlerde bilirsiniz.
Yanlış anlaşılmasın benimki sadece dikkatimi çeken noktaya parmak basmak. Ve sizi biraz daha dikkatli davranmaya çağırmak.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fakir insanın ev tutmak gibi işleri olmamalı. Fakir insan fakir olduğunu bilir ve istanbul gibi bir yerde 2 kız arkadaş ev tutmaya kalkmaz. Bilirsiniz internette insanlar ne verirse o kadarını alırsınız. Sakın tanıdım bu çok iyi biri gibi bir yanılgıya düşmeyin.
İstediği gibi görünüyor olmasın sakın. İnternete pek güven olmaz bunu sizlerde bilirsiniz.
Yanlış anlaşılmasın benimki sadece dikkatimi çeken noktaya parmak basmak. Ve sizi biraz daha dikkatli davranmaya çağırmak.

Sizi anladım teşekkür ederim bilginiz için sizde haklısınız, internette insanlara güvenmek zor ama o kadar içtendi ki yalan söylemiş olacağını sanmıyorum zaten şu anda sağolsun bazı arkadaşlar bu konuda bana yardım ediyor, yani kızın doğru söyleyip söylemediği konusunda bakalım sonuç neye varacak umarım yanılmayız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5