İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul'da Çocuk Operasyonu

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
not:bende bugün gazeteci gibi gördüm kendimi ,yawwwvv:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lanet olsun, çocuk doktoru bir de adam.
kime güveneceğimize şaşırdık yemin ederim.
insanın evlenesi, çocuk yapası gelmiyor insanın hayallerinide çalıyor bu ...venkler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben hala anlamakta güçlük çekiyorum neye göre gözaltına alıyorlar.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynen katiliyorum sana arkadasım.Toplist sahipleri devamli siteleri kontrol etmelidir bence.

Ben sitemin altına şu yazıyı yazdım;

Kayıtlı olan Web Siteleri'nin içeriğinden ( SİTE İSMİ ) sorumlu değildir.

Bilmem ne kadar etkili olur..

Moderatör tarafında düzenlendi:

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aynen katiliyorum sana arkadasım.Toplist sahipleri devamli siteleri kontrol etmelidir bence.

Ben sitemin altına şu yazıyı yazdım;

Kayıtlı olan Web Siteleri'nin içeriğinden ( SİTE İSMİ ) sorumlu değildir.

Bilmem ne kadar etkili olur..

Bu konuda bir çalışmamız var, 2 veya 3 ay sonra aktif edebiliriz inşallah, PR sorgular gibi site sorgulayabileceksiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bu tutuklananların hepsi satış yapan elemanlar hepside iyi para kazanıyomuş + şu üniversite öğrencisi vardıya siteleri olan onun kuzenide bu baskınlarda yakalanmış ailecek yapıoylar bu şi galiba

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ercümenti eski dialercilar bilir
Namı değer Kürşat Taş
dialer uzakta kaldı ama
acaba diyip
biraz yusuf yusuf olabilirler =)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
http://forum.iyinet.com/reklam-sati...riyorum.html?highlight=kalpler.com#post274255

Kalpler.com forumda reklam vermiş, bu üyemiz mi kalpler.com şimdi kafam karıştı

Ercüment ile birlikte çalışan birisi, ercüment bu kişiye para veriyor benim sitelerimin(kalpler.com gibi) reklamını yaptırt gibisinden bu kişide forumlardan sağdan soldan websitelerine reklam veriyor, aradaki kâr da bu kişiye kalıyor, sonuçta birbirlerinden para alışverişi yapıyorlar, reklamı yaptırılan siteler ortada ercümentin ne halt karıştırdığıda ortada.

Ortada 17-18 yaşında tırışkadan reklam müdürüyüm diye gezen çoluk çocuklar, anne babalarının kredi kartı ile alışveriş yapan insanlar.

Eğer doğru ise, ercüment ile sponsorbul.com sitesi üzerinden tanışmışlar.

Sonuçta hepsi birbirinin ne mal olduğunu biliyor, bilmiyorum ayağına yatmasın kimse.

Bu olaylar çerçevesinde ailelerin çocuklarına ilgisiz davrandıklarını da düşünüyorum

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman iyice kafam karıştı, çünkü burada hem bu olayı eleştirip hemde o adamla ticaret yapan bir çok insan var hatta o insanlar buradan onlarca siteye reklam veriyorlar verdikleri sitenin adresleride yukarıdaki verdiğim linkte apacık ortada..
Hem eleştiriyorlar, hem destekliyorlar, hem reklam al-ver yapıyorlar, adamlar burada cirit atıyor ve tek suclu onlarmı şimdi, bu nasıl birşey arapsacına döndüm :x

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
O zaman iyice kafam karıştı, çünkü burada hem bu olayı eleştirip hemde o adamla ticaret yapan bir çok insan var hatta o insanlar buradan onlarca siteye reklam veriyorlar verdikleri sitenin adresleride yukarıdaki verdiğim linkte apacık ortada..
Hem eleştiriyorlar, hemde destekliyorlar bu nasıl birşey arapsacına döndüm :x

Herkesden özür dileyerek bir tanımlama yapacağım.

Bir kağıda "bok" yazın üzerine 5 ytl. koyun, o yazı gözükür mü ?

Geçenlerde de yazdığım gibi size sempatik gözüken herkese çok güvenmeyin, forumda öyle adamlar varki, bazı tıbbi terimlerin (latince) boşta olan uzantıları ile sapık hikaye sitelerinden yapıyorlar.

İsmet İnönü'nün dediği gibi "Namuslular, namussuzlar kadar cesur olmalıdır".

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bidakka benimde kafam karıştı bahsettiğiniz insan ben ayda 40 milyar webmasterlara para dağıtıyorum şeklinde ortada geziyordu "Gladiator" bu kişiden bahsediyorsunuz değil mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5