İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istanbulda deprem 7 haziran 2008

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hafiften sallandık geçmiş olsun arkadaşlar. Açıkcası biraz gürültü yaptı dışarı çıkmak için hazırlanıyordum durdu

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Geçmiş olsun ya öncü olabilir radarların açık olsun :eek:

Bir yerde okumuştum ha oldu ha olucak diyordu umarım olmaz yaa zaten çok kötü gidiyor ülke , kaldıramaz bu depremi:(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
3.3 -.- -.- KEMERBURGAZ-EYÜP (İSTANBUL)

:( umarım öylesine bi depremdir fazla büyük değil

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bu arada bişey anladım evde benim dışımda kimse takmıyor depremi milleti kaldıramadım yataktan :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu depremler konusunda çok hassasımdır.

Her depremi hissederim. Ama bunu neden hissetmedim :(

Neyse geçmiş olsun. Umarım devamı gelmez dicem ama ...!

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Eyüpte yaşıyorum ve 17 ağustos depremini hissetmeyen ben bu depremi epey bi hissettim yani. Hepimize çok büyük geçmiş olsun ofisin duvarları gitti geldi

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah daha büyüklerini göstermesin,hepimize geçmiş olsun arkadaşlar.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
küçük depremler her zaman iyidir fayın kırılmasına neden olarak içindeki gücü boşaltır. Biz ankarada bundan 1-2 ay önce haftada 200 tane 2 ila 4 şiddetleri arasında deprem yaşıyorduk. gerçi 3,5tan küçükler bulunduğumuz yerde hissedilmiyordu ama yinede merkez üssünde hissediliyordu. Dünden itibaren yine 2,8 lik ve 3,2 lik depremler başladı Ankara'da. İstanbul'da güçlü deprem olmayacak arkadaşlar. Halil Mercanlı yı duymuşsunuzdur vücudundaki titreşimlerle depremleri biliyor. Çin deki depremi yaklaşık 5-6 gün önceden haber vermişti.

www.depremibilenadam.com takip edebilirsiniz ben burayı takip ediyorum %100 her depremi bilecek diye bir şey yok tabi ancak genelini biliyor ve sms sistemi kurulmuş. Siteden hiç bir geliri yok adamın ve smsler karşılığında ücrette almıyor. Tamamen hayrına yapıyor diyebiliriz. üye olup tel nonuzu girin olabilecek 6 ve üstü depremlerde uyarı mesajı atılıyor telefonunuza. Siteyi incelerseniz daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz depremleri nasıl hissettiği hakkında ve ne zaman bunun farkına vardığı hakkında.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
küçük depremler her zaman iyidir fayın kırılmasına neden olarak içindeki gücü boşaltır. Biz ankarada bundan 1-2 ay önce haftada 200 tane 2 ila 4 şiddetleri arasında deprem yaşıyorduk. gerçi 3,5tan küçükler bulunduğumuz yerde hissedilmiyordu ama yinede merkez üssünde hissediliyordu. Dünden itibaren yine 2,8 lik ve 3,2 lik depremler başladı Ankara'da. İstanbul'da güçlü deprem olmayacak arkadaşlar. Halil Mercanlı yı duymuşsunuzdur vücudundaki titreşimlerle depremleri biliyor. Çin deki depremi yaklaşık 5-6 gün önceden haber vermişti.

www.depremibilenadam.com takip edebilirsiniz ben burayı takip ediyorum %100 her depremi bilecek diye bir şey yok tabi ancak genelini biliyor ve sms sistemi kurulmuş. Siteden hiç bir geliri yok adamın ve smsler karşılığında ücrette almıyor. Tamamen hayrına yapıyor diyebiliriz. üye olup tel nonuzu girin olabilecek 6 ve üstü depremlerde uyarı mesajı atılıyor telefonunuza. Siteyi incelerseniz daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz depremleri nasıl hissettiği hakkında ve ne zaman bunun farkına vardığı hakkında.

Okudum ve gülmekten öldüm ! Yok böyle bir şey. İnsanların günümüz dünyasın da böyle pisişik güçlere sahip olduğu iddia edilen insanların varlığını kabül etmelerine diyecek birşey bulamıyorum...

Yanıbaşımızda bilim dururken !

Bilim:
"Evrenin veya olayların bir bölümünü konu olarak seçen, deneye dayanan yöntemler ve gerçeklikten yararlanarak sonuç çıkarmaya çalışan düzenli bilgi, ilim"

Bilim Bilim Nedir ?

Depremleri Takip Etmek İçin : KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ

KABİLİYETİNİ NASIL KEŞFETTİ

17 Ağustos depreminde ben depremden 3-4 gün önce akşamları yatarken yatakta gece sürekli bir titreşimle cereyan çarpması gibi titreşimlerle uynıyordum.Hatta yataktan aşağı bile düştüğüm oldu. Buna bir anlam veremedim. Hatta birkaç kez yataktan düşerim diye yaz ayı yorgana sarılıp yattım. Baktım, olmadı yerde yatmaya başladım. Doktora gitmeye karar verdim. Bana stresten olduğunu söylediler ve birkaç ilaç verip gönderdiler. İlaçları kullandım fakat hiçbir faydası olmadı. Duş al, çıplak ayakla toprakta dolaş geçer dediler, duş aldığımda elektrik çarpmasıyla irkildim. Kaçak mı var diye baktığımda, kaçak yoktu. Toprakta gezmeye karar verdim. Bu sefer daha çok elektrik almaya başladım. Bu yaşadıklarıma bir anlam veremedim. Toprağa bastığım zaman geçmesi gerekiyor; geçmiyor, duş aldığımda elektrik çarpıyordu. Bu olaylar 17 ağustos depreminden önce devamlı oldu. Sonra deprem oldu fakat ben hala farkında değilim. Deprem olacağı zamanlarda bu rahatsızlıklarım çoğalıyordu. Ben yine ilaçlara devam ettim fakat hiçbir faydasını göremedim. Bir gün evde otururken birden aklıma bir fikir geldi. Ben bu elektriği alıyorum, sakın depremi hissediyor olmayayım dedim ve aileme, yakın arkadaşlarıma, bürodaki personelime konuyu anlattım. Elektriklenme olduğunda kolumda ve ayağımda olan titreşimleri gösterdim. Bu gördüklerini not tutmalarını söyledim ve 1-2 gün sonra depremler olunca onlarda artık benden daha çok inanmaya başladılar. Bu testlerimiz birkaç gün sürdü. Güle oynaya olayı çözmeye çalışıyoruz. Ve böylece kaslarımın kasılmasına göre deprem bölgelerini tespit eder oldum.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla dişlerimi fırçalarken bi gürültü duydum biraz sallandı ama elim ayağım tutuldu olduğum yerde kaldım normalde böyle olmazdım ama ilk kez tek başımayken oldu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi