İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istiklal.net

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
(domainsite.com) Kayıt tarihi: 07.09.2005

Arama motoru ve sponsorlardan yasaklı değildir.TM kapsamında olmadığından satışında problem yoktur.

istiklal.net

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücret? birde seyret.net bunun ücreti mümkünse söyleye bilirmisiniz

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
istiklal.net 500 -1000 ytl aralığında
seyret.net 1000-1500 ytl aralığında

gelecek tekliflerin durumuna göre fiyat alt limitleri düşürülebilir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
konuyu şablona uygun düzenlerseniz daha iyi olur.

ilk mesajım şablona uygun olarak açılmıştır, fiyat belirtme mecburiyetim yok,bu mecburiyet olduğunda yorum yazanlarında komik rakamlar veya alakasız rakamlar vermemesi gibi bir mecburiyet de olmalıdır.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Istiklal domaini ile harika şeyler yapılabilir..
Örnek: Istiklal Caddesindeki ticari kurumlarla ilgili reklam çalışması.
Alacak arkadaşa şimdiden başarılar dilerim.

M

Merthan

Misafir
istiklal.net için verilmiş en düşük teklif nedir? Ya da satabileceğiniz minimum miktar ?

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
istiklal.net için verilmiş en düşük teklif nedir? Ya da satabileceğiniz minimum miktar ?

istiklal.net için verilmiş en düşük değer 500 ytl, neb in dediği gibi istiklal.net Beyoğlu İstiklal Caddesi için getirisi yüksek bir proje de kullanılabilir. Bu bölgede kablosuz internet olduğu için internet kullanmayan kişi, işletme yok gibi bir şey, mail+community sonrada e-ticaret uygulaması yapılabilir.

M

Merthan

Misafir
istiklal.net için verilmiş en düşük değer 500 ytl, neb in dediği gibi istiklal.net Beyoğlu İstiklal Caddesi için getirisi yüksek bir proje de kullanılabilir. Bu bölgede kablosuz internet olduğu için internet kullanmayan kişi, işletme yok gibi bir şey, mail+community sonrada e-ticaret uygulaması yapılabilir.

Proje hakkındaki fikirleriniz için teşekkürler. istiklal.net için düşündüğünüz minimum miktarı PM atarsanız, domaini almak isterim.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Proje hakkındaki fikirleriniz için teşekkürler. istiklal.net için düşündüğünüz minimum miktarı PM atarsanız, domaini almak isterim.

Bakınız yukarıda konu sahibi

Aynı soru sorulmuş ve 500 ytl diye belirtmiş.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
istiklal.net için verilmiş en düşük değer 500 ytl,

byron, ikinci soruyu tekrarlamak istemiş arkadaş.

M

Merthan

Misafir
Uyarı için teşekkürler Byron, ve açıklama için teşekkürler sempaty.

Kısacası, domaini satabileceğiniz en düşük miktarı öğrenmek istiyorum tiva.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Uyarı için teşekkürler Byron, ve açıklama için teşekkürler sempaty.

Kısacası, domaini satabileceğiniz en düşük miktarı öğrenmek istiyorum tiva.

500 ytl. verirseniz domain sizindir, bir süredir İstanbulda değilim, 2 sene belki daha fazla bir süre de olmayacağım,(avatarımdan sebebi belli :) ) o yüzden istiklal.net ile yukarıdaki bahsi geçen projeyi canlandırmak için uygun değilim.

Bana ait 150 civarında domain mevcut, imzamda olanlarla birlikte yaklaşık 130 domaini 3-4 ay içerisinde satmayı planlıyorum, domainleri ederlerinden pek aşağıya satmayı da düşünmüyorum.

M

Merthan

Misafir
Hiç pazarlıksız alışveriş yapmayalım. Belki diğer isimler ile de ilgilenirim. Alışverişimiz pekişmiş olur. Garanti hesabına tiko 400 YTL göndereyim.

Beni yanlış anlama. Domainin 500 YTL etmez demiyorum. Benim şimdilik verebileceğim 400 diyorum.

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyret.net için çok fazla istemişsin. fiyatı düşürürsen ben yada arkadaşlar teklif verebilirler...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hiç pazarlıksız alışveriş yapmayalım. Belki diğer isimler ile de ilgilenirim. Alışverişimiz pekişmiş olur. Garanti hesabına tiko 400 YTL göndereyim.

Beni yanlış anlama. Domainin 500 YTL etmez demiyorum. Benim şimdilik verebileceğim 400 diyorum.

400 ytl. bugün ödersiniz, 100 ytl. yide 30 Mayıs'da ödersiniz. Bugün için sıkışmamış olursunuz.
(not: YKB kullanıyorum, eft masrafı alıcıya aittir.)

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seyret.net için inebileceğiniz son rakamı öğrenebilir miyim? (benim haricimdeki olası alıcıların fiyat kırmaması için PM ile de bildirebilirsiniz. zira ben en erken bu ay sonu alabilirim fiyat ne olursa olsun)
vereceğiniz rakam üzerinden ayrıca pazarlık yapmayacağım. "tamam alıyorum" ya da "bütcem müsait değil" diyeceğim hemen. o yüzden pazarlık paysız fiyat bekliyorum.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
seyret.net için gittigidiyor üzerinden taksitli satış yapılabilir

örnek :
net:1000 ytl. / 12 Taksit seçeneği ile HemenAL! fiyatı 1.176,40 YTL

M

Merthan

Misafir
400 ytl. bugün ödersiniz, 100 ytl. yide 30 Mayıs'da ödersiniz. Bugün için sıkışmamış olursunuz.
(not: YKB kullanıyorum, eft masrafı alıcıya aittir.)

Şimdilik derken, ekonomik açıdan verebileceğim miktar demek istemiştim. Fikrimi değiştirirsem ya da siz değiştirirseniz görüşürüz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5