İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

X

Xman

Misafir
Ne çabuk perşembe oldu yaw :D banka bilgilerimi gönderiyorum ilk tercihim havaledir ama illede altın göndercem diyen olursa adreside pm atıyorum.

X

Xman

Misafir
İmf ile anlaşma yapılmış :D saat 12:00 itibariyle mevcut fiyat 50.72 ytl dir. ;)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ya bende göndercemde şifremin üresi dolmuş müşteri hizmetleine bağlanmaya çalışıyorum sabahtan beri :(

X

Xman

Misafir
paracıklar geliyor :D ploop bonus kartıma yatıracak paramatikten 5 kişi burdan yolladı kaldı 3 kişi :D

X

Xman

Misafir
Şu ana kadar 6 adet ödeme geldi.
Selim61
Beceriksizacemi x 2
Yellowmoon
Sepulchral
Ploop
-----------------

Diğer 3 arkadaş altın olarak gönderiyor galiba :) burdan belirtirlerse sevinirim ona göre kargocu bekliyim :)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben bugun ödeme yapmayı unuttum iş bankası ve vakıfbank hesabı olan birisi varsa ben iş bankasından göndereyim malum hafta sonu eft ler pazartesiye kalıyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5