İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
50.47 YTL olarak ödeme yapabilirsiniz arkadaşlar. Altın gönderenler lütfen pm ile bildirsin. Hayırlı cumalar

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bende az daha eft zamanını kaçırıyordum, yeni kalkdım kusura bakma :) 2 tane parasını gönderdim şimdi gelmiş olması lazım, umarım yarına kalmamışdır :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
he pardon 47 miş :) bu arada ne kesintisi bu iş bankasının bankamatiğinden kesinti oluyormu ? ben hiç kesintiyle karşılaşmadımda

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
gelmıs hocam saolasın gelenlerı yazayım karışmasın

wpturkiye
SEPULCHRAL
SELIM61
ploop
BECERIKSIZ ACEMI x 2

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama ben adeti yerine getiriyorum. her cuma günü gidiyorum yufka alıyorum. annem börek yapıyor. böreğimi yedikten sonra bankaya gidip para yatırıyorum. sizin gibi sadece para göndermekten ibaret değil benim altın günüm :D

X

Xman

Misafir
Beceriksizacemi 12.12.2008 haftası bayram nedeniyle memlekette olacağım, internet erişimi sağlayamayabilirim o nedenle bu tarihteki ödemeni 05.12.2008 deki ödemeyle birlikte yapmamın bi sakıncası yoktur umarım, yanıtını bekliyorum ona göre haftaya çift ödeme göndereceğim ve bayram haftası ödeme göndermeyeceğim okey dersen.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tr.st ve T3chn0 arkadaşlarımızdan ödeme gelmedi sanırım tr.st altın gönderiyor fakat T3chn0 den haber alamadık henüz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5