İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

X

Xman

Misafir
Axzel,trst ve T3chn0 pazartesi havale yada eft olarak gelecek ödemeleri :D hiç altın gönderen olmadı süper :D:D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Altın geç geliyor diye ben altın yollamadım :D ploop ' a altın 1 haftada geldi sanırım nerdeyse :D Birde ben 2 tane arka arkayamı alacam ya, bir tanesini en sonamı atsak ne yapsak :D

Kurallar çekildi çoktan iki hafta üst üste toplayacaksın :). Aktivitemiz çok güzel gidiyor. Hassasiyetiniz için tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Karşılıklı güven önemli bir husustur ve biz bunu başarmış durumdayız.

X

Xman

Misafir
Aktivitemiz çok güzel gidiyor. Hassasiyetiniz için tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Karşılıklı güven önemli bir husustur ve biz bunu başarmış durumdayız.

Evet bencede çok güzel gidiyor, benim asıl amacım para biriktirmekten çok birlikte birşeyler yapmaktı, kendi adıma mutluyum diyebilirim :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yine saati geçirdim kusura bakma eft emrini şimdi verdim.Afiş olmayalım burda :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşlar heerkese hesap bilgilerini pm attım gelemeyen olursa lütfen söylesin. Bu arada Altın göndermek isteyen arkadaşlar var ise pm atsınlar adresimi geçeyim hemen.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben altın göndereyim dicemde, çok geç geliyor ondan EFT yapayım.. Ama altın isterim diyorsan, hemen şimdiden siparişini vereyimde haftaya elinde olsun :D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
YOK HOCAM MÜMKÜNSE HERKES eft HAVALE YAPSIN.. Altın istemiyorum ama zorda kalan arkadaşlar altın göndersin madem.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
birde şunu sormak istiyorum altın istemiyorum fakat göndermek isteyen arkadaşlar göndersin de

altın kaç günde geliyor ?
hangi kargoyla geliyor ?
kargo ücreti alıcıya mı ait ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
birde şunu sormak istiyorum altın istemiyorum fakat göndermek isteyen arkadaşlar göndersin de

altın kaç günde geliyor ?
hangi kargoyla geliyor ?
kargo ücreti alıcıya mı ait ?

ben gönderiyorum altını. normalde bugün verilen siparişler cuma veya cumartesi eline geçmiş oluyor. yurtiçi kargoyla geliyor. kargo ücreti bana ait.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
o zaman altın siparişi verenler bugün versin :) teşekkürler tr.st ama havale eft tercihimdir.

X

Xman

Misafir
An itibariyle 50.68 ytl görünüyor, 51 olarak gönderiyorum, öğleden sonra eft ye giremiyebilirim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5