İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ödemeleri yapıcam da benim hesapta mı sorun var anlamadım. böyle bir hesap yok diyor tekrar yollarmısınız hesap numarasını..

X

Xman

Misafir
tr.st biliyorum altın istiyorsun ama nakit gönderebiliyorum ancak :) hesap bilgilerini pm lersen yarın bu saatlerde ödemeni geçmiş olurum.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
altın akıl işi değil arkadaşlar çok acaip bir kayıp oluyor. bana gelen altını dedim bir sorayım ne kadar diye 50 ytl ye alınan goldaş 1 gr altın her kuyumcuda 35-37 lira arası alış yapıyorlar ve goldaş bayileri de alım yapmıyor sadece satıyor böylede bir para biriktirme olmaz sanırım :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
altın akıl işi değil arkadaşlar çok acaip bir kayıp oluyor. bana gelen altını dedim bir sorayım ne kadar diye 50 liraya alınan goldaş 1 gr altın her kuyumcuda 35-37 lira arası alış yapıyorlar ve goldaş bayileri de alım yapmıyor sadece satıyor böylede bir para biriktirme olmaz sanırım :)

chipgold.com Sitede görünen fiyatlar
1 gr külçe altın - kart:50.57 TL | havale:48.50 TL

Serbest piyasa
1 gr 24 Ayar Altın - al:40,6 TL | sat:41,1 TL

Nakit işlemde arada 7lira fark görünen, o fark ambalaj kargo vs gidiyor.

Kim kazançlı çıktı bu işten?
1. Kargo
2. Goldaş
3. Altın günündekiler, manevi: dostluk, arkadaşlık, itrade

Birileri kazandıysa, birileri de kaybetmek zorunda
1. Altın günündekiler, maddi

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haftaya sıra bende 1 hafta bunun mutluluğu ile yaşayacağım :D :p

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Serbest piyasa

Kim kazançlı çıktı bu işten?
1. Kargo
2. Goldaş
3. Altın günündekiler, manevi: dostluk, arkadaşlık, itrade

Birileri kazandıysa, birileri de kaybetmek zorunda
1. Altın günündekiler, maddi

Serbest piyasada ki altın fiyatı yarışmada ki altın fiyatını etkilemez. Çünkü ; Yarışmanın ilk mesajına bakarsanız serbest piyasada ki altından değil , GOLDAŞ ALTINdan bahsettiğimizi anlarsınız.

Altını bozdurmaya çalışan , ucuz bozduran arkadaşların dikkatine ; Altınları mevcut fiyat üzerinden GOLDAŞ MAĞAZALARInda bozdurabilirsiniz. Bozmama gibi bir lüksleri yoktur. Lakin böyle bir cevap ile karşılaşırsanız lütfen GOLDAŞ ı arıyarak sorununuzu dile getirin.

GOLDAŞ Mağazalarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
tr.st biliyorum altın istiyorsun ama nakit gönderebiliyorum ancak :) hesap bilgilerini pm lersen yarın bu saatlerde ödemeni geçmiş olurum.
nakitte uygundur. hepinize hesap bilgilerini gönderdim.

altın akıl işi değil arkadaşlar çok acaip bir kayıp oluyor. bana gelen altını dedim bir sorayım ne kadar diye 50 ytl ye alınan goldaş 1 gr altın her kuyumcuda 35-37 lira arası alış yapıyorlar ve goldaş bayileri de alım yapmıyor sadece satıyor böylede bir para biriktirme olmaz sanırım :)
goldaşın kendi mağazaları bozuyor altını.

Serbest piyasa

serbest piyasa gram alımı işlenmiş külçe altınla aynı değil ki zaten o fiyattan kuyumcular işlenmemiş gram altın satmıyor genelde. piyasada külçe gram altını goldaş ile İstanbul Altın Rafinerisi üretip satıyor. goldaş ın rafineriden farkı maksimum 3 ytl. ama goldaşın ürettiği külçeler dünyanın önde altın borsaları tarafından tanınmakta. 3 ytl fark paketten çok bence sertifikasyona gidiyor.

X

Xman

Misafir
An itibariyle fiyat 50.47 ytl ben 50.50 olarak gönderdim 12 den sonra eft ye giremiyorum ondan acele ettim ;)

X

Xman

Misafir
bugün sıra T3chn0 de ama hesap bilgilerini göndermedi henüz, bekliyoruz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
çok feci grip oldum yataktan laptop ile bağlanıyorum ayağa kalkıcak halim yok :(

banka bilgilerini gönderdim grip ilacı göndermek isteyenlere adresi de pm atabilirin :D

X

Xman

Misafir
11:40 İtibariyle fiyat 52.50 ytl dir, bu fiyat üzerinden gönderdim, hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5