İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
YellowMoon, tr.st, ploop hariç diğer arkadaşlar ödemeleri yaptılar teşekkür ediyorum.

X

Xman

Misafir
Kaldı son bir ödeme bitsede kurtulsak :D bu ne yaw her cuma kabus gibi :D:D

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşlar son 2 haftadır arkadaşlara ödeme yapamıyorum biraz sıkıntıya düştüm buı hafta içi Allah izin verirse ödemelerinizi geçicem çok özür dilerim herkesten.

X

Xman

Misafir
An itibariyle 52:35 tl fiyat 11 den sonra eft yapamıyorum o nedenle 52:50 olarak gönderdim, sana hayırlı hepimizede geçmiş olsun ;) bi dahada böyle icatlar çıkarmayın :D:D:D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
EFT/Havale tutarı ilk mesaja eklenmiştir.Aktivite tamamlanmıştır , katılımcı olan herkese teşekkürler.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en şanslı T3chn0 olmuş 25-30 tl arası karda :D

en şanslı o olmuş ama nedense benim ödememi hala yapmadı arkadaş( yapıp yapmadıgına emin degilim) kendi hesabından kontrol etmesini istedim bana ödeme geçmişmi diye 2 kişiden ödeme alamadım hala birisini biliyorum kendisi msnden söyledi digeride muhtemelen T3chn0 ama oda kontrol edip geri dönmüyor..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en şanslı o olmuş ama nedense benim ödememi hala yapmadı arkadaş( yapıp yapmadıgına emin degilim) kendi hesabından kontrol etmesini istedim bana ödeme geçmişmi diye 2 kişiden ödeme alamadım hala birisini biliyorum kendisi msnden söyledi digeride muhtemelen T3chn0 ama oda kontrol edip geri dönmüyor..

yahu kusura bakma çok yoğunum bu günlerde o yüzden bir türlü cvp yazamadım garanti bankası bilgilerini pm gönderirsen yarın hesabında olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5