İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar, sağolun ilginize ama dekont koymanıza gerek yok gerçektende. Göndermeyen arkadaşımız kendisini biliyor zaten, sorun yok, tekrar teşekkürler ilginiz için :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
2 kişiye vermedğimi biliyorum kendilerinin haberi var. Biraz maddi sıkıntıdayım son 2-3 aydır. kredi kartı borcum falan var onları ödüyorum saolasın bir arkadaş idare ediyor beni beceriksiz_admin kendisinin haberi vardı diğeride AXel di saolsun o da durmadan sıkıştırıyor :) ama diğerlerinden hebrrim yok hepsini tek tek ödemiştim. Bu iki kişi beni biraz daha idare ederse elim bollaşınca ödiyeceğim bir yere kaçmıyorum kaçmayıda sevmem helei 40-50 için. Anlayışla karşılıyacağınızı umuyorum.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 kişiye vermedğimi biliyorum kendilerinin haberi var. Biraz maddi sıkıntıdayım son 2-3 aydır. kredi kartı borcum falan var onları ödüyorum saolasın bir arkadaş idare ediyor beni beceriksiz_admin kendisinin haberi vardı diğeride AXel di saolsun o da durmadan sıkıştırıyor :) ama diğerlerinden hebrrim yok hepsini tek tek ödemiştim. Bu iki kişi beni biraz daha idare ederse elim bollaşınca ödiyeceğim bir yere kaçmıyorum kaçmayıda sevmem helei 40-50 için. Anlayışla karşılıyacağınızı umuyorum.

durmadan sıkıştırıyormu ? Ayıp!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
@YellowMoon; Durumunu anlayabilir bir kaç kişi. Sana müsade gösterebilir. Bu bir aktiviteydi oldu bitti.

Kendinizin öncüsü olduğunuz bir aktivitede bu tür cümleler size yakışmıyor. aXzel rumuzlu üye-ye ödeme yapmamışsanız ona bu şekilde toplum içinde hitap etmeniz çok yanlıştır. aXzel-in forum genelinde size bir serzenişi dahi olmamıştır.

Sonuç itibari ile bir takım ödeme sıkıntıları herkesin zaman zaman başına gelmiştir. Bu tür durumlarda alacaklı insana daha verimli ve uyumlu yaklaşınız.

Çünkü alacaklı olan kişinin size karşı bir kabahati yoktur. Aksine sizin ona yaşattığınız bir mağduriyet vardır.

Lütfen komik meblalar için gülünç duruma düşmeyelim. Karşınızda ki insanın yerine kendinizi koyarak yazınız. Herkes birbirine karşı saygı içerisinde olmalı..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben kendisine pm ile ödeme yapmadığı takdirde ödeme konusunda güvenilir birisi olmadıgını belirten bir konu açacagımı belirttim ve bunun nedeninide bana 3 yada 4 kez şu gün ödemeni yapacağım deyip yapmadıgı için oldugunuda belirttim ama hiç bi şekilde böyle bir girişimde bulunmadım evet mebla küçük ama verilen söz bu daha önemli benim için. Gel gelelim sıkıştırıyo diye biliyosun

ama bu konuları açan ben degilim!
http://forum.iyinet.com/search.php?searchid=1918963

en azından ilk önce borçlarımı ödeme çabası içinde olurdum ben yeni şeyler almak yerine.

Ama herkesin görüşü farklı olabilir bu konuda.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
ben sana ve diğer arkadaşa beni biraz idare edebibilirmisiniz diye yazmıştım. Ve orda açtığım satış konularındakini kredi kartına yatırdım sen olsan faiz yiyeceğin b,ir yere mi yatırırdın yoksa başkasına mı ? Ama beni tehdit eder gibi hakkında konu açıcam demen çok yanlış birşey he illa açıcam diyorsan buyur aç. Kimseyi dolandırmaya niyetim yok olsaydı bütün parayı alır kimsenin kini vermezdim. Neyse şuan istediğini yazabilirsin ve maddi sıkıntım bitince ödemeni yapıcam..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tehdit eğer sadece sözünde duran biri olmadıgını belirtecegimi söylememse hiç tehdit görmemişsin sen. Yanlış hatırlamıyorumsam 4 kere şu gün ödeyecegim dedin ve ödemedin sonrada tedit ettiğimi söylüyorsun. Sadece verdiğin sözde dur başkalarını zora sokma .

X

Xman

Misafir
Yine vip bölümünde olacak o nedenle pek sıkıntı olacağını sanmıyorum, gerekli tedbirleri alır öyle düzenleme yaparız ;)

T

trgy

Misafir
Güzel fikirmiş ama bana pahalıya patlar bu. Her eft ücretini de ilave edersem çok kötü rakamlar çıkıyor. 10 kişi girse 22,5 TL zaten eft masrafı :D

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
bu sefer neyine giriyoruz güne

gr altınmı, link değişimi, backlink :D vs vs

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç tavsiye etmem halen adamın birisinin maddi durumu düzelecekte bana paramı gönderecek :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5