İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar bu işin zortu çıkar, annemden biliyorum :D
Yarın öbürgün birisi altınları aldıktan sonra ben artık yokum derse nasıl olcak?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bu işin zortu çıkar, annemden biliyorum :D
Yarın öbürgün birisi altınları aldıktan sonra ben artık yokum derse nasıl olcak?

Konunun VIP bölümüne açılmasının bir başka nedenide bu "yokum"lardan uzak kalmak içindir. Burada zorla bir organizasyon yok. Ben inanıyorum ki bu tür yaklaşımlar olmayacaktır.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu cuma günü banada uygundur. tr.st'de katılmak istiyor. Yellow onuda eklermisin listeye ? Son olarak random liste oluşturacak php kodu yazabilecek bir arkadaşımız var mı ? Ufak bir zamanını bizim için ayırıp bu kodu yazar ise memnun oluruz.

Listeyi belirleyecek kişide "iyinet" olsun random kodu çalıştırsın. Mevcut listeyi yazsın herhafta veya iki haftada bir sırasıyla kişilere gönderelim ücretlerini/altınlarını.

bu arada 1 gr altın fiyatını soran arkadaşlar olmuş bunuda belirtiyim. 49 YTL.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
fiyat az olmuş biraz ayda 100$ gibi bir rakam düşünmezmisiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ilk çıkan alıp kaçıyomuş paraları:p

haftada bir toplantı olsun 100 ytl giriş olun 10 kişi olsa 2 ayda bir herkeze sıra gelir:S

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
50 YTL makul arkadaşlar :) ilerde yükseltiriz miktarı. Şimdilik 1 gr altın ile açalım.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
PHP:
<?php
$liste=file("katilimci-listesi.txt");
$kim=count($liste);
$rdm=rand(1,$kim);
echo $liste[$rdm];
?>

denemedim ama çalışması lazım.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende girerim :) ama altından ziyade türk parası iyi olur iş arkadaşlarımal girdik aylık 100 euro olarakgeçen ay ben almıştım 205 ten bozdurdum ve en çok kar eden ben oldum kur değişiyor en iyisi türk parası hemde kızım için birikim olur kenara ufakta oolsa :) birde aranızdaki en yeni üye benim sanırım :).. ve güvenlik için de msnler - ve iki arkadaşımız kimlik numarası ile kontrol yapsın isim soy isimleri..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende katılmak isterdim malesef kriz nedeniyle maaşlar biraz dengesiz yatıyor daha sonra mahçup olamayalım.

Bu arada altın olması konunun amacına daha uygun hem biriktirmesi kolay para olursa bence hiçbir değeri olmaz harcanır bi şekilde.

Burda herkes internet bankacılığını kullanıyordur herhalde http://www.hepsiburada.com/goldas-c....aspx?categoryid=530176&productid=eaksgldchip Burdan sipariş verip gönderirsiniz hiç uğraşmadan.

İkinci bir ekip olursa ona katılırım artık :p

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar altın olmasında ısrarcıyım...

X

Xman

Misafir
beni alıyomusunuz :)

Seninle beraber 10 olduk, yalnız ben tekrarlıyorum kimseye altın falan kargolayamam, gider kaybolur bişey olur sonra 1 yıllık itibarımız sallanmasın forumda :) bankadan yolllarım o günkü fiyatı neyse, sıra kiminse kendi alır altınını ;)

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam dır.. şimdi haftalık olarak altınamı anlaştık ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kod:
<?php
$liste=file("katilimci-listesi.txt");
$kim=count($liste);
$rdm=rand(1,$kim);
echo $liste[$rdm];
?>
yukarıda ki kodu kullanarak (tr.st teşekkürler)PHP destekli sunucusu olan bir arkadaşımız listeyi düzenleyip bir url verirse "iyinet"e link geçelim karşısına çıkan ilk listeyi buraya yapıştırsın ona göre yukarıdan-aşağıya olacak şekilde ilk haftadan başlasın gönderimler. Önümüzdeki cuma günü dahil , katılan tüm arkadaşlarımız bitene kadar her cuma gönderim yapılsın.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaparızda ben alındım mı alınmadım mı anlamadım yellowmoon dan bi cevap alamadım ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5