İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Listeyi 10 kişi ile sabitledik arkadaşlar. Fazlasında hem döngü zor olur , hemde takibi. İlk mesajda listenin son halini görebilir herkes. Birazdan "iyinet"in yapacağı - otomatik sistem tarafından oluşturulan liste verilecek ona göre ödeme tablosu dizilecek..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ikinci bir grup kursun diger arkadaşlar döngü daha kolay olur.. Ve liste hayırlı olsun :) şimdi bir arkadaşımız bilgileri toplasa banka bilgileri filan :) gönderse :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada, konuyu açan yellowmoon ama kendisi listede yok =)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilk mesajda YellowMoon arkadaşımız konuyu açarken kendini eklememiş. Bu durumda yapılan listeyi yeniden düzenlememiz gerekiyor. YellowMoon arkadaşımız ile birlikte toplam 11 kişi ile sınırlandırıyoruz listeyi. Birazdan çekilen kurayı tekrarlıyacağız.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
saymam mızıkırım...banane olsaymış yellowmoon :D

ya beyler bu arada para kesinleştimi yahu...hemen sıralamaya geçmişsiniz. 20liramı 50 liramı ?
Ben 50 lirada yokum :(

1 gr altın fiyatı şu anda 49 ytl. Listeyi iyinete geçtim istersen hakkını isteyen bir arkadaşımıza devredebilirsin. Ama sık kendini derim :)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Arkadaşlar liste yenilenmiş, bir önceki sıralama mesajını siliyorum.

sepulchral bana aşağıdaki listeyi iletti ve benden http://tools.perceptus.ca/number-tables.php?ops=4 linkini kullanarak sıralamayı belirlememi ve bu güzide olaya start vermemi istedi.

YellowMoon
BATUX
WPTURKİYE
PLOOP
VENOM
SEPULCHRAL
PEEP
T3chn0
beceriksiz_acemi
tr.st
aXzel

Bende bu linke tıklayıp yukarıdaki listeyi girdim ve Go! tuşuna bastım. Bu işlem sonucunda çıkan sıra listesi aşağıdadır:

SEPULCHRAL
PLOOP
WPTURKİYE
YellowMoon
beceriksiz_acemi
PEEP
VENOM
tr.st
T3chn0
aXzel
BATUX

Geleneksel altın gününüz tekrar hayırlı olsun.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
beni çıkarsaydın keşke iyinet :(
50 lirada yokum dedim ben :(
isteyen bi arkadaş yerime geçsin...
2.ci grup 20 lira oksa 2.ci grup alıyım ben :)
yoksa 20liralık grup kurulana kadar bekliyim :D

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
beni çıkarsaydın keşke iyinet :(
50 lirada yokum dedim ben :(
isteyen bi arkadaş yerime geçsin...
2.ci grup 20 lira oksa 2.ci grup alıyım ben :)
yoksa 20liralık grup kurulana kadar bekliyim :D

Arkadaşlar listeyi sepulchral iletiyor ben konuyu tam olarark takip etmiyorum. İsterseniz sıralamayı yeni hali ile de siz yapın...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Venom arkadaşımız isteği üzerine çıkmak istiyor , isteyen bir arkadaşımız yerini alabilir. Eğer bir arkadaşımız yerini almaz ise listeden çıkartılarak liste kaydırılacaktır.

Ödeme takvimi ilk mesajda belirtilmiştir. 1 gr altın fiyatı 48,90 YTLdir. EFT/HAVALE/KARGO seçeneklerini dileyen kişiler kullanabilir serbesttir.

Hesap bilgilerinin yarışmaya katılan arkadaşlara PM olarak geçmesi taraftarıyım. İlk altın şenliğimiz hayırlı olsun.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom 20lik kur ozaman ordan paslaşalım başlık aç :p

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
Günaydın arkadaşlar ben yokken baya birşeyler olmuş :) sanırım liste tamamlanmış ve kuralar çekilmiş. 11 kişi olmuşuz neyse hayırlısı olsun diyelim yarın SEPULCHRAL arkadaşımıza o günkü altın değerini geçelim. ve bu olaya güzelce başlayıp güzelce bitirelim. İnşallah bitince 2. sni düzenleriz ve diğer arkadaşlarda katılır. Hayırlısı olsun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5