İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

X

Xman

Misafir
kargosu 6 lira olmuş. toplamda 52 küsüre denk geldi. bir ben zarardayım :D

Zuhah yaw değmez walla 6 ytl kargo, o altın 1 seneden anca 6 ytl değerlenir oda kargoyu anca karşılar bi kar olmaz birikimde olmaz, 50 ytl havalenizi alın toplam paraylada gider pazarlıkla cash beşibiyerde alırsınız bi işe yarar.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Zuhah yaw değmez walla 6 ytl kargo, o altın 1 seneden anca 6 ytl değerlenir oda kargoyu anca karşılar bi kar olmaz birikimde olmaz, 50 ytl havalenizi alın toplam paraylada gider pazarlıkla cash beşibiyerde alırsınız bi işe yarar.

iyi güzel diyorsunda nakit sıkıntısı var demiştim.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tr.st sana altın yollarız artık kargo parasını ödersin sen diğer arkadaşlarda nakit alır ?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Basit mevzulara takılmayınız chipgold.com fiyatını esas alarak geçiniz havale/eftleri sorun ortadan kalkacaktır. İsteyen 46.5 YTL havale geçer , isteyen altını kargolar bu tercih kullanıcınındır. Yurt dışında olan/olmayan bir kişi bana havale geçin sadece ders ise bunu chipgold.com üzerinde ki fiyattan yaparız olur biter.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Altınlar istenilen siteden gönderilir buna sınırlama koyamayız.. Sonuçta hepsiburada.com da belki kargolama ücreti daha ucuzdur. Altın gramı bellidir. Şu site diye göstermek yanlıştır. O sitede ki havale ücretini esas alıyoruz. İsteyen arkadaş havale geçsin , isteyen altını göndersin.

Havale gönderimlerinde chipgold.com-fiyatını esas alıyoruz..

Benim için EFT/HAVALE/ALTIN fark etmiyor. İsteyen istediği şekilde gönderebilir.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tamam işte ya o site üzerinden kuru belirliyoruz ogünün şartları neyse nakit göndeririz isteyende nereden istersen altın gönderir.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu arada sitede havale ile alım ücreti değil. Diğer ücreti esas alalım diyorum. Herkes için uygunmudur ? Yani şu anda 46.45 YTL olan ücreti.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
offf off :) valla ne yapıcaz kafa karıştı iyimi. hadi abi bir çözüm bulalımda halledelim şunu artık.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sitede ki esas ücreti dikkate alıyoruz. Havale ile belirtilen ücreti dikkate almıyoruz. Bunun sebebide kargo farkını azaltmak altın göndermeyede insanları teşvik etmektir. Karıştırılcak bir durum yoktur.

X

Xman

Misafir
Evet olayın son halini 1.mesaja açıklaması ile yazalım ve şu andan itibaren değişiklik yapılmasın.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Detayları yazdım , umarım gözümden kaçan bir şey yoktur :).

Tekrar güncelledim.. En son haline ilk mesajdan bakabilirsiniz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
keşke 15 günde bir olsaydı :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5