İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Geleneksel altın günü :)

X

Xman

Misafir
Bu arada altının fiyatını her cuma sabahı burada sepulchral yada ploop açıklasınlar herkes o fiyattan ödemesini yapsın, ödeme günü kimdeyse diğer tüm üyelere hesap bilgilerini pm atar ödemesini alır, ayrıca ödemeyi alan herkes ödeme geçenler için tek tek olumlu eticaret bildirimi yapsın, neticede forum üzerinden al-ver yapılıyor ve insanların güvenilirliğide test edilmiş oluyor ;)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
evet en güzeli bu bir arkadaşımızı beliliyelim belirlemeye gerek yok gerçi SEPULCHRAL var :) her cuma sabahı altın fiyatını buraya yazsın hepimiz o miktardan yolluyalım. Birde arkadaşlar sıra kimdeyse perşembe akşamından herkese hesap bilgilerini atsın ki cuma günü hepimiz geçelim ödemeyi. cuma günüde ödemeyi aldığınızda itrader geçersiniz ve bu konuya yazarsınız ödemeyi şu kişilerden aldım şu kişilerden gelmedi diye.

@umuture bunu yazmışsın sadece.

aylık çok uzun zaman en iyisi haftalık olması yoksa
10 kişi demek neredeyse bir sene yapar

:(

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
bu arada şuna söyliyim hergün altın kurunu yazalım da hep 1 - 2 YTl oynayacak aralarında 48-49 YTL arası oluyor. en iyisi herkese düz 50 YTL gönderelim gitsin isteyen alır.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bende varım ama konu çok uzamış 5 ci sayfadan sonrasını okuyamadım.
kargo işlerine hiç girmiyelim derim ayrıca 50 ytl de çok ya öğrenci adamız sonuçta 20 lira ii gibi
bide arkadaşlar acık adres tel numarası gibi bişileri toplıyalımda kaçan birisi olursa gidip bulalım

Listeye benide ekleyin

neyse sorun değil belki daha küçük ücretli bir gün daha yaparız :)

X

Xman

Misafir
Yarın ödeme alacak arkadaşın hesap bilgilerini bekliyoruz bugünden atarsa iyi olur, herkes yarın sabah 50 şer ytl geçer, ayrıca vakıftan eft için baba adı ve tel noda isteniyor bu bilgileride pm leyin lütfen bana.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ben altın yollama taraftarıyım. nakit sıkıntım olduğu için kredi kartından ödeme yapıp adrese goldaştan veya hepsiburada'dan gönderim yapabilirim. yada isteyene paypal. itirazı veya önerisi olan varmı? bu arada adres/heap bilgilerini ne zaman yollarsınız?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben altın yollama taraftarıyım. nakit sıkıntım olduğu için kredi kartından ödeme yapıp adrese goldaştan veya hepsiburada'dan gönderim yapabilirim. yada isteyene paypal. itirazı veya önerisi olan varmı? bu arada adres/heap bilgilerini ne zaman yollarsınız?

Bugün geçeceğim adres ve hesap bilgilerini , İlk ödeme bana çıktığı için HAVALE/EFT/ALTIN kabul ediyorum. Hepsi uygundur.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tamam abi olay anlaşıldı şöyle yapıyoruz...

o gün sıra kimdeyse ev adresi yada iş adresi neyse birde banka hesap bilgilerini yollasın 2 seçenek olmuş olur isteyen altın yollasın isteyen 50 ytl yollasın en güzelide bu sanırım.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
arkadaşlar bu arada altını gönderebilceğimiz sağlam siteleri yazarsak ordan göndeririz.

X

Xman

Misafir
Ben herkese havale göndercem tekrar vurguliyim ilerde kimse altın kargosu beklemesin benden ;)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tamam bende buradan yolluyabilirim 1 gr altın. Güvenilir dimi burası sakat yer değil ?

X

Xman

Misafir
Goldaşta fiyat şu an 44.50 ytl altın gönderenler 5.50 ytl kara geçecek :D altın kabul edenlerde 5.50 ytl zarar girecek duyurulur :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5