İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Makale Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O halde bende katılıyorum. :) Birkaç güne kadar makalemi yazıp siteye eklerim. Linkini de mail olarak atarım.
Şimdiden katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

Almina

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teknoloji açısından geniş de, diğer alanlar için söylemiştim :) Mesela Sağlık... Teknoloji içerikli bir makale yazarak mailimi gönderdim. Tüm arkadaşlara yeniden başarılar diliyorum :)

amt123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Katılıyorum. Hatta gönderdim makalemi :) Herkese başarılar.

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada ben tekrar bir soru yöneltmek istiyorum, makalenin türünü biz belirtebiliyormuyuz? Aşk veya başka bir tür de olabilir mi?
Yoksa konu başlıkları
Webmaster, Ticaret, Teknoloji, Web Sitesi, Domain, Alan Adı, Programlama, Vbulletin, Wordpress, Backlink, Seo, Facebook, Twitter, Yarışma, Script, Paypal, Php, Hosting.
bunlardan ibaret mi olmalı. :)

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu arada ben tekrar bir soru yöneltmek istiyorum, makalenin türünü biz belirtebiliyormuyuz? Aşk veya başka bir tür de olabilir mi?
Yoksa konu başlıkları bunlardan ibaret mi olmalı. :)

Yarışmanın değerlendirme kriterlerine baktığımızda 5. madde de şu var,

5- Anahtar kelime ile makalenin uyumu

Yani size verdiğimiz anahtar kelimelerin makale içerisinde geçmesi zorunludur ancak konu zorunluluğu yok.

Aşk makalesi içerisinde size verdiğimiz anahtar kelimelerini geçirebilirsiniz ancak , değerlendirme kriterlerinden 5. maddedeki anahtar kelime ile makale uyumundan negatif puan alırsınız.

Diğer 4 madde üzerinden değerlendirilirsiniz kısacası.

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anladım yani konusunu AŞK olarak seçtiysem içinde mutlaka aşk ile ilgili anahtar kelimeler olacak. Yani konusuyla içeriği bir olmalı. Anlamış bulunuyorum. 2 gün içerisinde makalemin olduğu linki size mail olarak yönlendireceğim. Bilgiler için teşekkürler.

AmacDizayn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Anladım yani konusunu AŞK olarak seçtiysem içinde mutlaka aşk ile ilgili anahtar kelimeler olacak. Yani konusuyla içeriği bir olmalı. Anlamış bulunuyorum. 2 gün içerisinde makalemin olduğu linki size mail olarak yönlendireceğim. Bilgiler için teşekkürler.

foruma olan aşkını yazarsın :D

cetinia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum.. ama makale kategorisi var mıdır? serbest konulu ise süper..

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben hazır olan hangi makalemi göndersem bilemedim. :D Ama birini düzeltip yolladım. Umarım sağlık konusunda şansım olur.

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Sanırım yanlış anlaşıldım :)

Konu ne olursa olsun, içerisinde ilk sayfada verilen anahtar kelimelerden en az bir tanesi geçmeli ve link verilmeli :)

Yani konu serbest, anahtar kelimeler sabit (konuda belirtilenler)

PauLinA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım yanlış anlaşıldım :)

Konu ne olursa olsun, içerisinde ilk sayfada verilen anahtar kelimelerden en az bir tanesi geçmeli ve link verilmeli :)

Yani konu serbest, anahtar kelimeler sabit (konuda belirtilenler)

Yani konu serbest ve sağlıkla alakası olsa bile ilk konuda belirtilen şu
Webmaster, Ticaret, Teknoloji, Web Sitesi, Domain, Alan Adı, Programlama, Vbulletin, Wordpress, Backlink, Seo, Facebook, Twitter, Yarışma, Script, Paypal, Php, Hosting.
kelimelerden biri link olarak geçecek. Şimdi anladım işte. :( Geç oldu ama düzenleyip yönlendireceğim tarafınıza tekrar.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Daha şimdi gördüm konuyu hemen kafamda bir taslak oluşturmaya başlayayım :)

leventerdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
leventerdogan rumuzlu üyeden alıntı
Peki yazının herhangi belirtilen bir kelime hakkında makale olması şartmı?
Ben belirtilen tüm kelimeleri tek bir yazı içinde kullansam, yazının konusu firmanıza veya şahsınıza ait web sitesi tasarımı olsa olurmu acaba

Tabiiki olur. Fakat önemli olan, konuda da belirttiğim gibi, yazdığının yazının bir bütünlüğü ve anlamı olması. Okuyanı sıkmaması ve azda olsa bilgi vermesi önemli. Amacımız ortaya faydalı birşeylerin çıkmasını sağlamak zaten.

Teşekkürler sayın Admin im :) Bende öyle düşünmüş ve yazımı yazmıştım bloguma...

Mail ile yolluyorum linki.

Not: Yazısını yayınlamakta güçlük çeken dostlar olursa bana yolasın lütfen, ben yayınlarım blogumda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5